Jump to content
Dogomania

Zawody Agility - MULTI SPORT CUP -18-19-10-2008


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Astro&Marta']jaaa goła afrodyta?? nie to ja muszę zadzwonić![/quote]

Ja cie przepraszam, jakieś golizny???
Ale faktycznie nocleg tam nie konicznie polecam, kiedyś mieszkałam tam z Cavaniaczkami w wielkim pokoju bez okna:D

[quote name='***']Przepraszam, że się tu wcinam.
Belgunia - czy możliwe, że podczas Obi będą strzały :crazyeye:, bo jak tak to my się nie mamy co przez pół Polski targać :oops:.[/quote]

W niedzielę sa zawody Obedience oraz zawody IPO niby na jednym obiekcie, ale nie aż tak blisko, że będzie bardzo głośno słychać strzały, a w dodatku będzie tych strzałów kilka. Koledzy obiecali strzelać cicho i dalej od naszego stadionu. Oba stadiony są nieco oddalone i przegrodzone trybuną oraz drzewami. Nie sądzę, aby to było bardzo przeszkadzające psom. Obiecujemy też muzyczkę w tle, by zakłócić te strzały.
Decyzja należy do Ciebie.

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

ale wiecie co..., jest wyraźnie napisane w ogłoszeniu gościńca, że tanie to własnie to "pomieszczenie bez okien"a reszta całkiem droga... Regisowa jedziesz?? Gdzie spisz? Bo ja mam coś na oku ale pewnie nie ma już miejsc a ja się zabieram do tego... jak bym chciała a nie mogła...w sumie chce ale średnio mam głowe
He to ma być nasz piękny debiut z zerówkach z szeltikiem, podejrzewam, że z muzyczką też moze być problem ale zobaczymy, chyba nie będziecie robili dyskoteki w trakcie biegu, co?Niech się mała oswaja, ja się już doczekać nie moge, chociaż wiem , że nie będzie tak pięknie jakbym chciała ;) no i boje się tego zimna!( i pokoju bez okien)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']ale wiecie co..., jest wyraźnie napisane w ogłoszeniu gościńca, że tanie to własnie to "pomieszczenie bez okien"a reszta całkiem droga... Regisowa jedziesz?? Gdzie spisz? Bo ja mam coś na oku ale pewnie nie ma już miejsc a ja się zabieram do tego... jak bym chciała a nie mogła...w sumie chce ale średnio mam głowe
He to ma być nasz piękny debiut z zerówkach z szeltikiem, podejrzewam, że z muzyczką też moze być problem ale zobaczymy, chyba nie będziecie robili dyskoteki w trakcie biegu, co?Niech się mała oswaja, ja się już doczekać nie moge, chociaż wiem , że nie będzie tak pięknie jakbym chciała ;) no i boje się tego zimna!( i pokoju bez okien)[/quote]
Jadę, jadę. Noclegu jeszcze nie mam, jakoś nie wpadam w panikę.Wolę nawet zapłacić trochę więcej, byle nie oglądać tego cholernego Gościńca. Brr...

Link to comment
Share on other sites

[B]Sajko: [/B]ja nie jestem księżniczką na ziarnku grochu, na Hiltona w cenie campingu też nie liczę,ale nie mam ochoty więcej spać w pomieszczeniu gospodarczym, gdzie jest taki brud, że czego nie dotkniesz, to się przyklejasz i cały czas świrujesz,żeby pies nie zjadł wysypanej w każdym kącie trutki na szczury. Gdyby w tamtym pokoju nie było tylko okna, to uwierz, specjalnie by mi to nie przeszkadzało.

