Jump to content
Dogomania

Zawody Agility - MULTI SPORT CUP -18-19-10-2008


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A my pojedziemy jako widz- trzeba drużynę dopingować;) albo może jako zawodnik- zobaczymy do września co nam się uda opanować:diabloti: choć widzę że niemożliwe jest możliwe, więc kto wie:eviltong::D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Astro&Marta']a jakies pomysły na nocleg??[/quote]


Owszem:
[URL]http://www.eholiday.pl/noclegi-koszelowka.html[/URL]
[URL]http://multicup.psysportowe.pl/noclegi.html[/URL]

Zacisze, Zacisze BIS, Eksploris.... jest sporo.

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pierwotnie planowalismy zorganizowanie zawodów w dwóch miejscach: w Płocku (agility, OPI, PT) na Stoczniowcu i w Łącku - IPO.
Jednakże stadion w Płocku jest tak duży, a warunki są naprawdę bardzo sprzyjające do tego, by wszystkie imprezy odbyły się bez żadnego problemu na tym własnie obiekcie.
Dla bardzo wrażliwych piesków informacja oczywista: w niedzielę będzie lekkie strzelanie w związku z zawodami IPO. Koledzy obiecali nie walić z petard, ani armat czy hałubnic:)
Ja wiem, że to dla niektórych z Was niezbyt dobra wiadomość, bo przysporzy dyskomfortu, a zapewne wolelibyście ciszę i spokój...

Ale ... ponieważ ja stoję jakby z tej własnie strony pokrzywdzonych, mam psa wrażliwego jak stopięćdziesiąttysięcy najwrażliwszych owczarków belgijskich, sama kiedyś znalazłam się w takiej własnie sytuacji na zawodach. Wtedy było to ostre strzelanie tuż obok parcouru na strzelnicy sportowej niemal cały dzień:)
Moja sucz w przerwach ostrzałów i własnej durnej niechęci do huków wystartowała i zdobyła nawet jakieś miejsce na pudle w IAL. Powiem wam, że nic nie było dla mnie większym sukcesem niż ta właśnie sytuacja! Nigdy nie czułam takiej dumy z Szanty, że się tak potrafiła otworzyć, no może kiedyś w Poznaniu... ale to inna historia.
Tak więc praca, praca, praca i daje się z psem naprawdę sporo zrobić. Wykorzystajcie to dla dalszych sukcesów.

Pozdrawiam
i zapraszam do formularzy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']
Tak więc praca, praca, praca i daje się z psem naprawdę sporo zrobić.[/quote]Z jednymi tak, a z innymi, niestety - nie. Tylko raz w życiu sama miałam sucz z wrodzonym lękiem strzałów, ale szkoliłam też sporo cudzych psów z tym problemem i taki wrodzony lęk z wiekiem się tylko na sila, bez względu na włożoną pracę.

Co nie znaczy, że mam coś przeciw takiej organizacji zawodów - napomykam tylko o tym, bo niektórym może być przykro, że nie potrafili poradzić sobie z tym problemem, tak jak piszesz, "pracą, pracą, pracą". Czasem naprawdę się nie da.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiem, ze to nie jest proste. jednak zachęcam do spróbowania nawet gdyby było głośniej niż przypuszczam.
Obiecuję muzyczkę w tle i strone nawietrzną dla naszego ringu:)
Strzelanie będzie tylko w niedziele i to w małych ilościach!

Chętnych, którzy będą się nieco nudzić w niedzielę w przerwach zachęcam do wzięcia udziału w innych konkurencjach np, w egzaminie PT, w niedzielę w zawodach obedience!

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że nasz debiut nie będzie koszmarem, troche martwią mnie te strzały ale szeltik jakoś w sylwestra nie robił sobie z tego nic... Bardziej boimy się strefówek bo nie obejdzie się pewnie bez wyłamania, chociaż i tak lepsze to niż skakanie z samej góry w bok :) a może założe, że się uda... tyle rzeczy z nią miało się nie udać... Fanka Ty tez musisz myśleć pozytywnie ;D

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie noclegów: Ponieważ w linku do noclegów, który podała Dorota wśród wielu innych znajduje się niejaki Gościniec Płock, z całego serca ODRADZAM. Wylądowałyśmy tam niestety z okazji jakiś zawodów z Ewą Mayową i muszę przyznać, że w takich warunkach jescze nie spałam i najgorszemu wrogowi nie życzę. Właściciele uważają,że jeśli przyjeżdża się z psem, to zniesie się każde warunki. Umieślili nas w pomieszczeniu ponoć dla pracowników ( chyba przymusowych z Chin ). Brudno, brudna pościel, stare rozlatujące się sprzęty, w pseudołazience można się było przykleić, a na podłodze wysypana trutka na szczury.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FikuMiku']uuu, faktycznie :crazyeye: to gościniec... Chyba trafił nam się wyższy standard...[/quote]
Może właściciele zrezygnowali z wynajmowania piwnicy jak ich na odchodnym postraszyłam Sanepidem. W każdym razie nawet gdyby zaproponowali mi teraz pokój z Bradem Pittem na suficie, to i tak noga moja i łapa mojego psa tam nie postanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...