Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja też jestem zadowolona, no ale my już zamawiamy długo i w ilościach raczej hurtowych (na 2 grupy). :evil_lol:

[B]mch[/B], co do braków asortymentu, to obawiam się, że to nasza wina. No bo jak się zamawia hurtowe ilości piłek, gryzaków, szelek, przedmiotów na ślad itp., to w końcu ich musi zabraknąć. :cool3: Ale braki są uzupełniane na bieżąco i z zapasem, czasem trzeba poczekać na dostawę z Czech, ale to kwestia tygodnia czy dwóch.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Ja też jestem zadowolona, no ale my już zamawiamy długo i w ilościach raczej hurtowych (na 2 grupy). :evil_lol:

[B]mch[/B], co do braków asortymentu, to obawiam się, że to nasza wina. No bo jak się zamawia hurtowe ilości piłek, gryzaków, szelek, przedmiotów na ślad itp., to w końcu ich musi zabraknąć. :cool3: Ale braki są uzupełniane na bieżąco i z zapasem, czasem trzeba poczekać na dostawę z Czech, ale to kwestia tygodnia czy dwóch.[/quote]no fakt.jak czegos zabraknie to przez nas.:lol: tzn.przez onkarska grupe i belgowa:evil_lol: .szczerze mowiac to uwazam ze jest jak najbardziej ok sklepik gappaya.w razie co to wiecie juz przez kogo czegos nie ma:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']hmm tzn doklandie nei znam sprawy itp.. ale podobno ludzie z forum bullowatych mieli jakies cyrki z nimi... dlatego spytalam...[/quote]to mnie zdziwilas.my mamy absolutnie same pozytywne opinie w przeciwienstwie do zamowienia pierwszego ale wtedy to wogole musielismy czekac na aporty bo ....no musieli zdaje sie dorobic.:roll: :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Mieliśmy dzisiaj starcie z pittem czy tam astkiem (nie wiem, akcja była szybka i jakos dokładnie nie zwrociłam uwagi)
Wracalismy sobie z łąk, B.juz zapiety na smycz i w kagancu, bo na tej trasie miedzy blokami duzo jazgotow lata i słysze tylko jakies szczekanie i krzyk faceta "stój"!
Patrze a tu leci na nas psiur - zdazyłam tylko sciagnac kaganiec borysowemu :roll:
Mam juz szczerze dosc - jakiegos pecha mamy chyba ostatnio albo az taka kumulacja głupoty ludzkiej panuje :roll:
B.wyszedł bez szwanku z tego starcia, nie wiem jak tamten pies, bo zanim własciciel doleciał i go odciagnał to B. sie nie cackał - przeciez w takiej sytuacji nie wydam mu komendy zeby przestał :angryy:

Link to comment
Share on other sites

o qrcze.. rzeczywiscie macie pecha... a ja sie wlasnie dowiedzialam,ze cekin urosl:Dtak mi powiedzial jeden Pan, ktory tez ma ONka z tym,ze mlodszego o 1.5 meiisaca od Cekina.. i tamten zawsze byl wielki itp:Dza szybko w gore poszedl i pozniej byly jakies klopoty ze zdrowiem no i teraz im Baks jest starszy tym bardziej ciapowaty;p a Cekin im starszy tym czuje sie mocniejszy;/ i glupek juz nie schodiz z drogi niektorym psow;/ albo sam zachodzi droge zeby ten drugi zszedl;/ a jak nie zejdzie to bojka;/ehh nawet nie wiem keidy on sie taki mocny poczul;/ za to Alfina omlodniala:dbawila by sie z psmai ganiala itp:D:D hehe moja "staruszka grubiutka" hahahhaahha babcia w parku az oczy wychodza jak widza,ze ona jest starsza od tych ich peiseczkow a ruchliwsza i szczuplejsza:Dno a Cekin w ogole wazy juz 34 kg a nie 32/33;p i taka wage utrzymamy mam nadzieje.. tzn zeby wiecej nie tyl.. i w sumie etraz mu juz zebra nie stercza aczkolwiek sa baaardzo wyczuwalne nadal:D