Link to comment
Share on other sites

Ale miejmy nadzieję, że wszystkich lokatorów na gapę już się pozbyli w tym Gościuńcu:)
Ja pamiętam ten pokój bez okna, było duszno...
Ale było ciepło:) Łazienka w korytarzu - jako taka. Kafelki i ciepła woda.
Wiecie co, jak bedę w Plocku po niedzieli postaram sie tam zajrzeć i sprawdzę jak to wygląda dzisiaj.
Pozdrawiam
Dorota

PS. I tak nocleg w Gościńcu będzie dużo przyjemniejszy niż nasz APSowy nocleg w namiotach na Stoczniowcu:evil_lol: Kto chce - nie ma problemu - namiot trzeba mieć własny!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']

PS. I tak nocleg w Gościńcu będzie dużo przyjemniejszy niż nasz APSowy nocleg w namiotach na Stoczniowcu:evil_lol: Kto chce - nie ma problemu - namiot trzeba mieć własny![/quote]

ja ja wolę już namiot o stokroć od tego hotelu, w którym spałyśmy na kw do Mś:roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie przyjmują z psami :angryy::
[URL]http://noclegi.e-nocleg.pl/arkadia[/URL] , [URL]http://www.pensjonatarkadia.pl/[/URL]
[URL]http://www.eholiday.pl/noclegi-5927.html[/URL]
[URL]http://www.nabrzegu.pl/[/URL]

Natomiast: [URL]http://www.motelniva.superturystyka.pl/[/URL] z bardzo sympatycznym Panem bez problemu można zarezerwować nocleg (pokój 2-osobowy z łazienką: 100-120 zł). Facet sam ma jakieś myśliwskie psiaki, więc zaraz zaskoczył czy znowu jakaś wystawa się szykuje? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia'] PS. I tak nocleg w Gościńcu będzie dużo przyjemniejszy niż nasz APSowy nocleg w namiotach na Stoczniowcu:evil_lol: Kto chce - nie ma problemu - namiot trzeba mieć własny![/quote]

Kuszace i moze skorzystam jesli jest tam gdzies miejsce na rozbicie sie :cool3: Mini-grillek na kolacje i spac :multi:. Namiot w pazdzierniku to jeszcze nie tragedia zwlaszcza jak ma sie dobry namiot oraz zimowy, cieply spiwor a nie kolderke na +15 w komforcie :evil_lol:. W gorach w listopadzie pod namiotem bywa gorzej ale dla przygotowanego to i w namiocie w sniegu i w grudniu pod Rysami jest OK :mad:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Aniu zobacz "pokoje hotelowe róża" ul Wiśniowa 12.(30-40zł) nie wiem czy są okna, lazienka pewnie wspólna ale podobno ciepło. Bo mi głównie na tym zależało... ale i tak jakies grzejadło wezme. Myśle, ze okna być powinny bo Regisowa tez tam śpi i pewnie się spytała... :P
Już się nie mogę doczekać! Tylko nadal nie zgłoszona bo musze szeltike zmierzyć a jakoś cieżko mi do tego związku dotrzec(jak sobie pomśle jakie tam są "miłe" panie to już w ogóle)w dodatku mloda ma cieczke ale na szczescie juz koncówke :D Trzeba cos potrenować!

Link to comment
Share on other sites

My się wybieramy do Płocka. Tylko z dojazdem kiepsciutko :( Bo pociagiem musialabysmy jechac z przesiadką ,a mozliwe ,ze nawet dwoma. No chyba ze mialby kto nas zgarnac skads np. moglybysmy podjechac do Wawy czy Wrocka. Czy gdzies gdzie jeszcze z Krakowa jest duzo blizej niz do samego Płocka.

Noi chyba na nocleg z kims tez bysmy byly chetne ;] co by tak samemu nie siedziec:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edyta & Regis'][B]PARSONRK: [/B]mogłabyś rozwinąć wątek pt. moja młoda ma termin?[/quote]

:lol::lol:
Tak moje Kuszydło jest w ciąży i ma termin na 22 :) A, że dostaje histerii jak mnie nie ma, dlatego jeśli juz to na 1 dzień sie pojawimy

Za to potem przybędzie jednej zawodniczki S-kowej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...