Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

[quote name='ayshe']jak sobie wyobraze hipotetyczna mozliwosc zeby cos takiego spotkalo mojego psa to norrrmalnie czerwono przed oczami mi sie robi:angryy:[/quote]

No... ja bym chyba wykastrowała tego "tresera" tępą brzytwą :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='AM']No... ja bym chyba wykastrowała tego "tresera" tępą brzytwą :angryy: :angryy: :angryy:[/quote]dokladnie.cala sytuacja naprawde nie jest zabawna.za milczenie -nowy pies ?taka propozycja dowodzi jak malo obeszlo tresera to co sie stalo.jestem w stanie wyobrazic sobie wypadek.ale brak telefonu o zajsciu do wlascicieli psa to kompletnie niepowazne i chec zatajenia faktow.i jak mozna psa przewiezc gdzie indziej bez info dla wlascicieli.ja tego wogole nierozumiem:???: :madgo:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Ja mam niedlugo egzamin praktyczny z rozrodu :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]

Hehehe mam obawy, że może być już za późno, jeśli to nie jego pierwszy przekręt to istnieje prawdopodobieństwo, że już jest eunuchem:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

czytałam czytałam ale nie skomentowałam...
może skomentuję ? tezuważam ze szkolenie polega na wzajemnym porozumieniu .. i te zdanie : [I]Mówię raczej tak: "Dzidek, ten p****** pies ma się ciebie k*** bać! Rozumiesz?". Wierz mi, że mam dobre wyniki, nie narzekam na brak klientów.:shake:

[/I]Podaję link jakby ktoś chciałrzucić okiem :

[url]http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=8012[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i Eto']czytałam czytałam ale nie skomentowałam...
może skomentuję ? tezuważam ze szkolenie polega na wzajemnym porozumieniu .. i te zdanie : [I]Mówię raczej tak: "Dzidek, ten p****** pies ma się ciebie k*** bać! Rozumiesz?". Wierz mi, że mam dobre wyniki, nie narzekam na brak klientów.:shake:[/I]

Podaję link jakby ktoś chciałrzucić okiem :

[URL]http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=8012[/quote[/URL]]

:angryy: jakoś nie przyjdzie jej do głowy ze niektóre psy reagują agresją bo się boją ,ciekawe jaką złotą mysl wtedy by sprzedała:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Niestety są tacy którzy twierdzą, że pies sie ma bać i koniec :shake:
Ja z Rocky'm nie byłem na żadnym szkoleniu, sami sobie ćwiczymy i jest bardzo posłuszny, a komendy wykonuje z zadowoleniem a nie przymusu. Właściciel z psem powinien współpracować, a nie zastraszać...

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Niestety są tacy którzy twierdzą, że pies sie ma bać i koniec :shake:
(...) Właściciel z psem powinien współpracować, a nie zastraszać...
[/quote]

Niestety mnie się swego czasu jeden pan pytał czy biję swoje psy bo przecież mnie słuchają, jak mu mówiłam, że ćwiczę w oparciu o nagrody (korekty tez są ale nie bicie) to popatrzył na mnie ja na szurniętą i nie chciał wierzyć...

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Chciałam Wam życzyć Szanowni Owczarkomaniacy, zdrowych, Świąt Bożego Narodzenia, samych wspaniałości na stołach, uśmiechu na buźkach, cudownych prezentów pod choinką, szalonych spacerów z Waszymi psiurkami oraz sukscesów wystawowo-hodowlano-sportowych[/COLOR][/B]
[COLOR=blue]AM i psiska.[/COLOR]


[U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1503/wersjapolskark2.jpg[/IMG][/URL][/U]

Link to comment
Share on other sites

Ayshe, bylem na stronie asarko zanim sie zaptalem, i o ile mi wiadomo to sa tam m.in tegoroczne mioty, ale wczesniejsze. Przejrzalem pare postow Kasi i pytala sie o skojarzenie Pakrosa i Ksandry V-Max, a ta suka chyba nie jest z w tej hodowli, wiec chodzi o inna pare.

