Jump to content
Dogomania

Pitbulle z pseudohodowli WĄTEK ADOPCYJNY *PiSdZ* Pomóżcie bullkom znaleźć domy!!!


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vectra']te batony działają przeczyszczająco na niektóre psy , bo zawierają DUŻO podrobów ;)
moi znajomi , to produkują ... wszystkie odpady mięsno , podrobowe , krew + nieraz kasza .....[/quote]

no to oczywiste ja zaproponowałam taka możliwość więc jakby co to piszcie.
A tymczasem skromny bazarek dla psiaków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10596611#post10596611[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganieszka']zdjecia straszne..ale pieski sa piekne..zmeczone, sfatygowane, wystraszone..ale piekne

ja w zyciu u swojej suni nie widzialam takiego nieszczescia w oczach..nawet jak chorowala troszke :(

Natomiast wydaje mi sie ze "zamawianie" sobie jakiegos psa jest troche nie na miejscu..:roll:..wszystkie sa piekne i wszystkim nalezy stworzyc domek..wiadomo ze wiekszosc z nas ma juz w domach czworonoznych przyjaciol i niestety sa pewne ograniczenia..dlatego precyzujemy "co" mozemy przyjac do siebie..ale zeby zamawiac sobie :/[/quote]
no właśnie... zamawiać sobie... ja niestety przy 3 letnim synu i 4 miesięcznej córce psa dorosłego z takiego środowiska wyciągniętego nie wezme, szczylka tez niebardzo bo muj synuś uwielbia nosić małe zwierzaki na rękach i boje sie że pies byłby poobrywany, mieszkam w wynajmowanym domku ( z ogródkiem) i pod moją nieobecność psiak sam byłby w domu a szczeniaki "lamentują" odłączone od matki przez jakiś czas, nade mną mieszka starsza ponad 70 letnia kobieta i niechciałabym żeby jej lub właścicielowi posesji w jakikolwiek sposób moje tymczasy przeszkadzały a w sumie z "zarezerwowaną sunią" bedzie ich 4, znając życie pewnie sie jeszcze coś napatoczy tak jak w zeszłym roku znalazłam królika, miesiąc temu świnke morską a dziś na chodniku jakiegoś gryzoniowatego oseska ok 2 tygodniowego...

Przykro mi ale jeślibym miała wziąść psa dorosłego lub szczeniaka to kompletnie odpada

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaNDM']Zachowałby się jak większośc dorosłych psów każdej rasy...
Są łagodne suki które niekoniecznie by musiały dąrzyc do awantury.
a skąd takie przekonanie, że od razu rozlew krwi ??
Widzę troszę sceptyczne nastawienie do bull...
Ja nikogo do niczego nie będę zmuszac ale już mnie razi, że każdy tylko pyta o maluchy a inne psy czekają:shake:[/quote]
dlatego ja nie "zamawiam" ani szczeniaka ani psa dorosłego, chce wziąść takiego, dla jakiego mam warunki a na tej rasie kompletnie sie nie znam, nie miałam jeszcze doczynienia z bullowatymi, jedynie z dobermanami miałam doczynienia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Kasia - ciesz się, że nie pomylili ich z bullterrierami;) dla niktórych stafford, ast, pit to to samo:lol:[/quote]
ja także jestem tym z niektórych, nie potrafię ich rozróżniać bo nie wiem czym sie różnią... są takie podobne... :oops: aż wstyd sie przyznać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania z Bytomia']ja także jestem tym z niektórych, nie potrafię ich rozróżniać bo nie wiem czym sie różnią... są takie podobne... :oops: aż wstyd sie przyznać[/quote]
ale powiem nieśmiało , że do tych konkretnych psów , to potrzeba domów z doświadczeniem , bo te psy trzeba nauczyć nowego życia .... one znają tylko ten chlew ..... po za tym smrodem , one nic nie znają , więc przygarnięcie którego kolwiek z tych psów , wymaga przemyślenia.Bo DT w tym przypadku , musi przygotowac psa do adopcji , sprawdzic jego zachowanie , charakter , nauczyc dobrych manier .....
Jeśli masz zatem w domu psy i dzieci , przemyśl to dobrze.
To nie są jorczki , to są silne psy , z silną psychiką , potrzebują konsekwencji , stanowczości .. do tego psy które nie znają życia miedzy ludźmi ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Ostrożnie można więc przyjąć, że jednej się udało i oby nic nie uległo zmianie. 3mam kciuki.[/quote]
a ja mam domki jak narazie dla 3szczeniakow:)jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem trafia do nowych domow w przyszlym tygodniu(poniewaz wczesniej trzeba sprawdzic przyszlych wlascicieli i warunki jakie im zapewnia)wszystkie domy sa w okolicy trzcianki wiec bez problemu bedzie mozna kontrolowac te domy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaipieski']a ja mam domki jak narazie dla 3szczeniakow:)jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem trafia do nowych domow w przyszlym tygodniu(poniewaz wczesniej trzeba sprawdzic przyszlych wlascicieli i warunki jakie im zapewnia)wszystkie domy sa w okolicy trzcianki wiec bez problemu bedzie mozna kontrolowac te domy:)[/quote]
super :loveu: oby i tym sie poszczęściło :multi:

