Jump to content
Dogomania

Zbieramy nakrętki!!!pomóżmy dzieciom i środowisku:-)


basiapron

Recommended Posts

[quote name='basiapron']nie wiem czy nie beam6 zbiera z Warszawy i wozi do Zamościa
[/quote]

Witam wszystkich po dłuższej przerwie :lol:

Akcja w Zamosciu została najprawdopodobniej zakończona.

Natomiast mam SUUUUPER wiadomość dla wszystkich [COLOR=blue][B]warszawiaków.[/B][/COLOR]
Jest takie miejsce gdzie można zawieźć każdą ilość nakrętek i zostaną w sposób jak najlepszy wykorzystane.
Żoliborskie Stowarzyszenie Dom Rodzina Człowiek koordynuje zbiórkę.

Miejsce dostarczania nakrętek:
"Pub Żagielek"
ul.Wybrzeże Gdyńskie 1
Warszawa
od godz. 12 w południe do godz. 24
Adres strony: [URL="http://www.dom-rodzina-czlowiek.org"]www.dom-rodzina-czlowiek.org[/URL]

Wszystkich zawożących nakrętki proszę o zaznaczenie, że od Dogo :evil_lol:

Postaram się znaleźć koordynatorów w innych miastach - google wiedzą wszystko :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 969
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to fajnie z ta Warszawą :) dzieciaki w szkole podłapały od razu i akcja trwa tylko myślę że te korki będziemy zbierać do zakończenia roku szkolnego (czyli do połowy czerwca) i później hurtem je przekażemy. Mam nadzieję że w czerwcu będzie można je jeszcze oddać

Link to comment
Share on other sites

a ja wczoraj wysłałam zakrętaski 7 kg na ten adres

"[I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Urząd Pocztowy Gdańsk 31 [/COLOR][/SIZE][/I]
[LEFT][I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]80-326 Gdańsk[/COLOR][/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]ul. Beniowskiego 5[/COLOR][/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]Filip Janowski[/B][/COLOR][/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Poste restante"[/COLOR][/SIZE][/I]
[I][COLOR=#ff0000][/COLOR][/I]
[COLOR=black]mam nadzieję,że jeszcze aktualny bo dawno nie byłam na wątku[/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']a ja wczoraj wysłałam zakrętaski 7 kg na ten adres

"[I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Urząd Pocztowy Gdańsk 31 [/COLOR][/SIZE][/I]
[LEFT][I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]80-326 Gdańsk[/COLOR][/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]ul. Beniowskiego 5[/COLOR][/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]Filip Janowski[/B][/COLOR][/SIZE][/I]
[I][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Poste restante"[/COLOR][/SIZE][/I][/LEFT]


[LEFT][COLOR=black]mam nadzieję,że jeszcze aktualny bo dawno nie byłam na wątku[/COLOR][/LEFT]
[/quote]
Tylko, że wysyłanie nie bardzo się opłaca :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia_rońda']ja juz mam ponad750nakretek i czekaja na przyszly tydzien na zmysl aby odebral bo wtedy ma czas:lol:[/quote]
że wam się chce to liczyć na sztuki:evil_lol:ja mam 2 reklamówki (od malawaszki, misieek i dwóch cioć się zebrało) i nie mam zielonego pojęcia ile to sztuk. Pewnie później dzieciaki do szkoły przeliczą bo kto zbierze najwięcej zajmie pierwsze miejsce, dzieci lubią rywalizację:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!

Orientuje sie ktoś gdzie/ czy ktoś zbiera nakrętki w okolicach Katowic???? Mam tak ze 3 worki i nie mam co z nimi zrobić :( Akcja w której uczestniczyłam już sie zakończyła i teraz zalegają mi w domu,a do świąt raczej musze się ich z domu pozbyć,a żal wyrzucać na śmietnik!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czuczuch']Witam wszystkich!

Orientuje sie ktoś gdzie/ czy ktoś zbiera nakrętki w okolicach Katowic???? Mam tak ze 3 worki i nie mam co z nimi zrobić :( Akcja w której uczestniczyłam już sie zakończyła i teraz zalegają mi w domu,a do świąt raczej musze się ich z domu pozbyć,a żal wyrzucać na śmietnik![/quote]

ja z Sosnowca, umówię sie z wujkiem jakoś i możemy myśle podjechać po nie,tylko się dowiem czy te dzieciaki w szkole dalej zbierają. Daj mi jakies namiary na siebie na pw.

