Jump to content
Dogomania

SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11


bea_m

Recommended Posts

Do ludzi potulne, trzeba u szczeniaków zadbać o socjalizację z psami... Mogę być awaryjnym dt dla jakiegoś szczeniaka dopiero od 17 sierpnia jak wrócę z urlopu... Teraz nie mam jak wziąć, mam 3 szczeniaki u siebie :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bea_m']Majga powiedziano mi że te wszystkie psy potulne były gdy ludzie tam weszli. Nie wiem czy to dobrze czy źle. (...)[/quote]
Całe szczęście. To, co napisałam wynikaz obserwacji oczywistych nagonek medialnych po pogryzieniach. Ludzie się boją i ciężko ich przekonać. Kierując strachem porzucają nawet swoich pupili, bo gdzieś coś poczytali, wysłuchali etc. Przykładają szablon i już. Zarówno fundacja AST jaki i obie fundacje opiekujące się rottweilerami są zagotowane ilością, wysypem psów tych ras. O dobre domy jest pioruńsko ciężko. Wyłącznie to miałam na myśli. Masz jednak rację, że poddanie się to pójście na łatwiznę i tak nie można.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Ręce opadły. Nie wierzę w to, co czytam, a raczej nie chcę wierzyć. Nie dość, że wysyp tych psów i sam problem domkowy, do tego wakacje, a tu hurt zabiedzonych.:-([/quote]


Weszłam z twojego banerka, szok, szczękę zbierać będę do końca dnia

Link to comment
Share on other sites

Greven róznież obiecała pomóc, chyba ma jakiś kojec wolny.
Bedzie kontaktowała się z Grzegorzem.

Ja już rozsyłam info po znajomych bullowatolubnych i nie tylko.

Mogę też założyć wątek na forum PE jeśli chcecie.
Nie wiem jak jeszcze mogę pomóc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Weszłam z twojego banerka, szok, szczękę zbierać będę do końca dnia[/quote]
Istotnie szok. Czekam na jakieś konkrety, bezpośrednie nowe info, fotki. Na jeden domek dla szczeniaka mam pomysł, o ile dziewczyna odbierze PW. Wykiwana była w związku z innym psem, a chciała po niego robić szmat drogi. Pisała bardzo do rzeczy, może by była skłonna pomóc, jeśli nie dała już domu jakiemuś bullkowi. Oczywiście reszta pozostanie w rękach rozdających karty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ksenka1'](...) Ja już rozsyłam info po znajomych bullowatolubnych i nie tylko.Mogę też założyć wątek na forum PE jeśli chcecie.(...) quote]
Wychodzę przed szereg ale...sądzę, że wszelka pomoc, w tym i pozakładanie wątków na innych forach, czyli nagłośnienie sprawy to też pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magia']W prawdzie mieszkanie małe, dwa psy na stanie ale mogła bym wziąć na DT jakieś szczeniaki ew sukę ze szczeniakami. Ale mieszkam na drugim końcu Polski :([/quote]
Magia, jak się pojawią chętni to i pewno będzie organizowanie pomocy w transporcie. Ważne, że chcesz pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...