Link to comment
Share on other sites

czytam watki dotyczace owej hodowli i zastanawiam sie po co te watki sa zalozone, nie ma zadnych konkretnych odpowiedzi, wszystko jest owijane w przyslowiowa bawelne

nie widze powodu dla ktorego nie mozna napisac tu na watku oficjalnie z czym wiaze sie wziecie psiaka do domu bedacego depozytem policyjnym czy tez prokuratury? przeciez ludzie tego nie wiedz bo skad maja to wiedziec, ja sama wchodzac na te watki bardzo sie zniechecam bo jest tu duzo gadania tak naprawde o niczym, czytam to i nie widze zadnych konkretnych informacji, przeciez te psy gdzies sa, ktos nimi sie zajmuje i nawet jesli miejsce ich pobytu musi byc tajemnica to tajemnica nie powinno byc jakie te psy sa, jakie maja charaktery, jak reaguja na slonce, trawe, dotyk czlowieka ... jest watek adopcyjny podane suki i psy na pierwszej stroni i nic po za tym 10 stron watku jakies paplaniny o niczym, a podobno ktoras suka ma dom, czy jest to potwierdzona informacja, czy jakies szczeniaki czekaja jeszcze na DT, czy potrzebna jest wogole pomoc finansowa czy tez w postaci karmy, kocow ???

przeciez po to sa te watki zeby takie informacje tu byly, czemu ludzie maja wplacac kase skoro nie wiedza czy takowa jest potrzebna i na co konkretnie, sa tu rozni ludzie niektorzy maja dostep do tanszych karm, niektorzy do lekow ale jak pomoc skoro nikt nic nie pisze

jasne wiemy ze pomoc jest potrzebna ale ja naprzyklad nie lubie pomgac jesli nie mam pojecia na co przeznaczam pieniadze i co sie z nimi stanie ... nikt nie bedzie pomagac w ciemno

ja kocham psy w typie psow ras bojowych ale nikt mi nie wmowi ze zycie przez kilka lat w zamknieciu, na lancuchu, bez pozytywnego kontaktu z czlowiekiem nie wplynal na ich psychike to jest poprostu nie mozliwe ... biorac do domu szczeniaka z kojca a szczeniaka z domowej kanapy juz widac roznice, te psy maja inaczej wyksztaltowane pewne zachowania, doskonale wiemy jak bardzo potrzebna jest socjalizacja szczeniecia z otoczeniem od malego a te dorosle psy tego nie mialy i napewno ma to ogromny wplyw na to jakimi sa teraz psami ... tylko wlasnie nikt nie pisze jakie one sa :shake:


ja sama opiekuje sie na psem bedacym depozytem, pies przebywa w schronisku, a ja na biezaco staram sie relacjonowac jego zachowania i to jak reaguje na otoczenie a tu nic ... sa psy i juz ...

nie pisze tego do nikogo personalnie, poprostu meczy mnie to ze watek tak wazny staje sie pogadanka na tematy tak blahe, wchodze tu codziennie myslac ze cos nowego wiadomo w sprawie a tu tylko plotki ploteczki o przyslowiowej pogodzie i nic wiecej ...

Link to comment
Share on other sites

rozmawialam z Grzegorzem w tym tygodniu ma dokladnie zajac sie sprawa pit bulli wiec mysle ze wszystko ruszy:)pozatym juz niedlugo wszystkie psy beda blizej wiec mysle ze bedziemy mogli troche je poznac,bo teraz nie mamy takiej mozliwosci,z tego co wiem jak narazie dom ma suczka nr 11 ja mialam domy dla 5pieskow ale ludzie bioracy te psy musza spelnic pewne wymogi(i to nie male)wczoraj bylam sprawdzac przyszle domy dla pieskow nie udalo mi sie sprawdzic wszystkich pieciu ale do 2osob nie musialam wogole jechac poniewaz telefonicznie dowiedzialam sie juz po 1pytaniu ze te osoby nie moga wziasc pieska:(obie z tego samego powodu:(3kandydata nie zastalam w domu 4 mi nie podpasowal ale 5byl idealny spelnil wszystkie moje oczekiwanie i idealnie odpowiedzial na kazde pytanie!!!to wlasnie dom i ludzie jakich szukalam:)

Link to comment
Share on other sites

Dla wszystkich szczeniaków są już teoretycznie domki- na razie są obserwowane pod kątem parwo, jeśli wszystko będzie ok niedługo będą rozwożone do nowych domów. [B]Prosimy o domki dla starszych psiaków!!! One tak bardzo potrzebują miłości, przytulania, nigdy tego nie zaznały, bardzo garną się do człowieka...:-([/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...