Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

Gdziesz się bokseromaniacy podziali? "Wakacjujecie" się czy co?

Pampero,

Dumka śliczna! :D Dobrze, że bedziesz mógł ją odwiedzać i obserwować jak rosnie, choć to juz nie to samo jak obserwacja u siebie w domu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam po chwilowej przerwie :) Nie wiem co mi zrobicie ale zdjec dalej nie mam zeskanowanych... :( Ale napstrykane mam 2 klisze :) Nie moge tylko znalezc skanera zadnego...ale moze sie uda :) Killer ma sie dobrze...ma 10 tygosni i wazy z 15 kg :D Zrobil sie z niego niezly koks :)

Link to comment
Share on other sites

Pampero szkoda,że Dumka idzie do nowego domku ale trudno jak mus to mus.Zawsze przecież będziesz mógł ją odwiedzić:)

AM są WAKACJE !!!! Przyznam sie :oops: ,że mi czasami się nawet nie chce sie włączyc komputera.

-=/\=- no wiesz co !!!!! a jak tak czekałam na te zdjęcia !!!!!!!! musisz obiecać,że jak tylko uda Ci się zeskanować to zaraz je tu wrzucisz.

Link to comment
Share on other sites

Ja też się melduję.

Ostatnio sporo pracy (i zawodowej i przy maluchach). Szczeniaki rosną, są zdrowe i dokazują. Ach miłe to dla oka, ale...

Fajnie, żę szczeniak rosną i mają się dobrze, ucałuj je odemnie :wink:

Zapomniałam się zalogować, hihi to ja napisałam.

Link to comment
Share on other sites

No i ja mam od ok. 3 tygodni bokserka ;) Straszna z niej rozrabiaka ale jaka koooooooochana ;) Nazywa się Neti i łączymy się z Wami bokseromaniakami ;) Ooo nawet rymowanka z tego wyszla :) Pozdrawiamy :)

Super, że masz bokserka, one są takie kochane. Jeszcze wiele pracy i przyjemności przed tobą. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nic nie szkodzi - tylko żywemu może się zdarzyć ;) A Twój piesio ma takie same zmarszczki na czole jak mój - a ja myślałam, że to tylko taki szczenięcy urok mojej psinki ;) No chyba, że Twoja bardzo się wytężała myśląc o smakołyku ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...