Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz- Schronisko dla Zwierząt/ Aktualizacja 22.08


Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia & Ginger'][B]Sandra2025[/B], dzięki za info o spanielach. :p
Jakby ktoś mogł się o nich czegoś dowiedzieć i obfocić to byłabym bardzo wdzięczna. :modla:[/QUOTE]
Widziałam dwa złote, czarnego nie kojarzę. Jeden jest w nowo przyjętych, nie pytałam o niego, może po prostu komuś zaginął. Drugi, w boksie nr 4 to chłopak, ok. 1 rok, przybłęda. Zdjęć niestety nie mam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Golden Evita']Dodatkowo jest sunia mocno w typie [B][COLOR=Orange]husky[/COLOR][/B]-biało-siwa, błekitne oczy, BARDZO WYCHUDZONA ze szczeniakiem. Maluch to przypadkowa mieszanka. Jest puchaty i wizualnie nie ma nic wspolnego z husky... Psiaki nie sa jeszcze zaszczepione. Maluch ma 2,5mies.[/QUOTE]

Te psiaki oderane od "właścicieli" przez inspektorów OTOZ, więc jak się domyślam nie są jeszcze do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Z góry przepraszam za offa ale zapraszam na wątek [url=http://www.dogomania.pl/threads/178466-Szczecin-Vincet-prosi-o-wsparcie-na-dalsze-leczenie?p=13964281#post13964281]kociaka[/url], który doświadczył bardzo wiele złego.
Jednak po mimo tego wszystkiego nadal chce żyć. [url=http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=898192988]Pomóż sfinansować jego leczenie.[/url]
Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pepsicola']mamy, proszę o to i on


[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/253/c788a7d3b5c122d1.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

dzwonila dzisiaj do wlasciciela ktoremu 1,5 tygodnia temu zaginal labek.jego psiak tez mial czerwona obrozke zalozona.calkiem mozliwe ze to jego.
jutro albo pojutrze wlasciciel jedzie do schronu zobaczyc psiaka:)

dzisiaj jak dzwonilam do schronu to pracownik powiedzial mi ze labek jest w trakcie leczenia.wiecie moze co sie stalo?

Ania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='radovan2']dzwonila dzisiaj do wlasciciela ktoremu 1,5 tygodnia temu zaginal labek.jego psiak tez mial czerwona obrozke zalozona.calkiem mozliwe ze to jego.
jutro albo pojutrze wlasciciel jedzie do schronu zobaczyc psiaka:)

dzisiaj jak dzwonilam do schronu to pracownik powiedzial mi ze labek jest w trakcie leczenia.wiecie moze co sie stalo?

Ania[/QUOTE]
Ta czerwona obróżka to chyba schroniskowa jest, przynajmniej tak wygląda, ale może się mylę ;)
A na temat leczenia nie wiem nic, poza tym że na zdjęciu widać, że labek jest na wybiegu dużych leczonych piesków ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']Ta czerwona obróżka to chyba schroniskowa jest, przynajmniej tak wygląda, ale może się mylę ;)
A na temat leczenia nie wiem nic, poza tym że na zdjęciu widać, że labek jest na wybiegu dużych leczonych piesków ;)[/QUOTE]

niestety to nie jest ten zaginiony labek:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam,

Labek jest juz w cieplym bezpiecznym domku (w koncu, po kilku przejsciach). Na wybiegu byl ze wzgledu na zapalenie gornych drog oddechowych. Potem trafil do wykastrowania i pojawily sie problemy (kastracja miala miejsce 1,5 tyg temu), gdyz wystapil obrzek i konieczna byla dalsza interwencja. Wiecej szczegolow z tym zwiazanych wole nie ujawniac.

O tym jakim psiakiem sie okazal tez nie napisze, bo bedziecie zazdroscic :-))))))

Pozdrawiamy z nowego domu!!!

P.S. Szukamy dla niego imienia, propozycje mile widziane...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, potrzebujemy pilnie weryfikacji jednego psa od Was- Yorka z watku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177999-PILNE-Potrzebna-osoba-z-InowrocA-awia-do-wizyty-poadopcyjnej/page36[/URL] . Zaadoptowala do Golden Evita ktora jest juz dwukrotnie na CzK. Twierdzi, ze nie podpisywala zadnej umowy adopcyjnej, watek jest aferzasty, dluuugo czekalismy na zdjecia, jest wiele niedomowien, brak deklaracji o kastracji psa... mamy watpliwosci czy zdjecia ktore nam wkoncu zaserwowala to ten sam York z Waszego schronu. Czy ktos moglby to zweryfikowac? Obawiamy sie, ze mogl zostac sprzedany a zdjecia ktore nam pokazano to nie ten sam pies....Jest nieład na watku wiec zaraz zedytuje post i podam na ktorych stronach watku są fotki biedaka.

EDIT: Fotki sa na stronie 28.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Radman']Witam,

Labek jest juz w cieplym bezpiecznym domku (w koncu, po kilku przejsciach). Na wybiegu byl ze wzgledu na zapalenie gornych drog oddechowych. Potem trafil do wykastrowania i pojawily sie problemy (kastracja miala miejsce 1,5 tyg temu), gdyz wystapil obrzek i konieczna byla dalsza interwencja. Wiecej szczegolow z tym zwiazanych wole nie ujawniac.

O tym jakim psiakiem sie okazal tez nie napisze, bo bedziecie zazdroscic :-))))))

Pozdrawiamy z nowego domu!!!

P.S. Szukamy dla niego imienia, propozycje mile widziane...[/QUOTE]

Radman czy ten labek ma moze mala blizne nad noskiem i wilczy pazur troche wyzej?

Link to comment
Share on other sites

Radovan, dziś byłam w schronisku, jest jedna sunia mocno w typie husky. Ma szczenięta, ale dość duże już są, więc niedługo będą do adopcji, a razem z nimi - mamusia. Dzieciaki też trochę haszczakowe są.

Oprócz tej suki jest jeszcze psiak nieco w typie akity, albo jakiegoś innego pierwotnego (nie bardzo się na tym znam... :oops:). Mam zdjęcia obu psiaków, nie najlepsze jednak, bo nie byłam z nimi na spacerze (robione w boksie - przez szybę/kraty).

Oprócz tych dwóch psów w typie, w schronisku jest jeszcze trochę ras: boksery (chyba z 4 czy 5... :roll:), dalmatynka, amstafy, owczarki niemieckie i ich mieszańce, pudle 2 (jeden mocno w typie i drugi nieco mniej), wyżeł (nie mam pojęcia jaki :oops:), doberman, golden i jakaś goldenowa mieszanka, labrador, 2 posokowce, spaniel + jakaś bardzo spanielowa mieszanka. Wydaje mi się, że widziałam też sznaucera, ale nie jestem pewna... Jest też jakiś psiak, który rozmiarem, posturą, wyrazem pyska i rodzajem sierści (i ślinieniem się :evil_lol:) przypomina bardzo nowofunlanda. Większości z tych psów zdjęcia mam, więc - jakby co - mogę udostępnić.
Jak widać, tych pseudorasowych psów w naszym schronisku jest ogromna ilość... Że już nie wspomnę o kundelkach... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...