Link to comment
Share on other sites

Jesssu, strzelaja nam tymi petardami non stop pod oknem :angryy: szału moza dostac:mad:
Na szczescie Borys ma to kompletnie gdzieś, nawet ucho mu nie drgnie - na spacerze ktos dzis za nami strzelił, myslałam ze zawału dostane :diabloti: ale B.pozostawił toto bez komentarza.
Nawet sie nie obejrzy cfaniak :p
Nawet nie wiecie jaka to ulga - moja jamniora pod koniec zycia (bo wczesniej było ok) dostała jakiejś schizy na punkcie petard itp - tak strasznie sie bała ze szok - musielismy ja zamykac i ja nieraz rezygnowałam z Sylwestra zeby z nia byc - do tego stopnia to było ze jechała na srodkach od weta :-( a teraz prosze, chłop se taki lezy rozluzniony i jakby nawet dom w powietrze wywaliło to pewnie tez by nie zauwazył :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ehh u mnie alfa juz od ponad 9 lat ma schizy jesli chodzi o wystrzaly jakies;/ teraz juz od tygodnia nie da sie z nia wyjsc na normalny spacer;/ i tak bedzie do tyg po sylwestrze;/ ehh.. za to cekinpowi misia to co sie dzieje:D:D baks ez sie nie bal.. ehhh nie lubie tego okresu przed i posylwestrowego;/

Link to comment
Share on other sites

u nas tez zaczną petardami strzelac - ciekawe jak Tosca zareaguje... napewno będzie się bała. U Tosi wychodzą geny owczarkowe, stado konskie jest zaganiane- biega robiac wielkie koła naokoło koni, stopniowo je zmniejsza. Ale numer :)
Zawsze wiedziałam ze ONki są niesamowite:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gin']Ayshe, bylem na stronie asarko zanim sie zaptalem, i o ile mi wiadomo to sa tam m.in tegoroczne mioty, ale wczesniejsze. Przejrzalem pare postow Kasi i pytala sie o skojarzenie Pakrosa i Ksandry V-Max, a ta suka chyba nie jest z w tej hodowli, wiec chodzi o inna pare.[/quote]sorki.ja sie nie bardzo interesuje polskimi miotami:oops: .KasiaR napewno napisze po jakich psach wziela dzieciaka.myslalam ze wzial po pakrosie i ksandrze.teraz juz nie kumam.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jodzi'] U Tosi wychodzą geny owczarkowe, stado konskie jest zaganiane- biega robiac wielkie koła naokoło koni, stopniowo je zmniejsza. Ale numer :)
Zawsze wiedziałam ze ONki są niesamowite:)[/quote]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: mooowiiilaaaam:lol: ze tak bedzie:lol: :lol: .
moje psy maja gdzies strzaly i petardy lacznie z tymi prawie pod ich lapy rzucanymi przez dzieciarnie.:mad: .
za to ja testow do hodowli bym zadnych nie przeszla.:cool3: .eksterier-no comments:cool1: ,na kazdy strzal reaguje zawalem i podskokiem:roll: .jak mam strzelic ze straszaka to odsuwam reke i nie moge spustu nacisnac jedym paluchem i sie szarpie dwoma rekami:icon_roc: :watpliwy: ,a jak ostrzelanie robim petardami to rzucam petarde i uciekam:siara: :splat: a potem zawal bo strzelila.kompletna porazka:shocked!: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

u mnie klarcia gdzies do roku znosila wszlekie strzelania obojetnie ,znajomi robili próbe generalną przedz testami ,niunka robila za statyste i ok, obok otwarcie supermarketu ,szyby drżały w oknach a ona spala na balkonie dalej , a potem zaczeły sie strachy na lachy przy kolejnym sylwestrze , dla osoby postronnej na spacerku nic sie nie dzieje z psem gdy strzelają , ale ona zaprzestaje zabawy , aportowania , staje lub siada lub idzie wtedy b.b. blisko mnie , tak zeby mnie dotykac, opierac sie o moje nogi . czytalam gdzies ze jesli taka fobia pojawia sie z wiekiem to jest to oznaka genetycznego upośledzenia . trudno . bawi sie balonami , strzelają jej w pysku i nic , upadające róznorakie rzezcy ,halasy ,nic nie dziala,a petrady a i owszem .
za to źaby nic nie rusza , w tamtym roku bawilismy sie w najlepsze na dworze o 23ej w sylwka .
a dzis wyszedł ze mnie owczarkarz swinia , przyznaje sie bez bicia . jest zakaz petardowania do 31go . ale i tak walą jak idioci . po to wiec leze dookola osiedla na dłuuuga przechadzkę , tam gdzie ruch uliczny troche równowazy strzelania z osiedla zeby ruda mogla bez stresu zrobic to na co ma ochote . ale nie, stanelo dwóch gnojków (oby im łapy pourywalo :angryy: ) i sie zabawiają , jedna petarda na ulice , druga na chodnik i od nowa . czy to nie idioci skoro juz musieli to mają tuz obok ogromny wawóz bezludny gdzie mogą walic do bólu ,ale nie tu jest fajniej. jak nie powiem ,,coś" , jak nie rusze szybciej w ich strone, psy oba na smyczy , w to im graj ,coś sie bedzie działo , ciagną ,źaba prawie na tylnych lapach i sie dzieci przestraszyły i uciekły :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...