Link to comment
Share on other sites

Witam,

[quote]hmm tzn doklandie nei znam sprawy itp.. ale podobno ludzie z forum bullowatych mieli jakies cyrki z nimi... dlatego spytalam...[/quote]
no niestety, przez jednego nieuczciwego klienta, który napisał post na jednym forum jak widać plota idzie w świat... trochę się namęczyłem i znalazłem ten temat i odpowiedziałem - dla zaiteresowanych podaję link do wyjaśnień (uwaga długie) wraz z dokumentacją fotograficzną:
[URL]http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/viewtopic.php?p=203929#203929[/URL]


w skrócie – klient zamówił gryzak, złożył reklamację ale odesłał zupełnie inny gryzak, który został wycofany z produkcji zanim zaczęliśmy współpracę z GAPPAY s.r.o. Mimo to chcieliśmy go wymienić ale jak przyszedł na drugi dzień, okazało się, że jest stary, zatęchły i śmierdzi smarem samochodowym... mimo to zawieźliśmy go do siedziby firmy – potwierdzili, że ta partia została wycofana dawno temu zanim zaczęliśmy współpracę – więcej na ten temat pod wskazanym linkiem - nie będę zaśmiecał tutaj
przytoczony jest tam przykład z grupy warszawskiej - szelek z plastikowymi zapieciami, ktore sie odpinaly, zostaly wymienione na nowe ale nowe tez sie odpinaly wiec w koncu beda wymienione na skorzane do tropienia - prosze o potwierdzenie tego o czym pisze przez Shide ;) Szelek nawet nie bedziemy reklamowac w gappayu bo nie ma jak pokazac na czym polega problem bo w rekach sie nie rozpinaja - musielibysmy zabrac ze soba zdolnego border collie ;) ale pańcia pewnie się nie zgodzi :evil_lol:

[quote]no fakt.jak czegos zabraknie to przez nas[/quote]
no to prawda... :)

[quote]Ale braki są uzupełniane na bieżąco i z zapasem, czasem trzeba poczekać na dostawę z Czech, ale to kwestia tygodnia czy dwóch.[/quote]
no powiedzmy w ostatecznosci miesiąc - mam nadzieję, że taki tryb utrzymamy choć mieliśmy ostatnio dachowanie :-( na szczęście nic się nie stało nam ale samochód... :-(

[quote]hmm tzn doklandie nei znam sprawy itp..[/quote]

jeśli jest taka sytuacja, proszę pytać u źródła i prosić o ustosunkowanie się firmy do danej sytuacji bo inaczej to gdzieś sobie kłamstwa siedzą w internecie a my o tym nic nie wiemy i nie mamy możliwości zdementować... a plotka jak widać żyje swoim życiem... niestety jest to czasem działanie nieuczciwej konkurencji lub tak jak w tym wypadku klienta, który próbował nas prawdopodobnie naciągnąć (o zgrozo na 13zł!) i jak się nie udało postanowił się zemścić :-?

Link to comment
Share on other sites

ehh powiedzcie mi skad sie biora ONki olbrzymy??jeden okolo ruczny no powiedzmy,ze donek.. wiekszy od cekina... drugi conajwyzej 8 meisieczny on... ogromny.. tez wiekszy od cekina;/ a cekin ma 67 cm w klebie... nie mniej... a tamte psy wszystkie sa ogormniaste... wysokie i masywne;/ tak smao kumpel cekina.. mlodszy.. duuzy jest.. ale on szybko poszedl w gore i byl tez otyly... i teraz jest ladny i potezny aczkolwiek bardzo duzy;/

