Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tak-teraz wiem, gdzie zniknela Sabka z lukrowych :lol:

Tu sie ukrywa :D

Czesc z Was nas zna z roznych for, czesc mailuje ze mna a z Sabka znamy sie osobiscie :D

Moj potwor (emblemacik)konczy teraz 4 latka w sierpniu i jego ojciec jest w hodowli Yakuza-Roki :D

Coris z roku na rok robi sie coraz bardziej podobny do taty :lol:

Pampero-gratulacje szczeniat-wygladaja naprawde obiecujaco!Wspaniale glowy, piekne kufy,ladna kosc i umaszczenia :D

Mi tez sie marzy nastepny boks, ale na to musze jeszcze poczekac :(

Wiem tylko, ze bedzie to niemiec, albo wloch :D

Pozdrawiamy wszytskich :D

Link to comment
Share on other sites

Po moich usilnych prośbach i "podchodach" na 90% Dumka zostanie w domu, ale to jeszcze nic pewnego. :wink:

To znaczy, że zona dała się urobić :D Wiedziałam. Nie można się oprzeć maleńkiemu boksikowi :wink:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

"Nie można się oprzeć maleńkiemu boksikowi" --> zgadzam sie w 100% :wink: Chociaz ja staram sie nie pozwalac na zbyt wiele Killerowi :wink: Najsmieszniej jest wtedy gdy Killer nasika tuz obok gazety i sie na mnie spojrzy przekrzywiajac glowe...nie wiem co mam wtedy zrobic: zabic go za to ze zrobil to z premedytacja czy wycalowac za jego spojrzenie :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

No tak, tu sie ukrywam...;)

Anastazja fajnie, ze jestes :)

Dla tych, ktorzy nie znaja Anastazji: Jest to osoba o przeogromnej wiedzy dotyczacej psow (marze, aby kiedys wiedziec i umiec tyle co Anastazja), ktora posiada wspanialego i doskonalego pod kazdym wzgledem boksera Corisa :)

Dlatego bardzo sie ciesze, ze tu do nas trafila :)

Sylwia- wracaj do nas jak najszybciej! :)

Jakis czas temu pisalam, ze Saba ma cos z tylna lapa. Myslalam, ze wszystko juz ok, ale niestety, ostatnio troszke wiecej pobiegala (to nie byl jakis przeogromny wysilek) i znowu kulala :( Wiec znowu musimy jechac do wroclawskiego weta zeby ja obejzal :(

W zwiazku z tym mam jeszcze jedno zmartwienie. Sabie na ostatniej wizycie podano jakis steryd, ktory podobno moze spowodowac, moze sie przyczynic do powstania ropomacicza :( Nie bylam przy rozmowie z wetem, wiec dokladnie nie wiem o co chodzi. Wiem tylko, ze mam ja obserwowac.

Dlatego mam nadzieje, ze lada dzien pojedziemy do tego weta i bede wszystko wiedziala.

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!

-=/\lf=- jak się czuje Twój bokserek????

anastazja widziałam dużo zdjęć Corisa ,w galerii na dogomanii i też na innych www.Jest piękny,prawdziwy przedstawiciel tej wspaniałej rasy.

Sylvia&boksery cieszę się,że w końcu nas odwiedziłaś :lol: jak tam Twoje psiaki??? zaglądaj do nas cześciej!!!!!!

sabka jeżeli już będziesz coś wiedziała,to daj zanc jak tam Saba.

pampero super następny boks w domu!!! ja też tak chcę!!!! niestety narazie nie moge sobie na to pozwolic,ale napewno kiedyś sobie sprawie następnego psiaczka :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Killer czuje sie dobrze...tylko go czasem najdzie tesknota za mama i robi sie smutny...nic mu sie wtedy nie chce...i troche jeszcze piszczy w nocy...drapie do moich drzwi i kaze sie ululac :wink: A tak poza tym to "bryka: sobie przes jakis czas i idzie spac... :wink: jedyne co mnie martwi to to ze malo je i wydaje mi sie ze jest strasznie chudy :(

Link to comment
Share on other sites

-=/\lf=- nie martw się tym,że Killer nie je.Teraz gdy jest ciepło, psiak może nie miać apetytu.A może poprostu przesadzasz :wink: gdy mój Ares przyszedł do domu też wydawało mi się,że mało je a to dlatego,że miałam przed bokserkiem jamnika,który strasznie kochał jeść (praktycznie tylko jadł i spał) :wink: .

Za niedługo psiak przestanie tęsknić i będzie spokojnie przesypiał noc.

-=/\lf=- a tak wogóle to GDZIE ZDJĘCIA ??????

Link to comment
Share on other sites

Moj jamnik tez wcinal za dwoch :wink: A zdjecia...hmmm...robia sie :wink: :wink: :wink: Padł mi aparat...wlasnie przez niego nie wyszly wszystkie zdjecia...ale cos wykabinuje...hodowca mial mi zgrac na plytke zdjecia z cyfrówki wiec moze nedlugo bede cos miał :wink: A jak nie to sam kupie aparat (co jest nieuniknione) i zrobie fotki :wink:

Link to comment
Share on other sites

A jak nie to sam kupie aparat (co jest nieuniknione) i zrobie fotki :wink:

Ja też niestety cierpię na brak aparatu ale póki co mam ważniejsze wydatki - szkolenie mojego młodszego psa (na emblemacie)

Czekam na zdjęcia maleństwa :D

Link to comment
Share on other sites

Jeśli pies ma już wszystkie szczepienia to możesz z nim iść do psiego przedszkola. Pies tam bawi się z równieśnikami, uczy psich manier i podstawowych komend.

Po przedszkolu możesz zapisać psiaka na szkolenie PT1 (pies towarzysz) który kończy się egzaminem. Na tym kursie nauczysz się głównie Ty wychowywać i uczyć komend pieska. Po PT pies umie komendy siad, waruj, stój, do mnie, do nogi, aport, pozostawanie w siadzie lub warowaniu, chodzenie przy nodze na smyczy i smyczy.

Szkolenie PT otwiera Ci furtkę do dalszego szkolenia np. PTT, IPO1, IPO2, IPO3 (pies towarzysząco-tropiący, pies obronny)

Wszystkie regulaminy egzaminów znajdziesz pod tym linkiem:

http://www.tresura.pl/reg_pt1.html

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...