Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

dzieki :lol: :lol: :lol:

Ares wygląda teraz inaczej,jest wiekszy,bardziej potężny.Wtedy miał niespełna roczek.Dziś zrobiłam nowe zdjęcia,jutro pójde jej wywołać,zeskanuje i poproszę Surprise o wrzucenie ich na dogomanie.Zrobiłam też parę fotek Maxowi,jest już prawie wiekszy od Aresa :)

Saba jest piękna,zawsze podobały mi się boksy z takim umaszczeniem.

Niedaleko mnie mieszka ładny bokserek jest złoty z pregami i białym krawacikiem.Ares zawsze z nim szaleje w parku.Powiedziałam sobie,że mój następny boks też będzie miał takie umaszczenie,jest piekny !!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie! :)

Olk@ Ares jest słodziutki! Fakktycznie ma czarną kufę, Bruno ma niestety dużo jaśniejszą.

Dzisiaj w Ostródzie debiutowaliśmy na wystawie. Było tylko pięć pręgusów(2 psy i 3 suki). Bruno był jedyny w klasie młodzieży. Niestety wystąpiliśmy jako pierwsi na ringu zaraz po rozpoczęciu wystawy. Nigdy wcześniej nie byliśmy na wystwie a teoria to jednak co innego niż występ na żywo. Byłem więc nieżle "zakręcony" i kiepsko mam poszło, nie bardzo wiedziłem co robię :( . Bruno dopiero co wyzdrowiał i nie był w najlepszej kondycji. Wszystko to razem wzięte spowodowało, że otrzymał ocenę

b. dobrą. Następnym razem napewno będziemy lepiej przygotowani. :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj w Ostródzie debiutowaliśmy na wystawie. Było tylko pięć pręgusów(2 psy i 3 suki). Bruno był jedyny w klasie młodzieży. Niestety wystąpiliśmy jako pierwsi na ringu zaraz po rozpoczęciu wystawy. Nigdy wcześniej nie byliśmy na wystwie a teoria to jednak co innego niż występ na żywo. Byłem więc nieżle "zakręcony" i kiepsko mam poszło, nie bardzo wiedziłem co robię :( . Bruno dopiero co wyzdrowiał i nie był w najlepszej kondycji. Wszystko to razem wzięte spowodowało, że otrzymał ocenę

b. dobrą. Następnym razem napewno będziemy lepiej przygotowani. :)

Znasz wyniki i kto sędziował ???

A co do wystawiania, to nie jest takie proste, szczególnie jak się ma "surowego" psa, ale nie przejmuj się z wystawy na wystawę będzie już tylko lepiej. Pies (Ty również) musi się obyć z atmosferą jaka panuje na wystawach. Ja swoje psiaki zaczynam wystawiać już w klasie szczeniąt i to procentuje na przyszłość, bo mieć ładnego psa, to jeszcze nie wszystko, na wystawie trzeba go umieć "sprzedać". Życzę wytrwałości w treningach i sukcesów na kolejnych wystawach. Aha czy możesz napisać po jakich rodzicach jest Bruno.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Pampero za słowa otuchy.

Sędziowała pani Bogucka. Co do wyników to ich nie znam, choć są do przewidzenia. Startował GASTON z Krainy Szczęścia, który tydzień temu dostał BOB-a w Lublinie, była też CASABLANKA Nostrum która wygrała młodzież tamże, a dziś starowała już w klasie otwartej. Poza tym Ch.PL. ASTRA Josza, i w młodzieży -AVANTI Nostrum. Stawkę uzupełniali w młodzieży IRGA Benignus, ZEA Walba, ILEX Benignus (Bruno), otwartej - MATRIX Tofibox.

Bruno to ILEX Benignus (ODWET Exkalibur - VANILLA Nostrum).

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)

-=/\lf=- pewnie juz nie mozesz sie doczekac :) Zreszta nie dziwie sie, ja to bym juz pewnie po nocach nie spala ;)

Jesli chodzi o imiona to mi sie killer, 2pac i ziomek nie zbyt podobaja. Za to Debet jest bardzo fajne :) Ale to Twoj wybor, a ja nie mam nic do gadania :)

Saba miala juz imie gdy do nas trafila :) Nie bylo sensu zmieniac bo miala juz 3 miesiace. A moze to i dobrze, przynajmniej dylematu nie mielismy :)

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego, Killer mi się podoba!!!! Myśle,ze takie imię pasuje do bokserka :wink: tylko,żeby nie miał takiego charakterku co oznacza to imię :wink: :wink:

Podobają mi się też imię Debet,też fajne.

My daliśmy Aresowi tak na imię ponieważ gdy był szczeniakiem zachorował na parvoviroze a wiadomo,że Ares to bóg wojny,więc musi walczyć i być zawsze silny.I był silny wyzdrowiał i jest z nami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

WitaM!

A ja zaczynam dzień smutnie. Rano chciałam wyjść z moją Sarą na spacer, a ona nie mogła z legowiska wstać. Jakoś się pozbierała. Nie mogła zejść, ani wejść po schodach. Musiałam jej pomóc przy wchodzeniu. Dobrze tylko parę schodków, reszta windą. Boże jak mni to rąbnęło. O 16.00 jadę z niądo weta. Boję się strasznie. Ona ma dysplazjęstawów biodrowych. Do tej pory było ok. A tu nagle taka zmiana. Mam nadzieję, że skończy się na zastrzykach i na odżywce na stawy. To jest wersja optymistyczna. O innej nie myślę. Ona ma 9 lat. Mam nadzieję, że to nie jest nic gorszego. Trzymajcie za nas kciuki.

Jak tylko będę coś wiedzieć to się odezwę.

BOJĘ SIĘ!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...