Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co robic - nie wiem. Ale jestem przekonany, ze kiedy przyjdzie czas, to pewnie bedziesz wiedzial.

Wlasciwie chcialem tylko pogratulowac :beerchug:

Obok mnie "w sasiedztwie" pojawila sie jakies trzy miesiace temu uszata i ogoniasta bokserka. Przesliczna.

Link to comment
Share on other sites

ooo jak miło!!! Gratuluje :laola:

Też chciałbym mieć jeszcze przynajmnie jednego bokserka.Ale obawiam się,że to nie możliwe.Mam już dwa psy i na dodatk siostre.

Ale cieszę się,że Ty masz ich dużo.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich i dziękuję bardzo za gratulacje w imieniu mamusi :D

Jest tak jak pisałem wcześniej pięć szczeniąt, wszystkie mocne i zdrowe bez wad. 1 pręgowany piesek z białą strzałką na głowie, 2 żółte suczki z białymi znaczeniami na głowie i karku (mają białe kolie jak ich babcia Chimera) 1 pręgowana suczka bez białych znaczeń, bardzo ciemna (strasznie podobna do drugiej babci, czyli Baffi - matka Cziki, która właśnie się przygląda jak jej córka sobie radzi z potomstwem :o ) oraz 1 pręgowana suczka (ba, mały czołg hi, hi) z białymi znaczeniami jak u żółtych suczek. No, to byłoby na tyle, jeśli chodzi o maluchy. Mamusia ma się świetnie, aż jestem w szoku, że tak dobrze sobie radzi :shock: Pozdrowionka dla wszystkich bokseromaniaków.

Link to comment
Share on other sites

Ja w daaaaaaaaaaaaaaaaalekiej przyszlosci napewno bede miec boxerka

to bedzie ona, zolta z czarna kufa i biala krawatka :wink:

Ja do wczoraj miałam zgodnego z opisem 7 tygodniowego boksa :))

niestety to sa spore spaiki a ja na nie nie mam warunków, a moja ciotka (sprawczynie prezentu) jest szalona :D. Teraz piesek jest u mojej kuzynki z dużym domkiem i opieką 24-godzinną :)

Pozdrawiam szczeniaczki pampero

Link to comment
Share on other sites

Przyłaczam sie do gratulacji swieżo upieczonej mamusi Pampero. Ja mam 8 msc. łobuziaka o imieniu Neo. Tak tak bokserki to najwspanialsze psy na świecie- psy z ludzką twarzą i ognistym temperamentem. Nie sposób jest się na nie gniewać nawet jak wszamią kanapę ( mój zrobił to wczoraj)

Pozdrawiam :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Błagam napiszcie mi, że on w końcu przestanie. Jak na razie jest to najbardziej kosztowna strata, ale chyba Neo będzioe miał pańcię bankruta. Kanapa na 8 msc. Pomocy.

Oczywiście trochę żartuję, :D ale wygryzł całkiem sporą dziurkę. Obecnie przykryta kocykiem. Złość przeszła mi gdy zobaczyłam zadowolonę minkę. Tak tak bardzo mu ta kanapa smakowała.

Ale AM twoja mordka jest przecudowna, a jaka fotogeniczna. Mnie sie jeszcze nie udało uchwycić takiego pięknęgo ujęcia bo albo za późno postryknęłam i sfotografowałam ścianę, albo uszy nie tak ułożone. No cóż może mi się uda i zamieszczę fotkę w emblemacie.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że wyrosnie :wink: Mój drugi psiak (suczka, nie ma jej na emblemacie) oduczała się zjadac moje ciuchy i wykopywać kwiatki przez ponad 2 lata.

Dzieki za komplementy w imieniu Lennoxa (tej mordki z emblematu) :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...