Link to comment
Share on other sites

molos-o jak fajnie ze jestes.:multi:
ja potwierdze za shide-fakt szelki sie wypinaly.ale tylko whoo.reszta tj belgi i onki pracuja na szelkach i jest oki.nie bylo zadnych problemow.gemma pracuje od chiba tygodnia na szelkach skorzanych do tropienia i jest gites.wiec shida chyba tez je popelni.:razz: .zapraszam do watku grupy warszawskiej o stresie poszkoleniowym;) .tam zawsze zbieramy zamowienia do ciebie.:p

Link to comment
Share on other sites

:loveu: cze kochane.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeszcze nie mam kompa.Dopiero po nowym roku.
Mam 2 wiadomości.
Dobra:Aicha zdała PT na dobry.173 pkty na 200.:loveu: :razz: :multi: Była 5 na 20 psów podchodzącycgh do egzaminu.
Zła:Ma dysplazje C:-( :-( :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
Prześwietlałam ja na tą przednią łapke bo kulała i zad przy okazji.W przedniej są zmiany,zad popsuty:placz: .Ale nie manifestuje tego klinicznie,byłam w szoku.I załamałam sie.Niby wiem jak mam ją prowadzić jak dawkować ruch,czego jej nie wolno,ale ogólnie mam doła,martwie się o nią.Nie chce popaść w przesadę.Ona tak kocha biegać za patyczkami.Poradźcie jak radzicie sobie z psami z dysplazją.:-(
Pozdrawiam i tęskniem za Wami!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No wrzucaj ten obrazek, to sie zobaczy co sie da zrobic ;)

Aisha, nie za młoda na wyrokowanie o dysplazji? Stawy mogą byc jeszcze luzne... Nie wiem, czy stopien inbredu ma coś do nasilenia dysplazji, ale nie podobał mi sie szczerze mówiąc juz od początku...

Link to comment
Share on other sites

Ayshe-stawy ma czyste.Sama widzialam na zdieciu ze cos jest zle.Wiem tylko ze C.po jakim czasie miozna psa przeswietlic drugi raz?Bo bede w Poznaniu i chce zrobic drugie zdiecie.Dodam,że Aicha nie ma ZADNYCH objaw.Nigdy nie kulała,nie ma sztywności,może jest troche luźna,ale to jeszcze szceniak.Wet powiedziała ze ma zad ładnie umięśniony,jest bardzo dobrze prowadzona(sucha-se zapamiętałam od Ayshe-waży 27-28 kilo),i może bardzo długo żyć nie dając klinicznych objawów dysplazji.Byle od teraz prowadzić leczenie zachowawcze.Dostaje artoflex i zastrzyki i jest normalnie.Obwiniałam siebie ze to moja wina chociaż zniosiłam ją ze schodów,nie pozwalałam skakać,dostawała preparaty na stawy,dobrą karmę(pomojajac 2 tyg z dog chow),zreszta

Link to comment
Share on other sites

Ayshe-stawy ma czyste.Sama widzialam na zdieciu ze cos jest zle.Wiem tylko ze C.po jakim czasie miozna psa przeswietlic drugi raz?Bo bede w Poznaniu i chce zrobic drugie zdiecie.Dodam,że Aicha nie ma ZADNYCH objaw.Nigdy nie kulała,nie ma sztywności,może jest troche luźna,ale to jeszcze szceniak.Wet powiedziała ze ma zad ładnie umięśniony,jest bardzo dobrze prowadzona(sucha-se zapamiętałam od Ayshe-waży 27-28 kilo),i może bardzo długo żyć nie dając klinicznych objawów dysplazji.Byle od teraz prowadzić leczenie zachowawcze.Dostaje artoflex i zastrzyki i jest normalnie.Obwiniałam siebie ze to moja wina chociaż zniosiłam ją ze schodów,nie pozwalałam skakać,dostawała preparaty na stawy,dobrą karmę(pomojajac 2 tyg z dog chow),zreszta ci co czytają pamietaja,ze bałam sie dysplazji,pytałam,pytałam,czytalam,,,,bke,ble,ble.Dr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...