Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juz to gdzieś pisałam pies mojej "drugiej" babci nazywa się Rambo,ale mówimy na niego Rusek poniewaz ma już chyba więcej lat ode mnie (mam 18).

to dobrze wróży,Twój boksiu będzie długowieczny :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Mam niestety nie zbyt dobre wieści :cry: Byłam z nią u weta. Obejrzała ją dokładnie. Zauważyła, że ma opuchniete łapki, wymacała, kazała się przejść. Zmierzyła temperaturę, miała 39,9, podwyższona. Wet powiedział, że ona jest wiekowa, że może byću niej postęujące zwyrodnieine stawu. (chyba tak to się nazywa). :cry:

DOstałą trzy zastrzyki, jutro też jedziemy i na pewno przez długi czas będziemy jeździć. Wet powiedziała, że to wróci, za kilka miesięcy może później. Powiedziała, żebyśmy wiedzieli na co się przygotować. Dostałą też odżywkę ARTHROFLEX. Brała ją już wcześniej i pomogła.

Wiecie jak ja się okropnie czuję :cry: :cry: :cry: Te smutne oczka patrzą na mnie i nie wiedzą czemu pupa nie chce sie podnieść :-?

Wiem, że kiedyś przyjdzie ten czas, aby się z nią pożegnać , ale myślę, że jeszcze trochę będziemy razem.

No to by było na tyle

Trzymajcie kciuki,a by wszystko było dobrze. Żebyśmy mogły sięjeszcze sobą nacieszyć.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Agga :cry: Strasznie mi przykro. Ale mysle, a nawet jestem pewna, ze jeszcze duuuuzo czasu uplynie nim bedziecie musialy sie rozstac ;)

Ucaluj, wysciskaj ode mnie sunie :) I pisz jak sie czuje. Wszystko bedzie dobrze :)

Wiecie co jest najgorsza, a moze raczej jedyna zla strona posiadania psa? To, ze zyje krocej od nas..... :cry: :cry: :cry: I trzeba sie z nim kiedys pozegnac, a jak mozna sie pozegnac z najlepszym przyjaciele? Tak mnie jakos wzielo na takie "smucenie"....

No to na poprawe humoru :drinking: ;)

Link to comment
Share on other sites

Agga,

trzymam kciuki za sunię.

A co Arthroflexu to czytałam kiedyś artykuł napisany przez amerykańskich lekarzy weterynarii, ze nie powinno się przerywać podawania preparatów zawierających glukozoaminę i chondroitynę (Arthroflex). Nalezy zmniejszyć dawkę ale, pies powinien brać cały codziennie do końca zycia. Oczywiście w przypadku gdy ma chore stawy. Już po poł roku nie podawania takich preparatów dochodzi do ponownego uszkodzenia chrząstki w wyniku czego dochodzi do kulawizn, stanów zapalnych i postępującego zwyrodnienia stawów.

Podawanie preparatów zawierających glukozoaminę i chondroitynę nie wywołuje skutków ubocznych jak w przypadku leków. Jedynym skutkiem ubocznym mogą być wymioty, które ustępują po zmniejszeniu dawki preparatu.

Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, ja tutaj z wesołą nowinką, a tu taka wiadomość. :(

Agga trzymamy kciuki za Ciebie i Sare. Myśl pozytywnie !!!

A moja nowinka to pierwsze fotki szczeniaków, mam nadzieję, że tym razem umieszczę je bez problemów. Ciekawe jak się spodobają - na zdjęciu są w wieku 3,5 tygodnia. Moja pupilka to Dumka. :wink:

016.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Wam wszystkim za słowa otuchy. Sara ma się ciut lepiej. Myślę, że po całej kuracji z zastrzykami będzie dobrze. Jutro jedziemy rano na zastrzyk. Jutro napiszę coś więcej. Dzisiaj nie mam weny twórczej :-?

Pampero sliczne boksiaczki, takie słodkie pyszczki mają. Co jden to ładniejszy :D

Link to comment
Share on other sites

Pampero- maluchy sa przepiekne! slodkie, sliczne, po prostu cudowne! I jeszcze pewnie tak pieknie pachna(chyba kazdy wie jak slicznie pachnie szczeniak) :)

A dlaczego akurat Dumka jest Twoja ulubienica? Wyglad, charakterek?

Wszystkie sa piekne :)

Gdzies juz pisales, ale przyznam sie, ze nie jestem pewna: maja ogonki? :)

Agga nie martw sie, wszystko bedzie dobrze :)

A -=/\lf=- w swoim poprzednim poscie pewnie mial na mysli Sare :)

Link to comment
Share on other sites

Pampero szczeniaczki są słodkie !!!! mi podobają się wszystkie !!!!! gdy widze takie zdjęcia nabieram ochoty na małego bokserka :lol: :lol: :lol:

Dumka jest piękna, dlaczego jest Twoją faworytką???

Ja tam wole facetów ,Django jest przesliczny :wink:

Link to comment
Share on other sites

WItam!

Dzisiaj lepsze wieści, nie chcę oczywiście zapeszać :D

Rano dostałą drugi zastrzyk i jużjest lepeij. Wstaje jużprawie bez problemu, jest weselsza.Oby tak dalej. Jutro następny zastrzyk. I tak chyba przez cały następny tydzień. Niestety nie może juższaleć, przeszłą na emeryturę :-?

Trzymajcie dalej za nas kciuki, mam nadzieję, że będzie dobrze.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za dobre słowa, Sara przesyła buziaczki :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...