Jump to content
Dogomania

O której wychodzicie ze swoimi psami?:)


Tepes

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[B][I]my na spacer ranny idziemy yyy.... ok 12 :eviltong: tzn jak mam wolne :eviltong: bo jak rano wstaję do pracy to o 7...masakra :evil_lol::evil_lol:[/I][/B]
[B][I]nie wyobrażam sobie mieć wolne i wsatawać o 8 na spacer z psem :diabloti:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ale Bonsai , nie napisała że wstaje :diabloti:
do trzeciej jeszcze się nie kładła .....[/quote]
[B][I]nie Bonsai tylko Bonsai_88 :diabloti: bo na forum jest jeszvz jedna Bonsai, Bonsai a nie Bonsai_88 :evil_lol::evil_lol: [/I][/B]

[B][I]haha wybaczcie,odbija mi :eviltong:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]nie Bonsai tylko Bonsai_88 :diabloti: bo na forum jest jeszvz jedna Bonsai, Bonsai a nie Bonsai_88 :evil_lol::evil_lol: [/I][/B]

[B][I]haha wybaczcie,odbija mi :eviltong:[/I][/B][/quote]
no to fakt :diabloti: w związku że Bonsai znam długo .... to taki nawyk :evil_lol: :evil_lol:

wybacz że nie dopisuje tych cyferek :modla:


:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

My chodzimy różnie... Rano 9.oo-11.00 zależy o której wstanę,później o 13-14, następny koło 17, wieczorny 20-21 i ostatni jak wrócę do domu to zwykle koło 22.. No ale VIki nauczyła się że mama zabiera ją ze sobą do łazienki koło godziny 4-5 i Viki załatwia się na kafelkach..:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']My chodzimy różnie... Rano 9.oo-11.00 zależy o której wstanę,później o 13-14, następny koło 17, wieczorny 20-21 i ostatni jak wrócę do domu to zwykle koło 22.. No ale VIki nauczyła się że mama zabiera ją ze sobą do łazienki koło godziny 4-5 i Viki załatwia się na kafelkach..:razz:[/quote]
[B][I]haha a moja kumpela ma w planach nauczyć swoją labradorkę siusiania rano w prysznicu :evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...