Jump to content
Dogomania

Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]


demi

Recommended Posts

[quote name='mysza 1']Nasz Lucek tak merda ogonkiem jak szalony, zwłaszcza jak widzi suczki:evil_lol:, łapami przebiera w trakcie mycia a nie chodzi:placz:.
Uważaj aby czuczowi nie zanikały mięsnie- jeśli weci nie widzą przeciwskazań warto ćwiczyć te nożki.[/quote]

zapytam dr co o tym mysli, bo nóżki ma jak flaki... Nie wiem kiedy będę z nim ćwiczyc... chyba w nocy, zamiast spać to bedziemy łapkami przebierać:lol:


Mama mnie nie zabiła:razz: gadałyśmy chyba z godzinę, wszystko wiem:cool3: a Wasz kociambek chciał zjeść mojego piesia:lol:
Bardzo dzięki, jutro zrobimy zakupy w aptece dla Czucza;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/5297/czuczle3.jpg[/IMG]

a to jest dzisiejszy Czucz na swoim materacyku, tuż koło łóżka cioteczki:loveu:

jakoś nie lubi jak mu się robi zdjęcia:cool1:

[IMG]http://img172.imageshack.us/img172/6969/dscf1876fq8.jpg[/IMG]
a jak się ucieszył jak w koncu przyszłam do domu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Irysku[/B], dopiero w pt bede wiedzieć na którą w jaki dzien sob czy nd mamy się na ar pojawić. dam znać!

a dzis jedziemy ze zdj rtg do Niedzielskiego... zobaczymy co nam mądrego powie....:roll:

[B]mru[/B]- wielkie dzieki!!! jak sie ogarne to wszytsko na dogo wrzucę;) musze dzis podkłady chłopakowi kupić i pieluchy. A sudocrem jest super;)

Link to comment
Share on other sites

[B] shirrrapeira - [/B]na razie jakoś sobie radzimy- też sie dziwie, ale jednak:roll:
w razie czego bedziemy krzyczeć;)


Dziś Czucz opala sie w ogródku, a jak mu tylko zejde z oczu na na mnie szczeka, żebym wróciła:loveu: jaki one jest kochaniuchny, po prostu sie w głowie nie mieści!

Wrzucę wieczorkiem zdj jak bedę żywa, jade dzis też do rotka na interw... eh:shake: w razie czego nadrobię. Cały dzień pracy przede mną...
I Czucz znów sam bedzie musiał biedak siedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='demi']basiapron, wielkie dzieki za bazarkie:loveu: ja dziś moze bede miała jeszcze szkło, to bym fotki podesłała, to byśmy zbiorczy zrobiły, co:razz: bo ja nie przerobie wszystkiego.

Ide kąpać Czuczmaczka i uciekam![/quote]
zobaczymy,narazie musze namierzyc kabelek,bo rzeczy są i czekają-siostra przyniosła,zagramaniczne:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...