Jump to content
Dogomania

"Śląski duet" mix spaniela, mix jamnika, ON-ka, dachowiec, pers, niufek i benka !


BoUnTy

Recommended Posts

  • Replies 987
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='epe']Cooo?:crazyeye: Matko jedyna,jak to możliwe,że człowiek nie wie skąd cios padnie!:angryy:[/QUOTE]

No to jest najdgrosze, bo wiesz -tutaj z kimś sie rozmawia, pod osłoną 'stosunków dobrych i kolezeńskich' a tutaj ta sama osoba robi za plecami gnój ;) Super- tego nawet ja się nie spodziewałam, ale cóż zrobić - to przestroga dla nas na przyszłość, aby bardziej uważać - a osobę nie trudno było wychwycić - moderator musiał przedstawić zarzuty jakie sa na nas podane, zebyśmy mogły się wytłumaczyc, no i padł 1 zarzut co zdradził, bo o tym fakcie wiedziało tylko parę osób, a w zasadzie o 2 szczegółach - koło się zawęziło... :( Niestety, każda z tych osób, była z nami w stosunkach dobrych, wiec tym bardziej tego nie rozumiem, i posądzenie z ust z każdej osób 'z kręgu' byłoby dla mnie wielkim szokiem i zaskoczeniem, a potem koło zawęziło sie jeszcze bardziej...

I ciśnie mi się na usta " Cave me, Domine, ab amico, ab innimico, vero me ipso cavebo." [Strzeż mnie, Panie od przyjaciela, od wroga sam się będę strzegł."

A niby "Cornix cornici oculum non offidit." - Kruk krukowi oka nie wykole. A na dogomanii niestety to coraz cześtrze, czyży jakaś niezdrowa rywalizacja o zasługi? ;|

Link to comment
Share on other sites

caly czas jestem w kontakcie, aby wziąć Kibunię ,bo jesteśmy nią zainteresowani wpadła nam w oko a córci szczegółnie, tylko komplikacje itp. - A wiem , że jeśli jej nie węźmiemy to moze u Ciebie zostanie.Choć robimy wszystko to nie jest proste:angel::laola::laola:Ludzie nie znają sytuacji a oczerniają innych .Jak tak można ,przecież liczy się dobro psa a tym bardziej psa który kiedyś musiał doznać krzywdy z rąk ludzkich ....


JEŚLI PRZYGARNIESZ GŁODNEGO PSA,NAKARMISZ GO I ZAPEWNISZ MU GODNY BYT ,NIGDY CIĘ NIE UGRYZIE ...
OTO ZASADNICZA RÓŻNICA POMIĘDZY PSEM A CZŁOWIEKIEM .

Niestety to nie moje słowa tylko sławnego i wybitnego pisarza MARKA TWAINA

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Madziu :) Ja też z niecierpliwoscią czekam co z tego wyniknie, tak jak powiedziałam, jesli sytuacja ta potrwa znacząco dłuzej to Kiba u mnie zostanie, bo... no bo bestialstwem jest oddac psa po pół roku, i to nawet nie tak dla Kiby co dla mojej suczki, która starsznie ja pokochała i przeżyje rozstanie nawet teraz...
Narazie pies jest u mnie na DT, i zobaczymy jak to się dalej potoczy, ale trzymam kciuki :) Ciesze się, ze tutaj wpadłaś - zapraszam częsciej :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dzis poproszono mnie o pomoc,ale ze wzgledu ze ja Koncze z Dogomania raz na zawsze! z wiadomych mi powodow. Wkleje ta informacje tutaj,moze wy bedziecie umialy pomuc.
albo rozeslijcie to innym dogomaniakom z Slaska.


Witam, poszukuję kontaktu na Śląsku celem pomocy bezdomnej suczce i jej szczeniętom. Znalazłam ogłoszenie ( jest ogłoszenie O lUNIE I
SZCENIAKACH na stronie Schroniska w Chorzowie i byc moze wezmę jednego szczeniaka ale nie jestem pewna bo dla mnie to drugi koniec Polski prawie wiec moze znajde jakąś bliższą opcję. W każdym razie Ci Państwo , do których przyplątała sie suczka dużo dla niej zrobili ale mają już 1 psa ze schroniska i teraz sa trochę bezradni . SAMI NIE DADZA SOBIE RADY !
Dawalm im nadzieję ,ze wezme jednego szczeniaka wiec teraz niezaleznie od moich decyzji chcę im pomóc. ROZWAżAJA OPCJE ZAWIEZIENIA SUCZKI Z MAłYMI DO SCHRONISKA - małe mają teraz dopiero 3 tygodnie!. MOZE JEDNAK kTOS ZNA JAKIS SPOSóB ZEBY IM POMOC - macie jakieś opcje na dom tymczasowy ? MOZE BYC PłATNY Czy ktos mógłby rozsiać ogłoszenia na innych portalach ?? Ja niestety umiem ogladać ogłoszenia ale nie umiem ich wpisywać tym bardziej ze zdjęciami ! Zdjęcia dostałam
mailem to pewnie potrafię przesłać:smile:. Wiem z doswiadczenia osoby szukającej
jakiegos psiaka do przygarnięcia ,ze dobrze napisane ogłoszenie i foto to podstawa sukcesu !
WAZNE - ponieważ mieszkam na drugim końcu Polski ( Poznań) i sama nic tu nie pomoge TO LICZAC NA CZYJAS POMOC MOGE STWORZYć SPECJANLY FUNDUSZ NA TEN CEL. TYLKO NIE MAM ROZEZNANIA NA sLąSKU KTO MóGłBY POMóC . BARDZO PROSZE O KONTAKT . ( PISAłAM TEZ DO SZAREJ PRZYSTANI - bez odzewu :-( Pozdrawiam Joanna Pawlak [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

