Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz- Schronisko dla Zwierząt/ Aktualizacja 22.08


Recommended Posts

Jestem z wątku Kudłacze w potrzebie.
Chciałam zapytać jakie warunki mają psiaki ze schroniska w Bydgoszczy.
Widziałam na stronie internetowej schroniska że macie dużo pięknych kudłatych psiaków.
Czy możliwe są ich jakieś zdjęcia ? I jakieś dodatkowe info ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie potrafie sie odnaleźć na stronie schroniska , albo dawno aktualizowana nie była.
[b]Gloria[/b], czy mogłabyś napisać czy w schronisku jest mały , rudy/płowy, ratlerkowaty psiak z obciętym ogonem? Był w pawilonie, wyglądał na max 2 kg i strasznie ujadał.
A rudawa, starszawa sunia leżąca na materacu za kojcami na korytarzyku?
Zapadły mi szczególnie w pamięć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szczurosława']Nie potrafie sie odnaleźć na stronie schroniska , albo dawno aktualizowana nie była.
[b]Gloria[/b], czy mogłabyś napisać czy w schronisku jest mały , rudy/płowy, ratlerkowaty psiak z obciętym ogonem? Był w pawilonie, wyglądał na max 2 kg i strasznie ujadał.
A rudawa, starszawa sunia leżąca na materacu za kojcami na korytarzyku?
Zapadły mi szczególnie w pamięć...[/QUOTE]
Co do ratlerkowatego psiaka - nie wiem.

Ruda sunia odeszła za TM... :-(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, podobno w bydgoskim schronisku jest złoty spanielek, 4-letni, oddany z powodów rodzinnych, wychowany z dziećmi. Psiak podobno bardzo fajny, ale zupełnie nie daje sobie rady w schronisku, jest gryziony przez wszystkie psy w kojcu.

Mam dla niego tymczas, ale pod Krakowem, trzeba by zorganizować transport. Mam też rodzinkę z dziećmi (8-10) lat zainteresowaną adopcją łagodnego spanielka.

Proszę dowiedzcie się o psiaku jak najwięcej, zróbcie też fotki.

Info o spanielku dostałam od dziewczyn od bassetów, które wyciągały tą bassetkę z krzywymi łapkami.
Podobno mają tego spanielka zarezerwowanego do jutra, ktoś ma być jutro w schronie i zrobi fotki, ale jak możecie, to proszę spytajcie tam o niego i pstryknijcie mu choć parę fotek. :modla:

Link to comment
Share on other sites

Bylam dzis w schronisku,ten york to mieszanka i chyba nie najlepiej sie czuje bo nie je i wymiotuje.Chcialam adoptowac 8-smio miesiecznego pinczerka ale tacy sa tam wolontariusze ze bali sie go zlapac i stwierdzili ze gryzie,wiec niestety.A spaniele sa trzy,dwa zlote (sliczne) i jeden czarny ale chyba od niedawna bo jeszcze narazie nie jest do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sandra2025']Bylam dzis w schronisku,ten york to mieszanka i chyba nie najlepiej sie czuje bo nie je i wymiotuje.Chcialam adoptowac 8-smio miesiecznego pinczerka ale tacy sa tam wolontariusze ze bali sie go zlapac i stwierdzili ze gryzie,wiec niestety.A spaniele sa trzy,dwa zlote (sliczne) i jeden czarny ale chyba od niedawna bo jeszcze narazie nie jest do adopcji.[/QUOTE]


Sandra Ty chyba żartujesz!!!!??? W takiej sytuacji idzie się po pracowika i jego obowiązkiem jest wyprowadzić psa. Nie wyszłabym ze schroniska bez psa, jeżeli faktycznie by mi na nim zależało...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Golden Evita']ja zapisuje sie tam jako wolontariusz... bo na niektore psy nie moge juz patrzec jak sa zanieedbane. Mi powiedziano wczoraj ze york poszedl do adopcji[/QUOTE]


Ja w wolontariacie udzielam się już 4 lata :) Moja pomoc nie polega tylko na promowaniu adopcji. - Golden Evita :) - od p. Dyrektor słyszłam, że dołączysz do programu szkoleniowego "LIRA"?

Link to comment
Share on other sites

Tak jak mowilam. Bylam w schronisku. Nie wiem czy to dobrze ale widzialam tylko 2 spaniele... te zlote... Moze czarnemu udalo sie znalesc dom?

Faktycznie, york nadal jest w schronisku, nie je, wymiotuje, robi luzna kupe (przepraszam za wyrazenie). Nie wiem dlaczego wolontariuszka powiedziala ze jest oddany. Oprocz, 2 szczeniaki mix afgana i kaukaza... Przepiekny szczeniak, kolor kawa z mlekiem. Oprocz tego, duzo psiakow w typie owczarka niemieckiego. I ku mojemu zdziwieniu nie ma zadnego husky... (ufff)... Jutro bede w schronie wiec jak mi sie uda porobie foty...

Link to comment
Share on other sites

Hej, natknęłam się dzisiaj na ogłoszenie [url]http://www.ojej.pl/722632/W%C5%82oc%C5%82awek-Przyjm%C4%99-psa-rasy-HUSKY.html[/url] Jestem z dolnego śląska więc nie orientuję się w schroniskach i adopcjach w Waszym województwie, ale jeśli wiecie coś o jakimś huskim w potrzebie z Waszego rejonu to warto podesłać, ogłoszenie świeżę, ma tylko 3 dni. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj ok godz 11.00 Do schroniska (przy mnie) trafiła 8letnia sunia rasy jamnik długowłosy z metryczna. Wlascicielka oddała RITĘ poniewaz straciła bliska osobe a sama jest po chorobie i nie jest w stanie opiekowac sie malutka. Sunia jest przeurocza. Widac ze mocno zwiazana z wlascicielka... Siedzi teraz w budynku dla szczeniak w drugim boksie po prawej stronie... postaram sie wieczorem wrzucic fotki:(( Ta Pani tak strasznie płakała... a malutka tak się ciągnęła do niej:(( Az ja mialam lzy w oczach... Znajdzmy jej jak najszybciej dom..Nie da sobie rady w schronisku:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...