Link to comment
Share on other sites

zbieramy nadal na gdańsk?
Mam cały wór do przekazania. Transport załatwiony po świętach będzie.
Aha. U mnie co jakiś czas jeżdżą pracownicy do gdańska na robotę, jeśli mi się uda to będę w stanie załatwić transport na worek, raz na miesiąc, nie wiem co ile jeżdżą. Muszę się zapytać rodziców.

Link to comment
Share on other sites

Wstyd, że tak długo się nie odzywałem. Oj wstyd...
Może niech zatem usprawiedliwieniem będzie to, że działałem dalej, mimo problemów jakie mi w życiu się pojawiły. Ale generalnie to już inny temat...

Moi Drodzy. Piszę tutaj, ponieważ mam problem.
Pisałem już do fundacji z Warszawy z Żoliborza, od tygodnia nikt się nie odezwał. Pewnie są zabiegani- rozumiem.
Z mama Filipka kontakt mi się jakoś urwał. I tylko raz pojechało do Niej tysiące nakrętek z mojej piwnicy.
Teraz kieruję do was się. Czy jest możliwość, a może wiecie, z kim można nawiązać współpracę odnośnie odbioru nakrętek?
Mam ich w sumie około 550 kilogramów. Jestem osobą nie zmotoryzowaną
Około 350kg znajduje się w Warszawie na Pradze Północ, i 200kg w Rembertowie( Dziękuję, za użyczenie mi miejsca w celu składowania plastiku :) właścicielom domu).
Niestety miejsca mi już brakuje, a nakrętek przybywa. Musiałem ograniczyć odbiorcę do jednego miejsca, mimo tego, że wielu fantastycznych ludzi zbierało nakrętki, które mi przekazywali.
Im także serdecznie dziękuję i jednocześnie przepraszam, że przestałem już je od Was odbierać.
Czekam na wiadomości, ewentualne pytania, bądź przesłanie kontaktu.
Mail: [email][email protected][/email]
Bądź przez Dogomanie.

Za chaos wpisu przepraszam.
Serdecznie pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Wstyd, że tak długo się nie pojawiłem tutaj. Oj wstyd...
Może niech zatem usprawiedliwieniem będzie to, że działałem dalej, mimo problemów jakie mi w życiu się pojawiły. Ale generalnie to już inny temat...

Moi Drodzy. Piszę tutaj, ponieważ mam problem.
Pisałem już do fundacji z Warszawy z Żoliborza, od tygodnia nikt się nie odezwał. Pewnie są zabiegani- rozumiem.
Z mama Filipka kontakt mi się jakoś urwał. I tylko raz pojechało do Niej tysiące nakrętek z mojej piwnicy.
Teraz kieruję do was się. Czy jest możliwość, a może wiecie, z kim można nawiązać współpracę odnośnie odbioru nakrętek?
Mam ich w sumie około 550 kilogramów. Jestem osobą nie zmotoryzowaną
Około 350kg znajduje się w Warszawie na Pradze Północ, i 200kg w Rembertowie( Dziękuję, za użyczenie mi miejsca w celu składowania plastiku :) właścicielom domu).
Niestety miejsca mi już brakuje, a nakrętek przybywa. Musiałem ograniczyć odbiorcę do jednego miejsca, mimo tego, że wielu fantastycznych ludzi zbierało nakrętki, które mi przekazywali.
Im także serdecznie dziękuję i jednocześnie przepraszam, że przestałem już je od Was odbierać.
Czekam na wiadomości, ewentualne pytania, bądź przesłanie kontaktu.
Mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Bądź przez Dogomanie.

Za chaos wpisu przepraszam.
Serdecznie pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

O, to miło dowiedzieć się, że strona się przydała :)
Niestety z powodu spraw jakie się wydarzyły, zmuszony byłem ją "zawiesić".
Ale za jakiś czas pojawi się jakaś ponownie. Mam nadzieję :)
Zatem czekam na kontakt.
Halo Halo Polsko. Ponad pół tony nakrętek do oddania w dobre ręce ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...