BoUnTy nie przejmuj się dogomaniakami robisz bardzo wiele dla zwierząt ,a to się chyba najbardziej liczy .Sama wiesz że czasami zdania i oponie na pewne sprawy są różne ,ale nie ma możliwości żebyśmy byli jednomyślni .
Bazarek może budzić podejrzenia i emocje bo bywało z nim rożnie .Nie mowie o Waszym, ale ogoolnie .Najważniejsze że z tej formy pomocy korzystaja naprawde potrzebujace zwierzęta .

Link to comment
Share on other sites

Mam chetny dome, fajny - dla szczeniora, takiego wagoowo średniego, najlepiej czarnego, dobrze by było gdyby o był psiak :)
Domek sprawdzony - u babci mojej kolerzanki (miszkałby nad morzem) - chodzi o to, żeby czasami zaszczekał xD
Generalnie domek chętny na tak za ok. 2 tygodnie, czy ktoś ma takiego psiaka? :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani - dostałam dzisiaj od mojej znajomej na bazarek 2 ksiazki, jak nowe - Senniki! Do wysatwienia na bazarek :) Bardzo się cieszę, to bardzo miłę - teraz jestesmy z Ania zasypane rzeczami na bazarek - no i tutaj rodzi się problem - nie wiemy , co dalej xD
Chyba przyjada do nas 2 nawe pieski, a moze i 3 wpadnie do mnie? :) To sie okaże :) Chcemy kupic naszym podopiecznym karme - [url]http://www.allegro.pl/item440348416_eukanuba_sensitive_skin_12kg_2_gratisy_do_wyboru.html[/url]

Dostalam odpowiedzi od lekarza weterynarii, przedstawiciela Eukanuby, że tak bedzie odpowiednia dla wszytskich naszych podopiecznych, nie tylko z nadwrażliwoscią pokarmową :)

Kurcze, szkoda, ze jestesy tak zablokowane z bazarkami, bo naprawdę to taka strata czasu i marnotrastwo, nie wiem czy nie wystawić bazarku - w koncu nikt na nas nic nie ma, a przemowac się anonimowym donosem? Pfff ;P
[B][U]
Bardzo dziękuję Annie K. za podarowane książeczki - mnie bardzo się podobają, sama bym miala na nie ochote xD[/U][/B] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA']A czy Doris ma jakiś swój wątek ?
Ten z katowickich tymczasów jest nie uzupełniony wiadomością o jej powrocie.
Rozumiem, że teraz będzie można o niej poczytać na waszym wspólnym wątku. Można by poinformować o tym na starym wątku.[/QUOTE]

Nie chcmey odgrzebywac starych wątków, teraz bedziemy pisac tylko tutaj, bo po prostu nie mamy czasu się rozdrabniać :) Zamawiam powyższą karmę :)

[B]
Mozemy wystawiać bazarki! [/B]

Link to comment
Share on other sites

Kochani, nawet nie wiecie jakie skarby sa dookola nas - pierwszy raz przekonałam się o tym, gdy miałam opis zwiazany z rzeczami na bazarek - odew był niesamowity! Teraz moja kochana korepetytorka (przygotowuje mnie do matury biologii) zaproponowała mi, że co lekcja 5 zł. zamiast płacic jej mam preznaczyć na nasze psiaki, czyli 20 zł. miesiecznie! Niby nic - takież zwykle 5 zł., ale potrafi zdziałać cuda, no i przywraca wiare w ludzi :)

A wiec piewsze 5 zł. ląduje na konto naszych psiaczków! Dziekuję Ci moja kochana korepetytorko, mam nadzieję, ze kiedyś będe mogła sie odwdzięczyć - a będe miała za co, bo przygotowac takiego tuka do matury to nielada wyzwanie ;) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama_i_ja']Zdziwieni, że tak bez entuzjazmu o tym piszesz! Jest się z czego cieszyć!:)[/QUOTE]

Siły nie mam się cieszyc - tyle na głowie, a jeszcze od rana do wieczora nad ksiazkami siedze - nawet teraz - na dogo odpisuje w przerwach od nauki :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...