Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agga powiem tak : A nie mówiłam !!!!!!! :lol:

-=/\lf=- witamy w gronie bokseromaniaków !!!!! W prawdzie juz dawno nim jesteś,ale teraz hmm jakby to powiedzieć jesteś już "prawdziwym" Bokseromaniakiem !!!!

WITAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Agga- bardzo sie ciesze, ze z Sara juz lepiej :) Ona sie tak latwo nie podda! :D

-=/\lf=-jutro kolo 18-19 staniesz sie pelnoprawnym bokseromaniakiem :wink:

Zacznie sie dla Ciebie okres wiecznej zabawy i krecenia sie Twojego swiata wokol Ramba :D :D Zycze Ci, aby Twoj bokserek nie sprawial Ci zadnych problemow i zebyscie umieli sie dogadac niemal "bez slow" ;) Aha, zycze Twojemu pieskowi duuuzo zdrowka bo ostatnio jakos bokserki sa chorowite :( Niestety oprocz zabawy czekaja Cie tez obowiazki :( Brzmi grozne, ale musze Ci powiedziec, ze prawie wszystko co jest zwiazane z bokserem jest sama przyjemnoscia! :D

Jestem pewna, ze wszystkim sobie poradzisz i od jutra bedziesz mial przy boku wspanialego przyjaciela! :D :D

Pampero- z niecierpliwoscia czekam na zdjecia, na ktorych beda widoczne, jak sie domyslam, sliczne ogonki Twoich malenstw :D

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za tak miłe powitanie :wink: Zdjęc narazie niestety nie wrzuce bo klisza sie naswietliła i wszystkie zdjecia od momentu skonczenia 2 tygodni to 6 tygodni szlag trafił :cry: :cry: :cry: Az sie musze napic ze smutku :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Pampero,

to tak jak ja. Też robię stronkę a nie mam czasu skończyć. Na razie jestem w fazie przygotowywania materiału i nie wiedać końca :roll:

Jeśli możesz to przyslij mi zdjęcia swoich suniek adres zostawię Ci na pw.

Link to comment
Share on other sites

Pampero,

to tak jak ja. Też robię stronkę a nie mam czasu skończyć. Na razie jestem w fazie przygotowywania materiału i nie wiedać końca :roll:

Jeśli możesz to przyslij mi zdjęcia swoich suniek adres zostawię Ci na pw.

Fotki przesłane. :lol: Mam nadzieję, że się podobają.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Melduje, że stan zdrowia Sary poprawił sięo 100%. Jest już taka jak przedtem :D

Dzisiaj dostała ostatni zastrzyk, następna wizyta za pięć dni. Mam nadzieję, że już teraz będzie wszystko dobrze. Żebyściw widzieli jaka ona jest teraz szczęśliwa. Apetyt ma podwójny, nic tylko by jadła :D

Teraz sobie śpi, ciekawe o czym śni :sleep2: :niewiem:

Pozdrawiam wszystkich :D

Ach trzeba wypić za zdrowie SARY :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje ze nie wezmie go doslownie...ale troche grozny tez musi byc :wink: Jest bardzo zabawny...bryka sobie przez 2h a potem idzie strzelic kimke :wink: Dzis w nocy troche plakal za mama (caly czas szukał cycka :wink: ) ale jak ktos z nim jest to zaraz przestaje :)

Link to comment
Share on other sites

-=/\=- super,że już masz bokserka !!!!! Mi od początku podobało się imię Killer :wink:

Płakac będzie przez ok 2-3 dni,ale później już się uspokoi.Tylko nie bierz go do łóżka, bo szybko się przyzwyczaii i będzie problem jak urośnie :wink: Ja tak zrobiłam i prawie co noc spadam z łóźka (nawet nie wiem kiedy ) :niewiem: Ares strzasnie się rozpycha .

Jak będziesz miał jakieś jego zdjęcia wstaw je ok???

Wszyscy musimy go zobaczyć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Moze Wam sie to wydac smieszne...ale moj boksio został przy pierwszym imieniu :wink: Jest Killer :wink: Na to imie juz reaguje bo hodowca juz tak na niego wołał (tak ma w rodowodzie) wiec tak zostawiamy :wink: :wink: :wink:

Cieszę się, że masz już swojego ukochanego psiaczka. Kiler to fajne imię. Życzę Ci,a by był zdrowy, bo to najważniejsze.

Jak będziesz już miał zdjęcia to koniecznie musisz je tu zamieścić. :D

Sara już zdrowa, mamy kontrol za pięć dni u weta.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje :) Zdjecia staram sie wykabinowac...prawdopodobnie bede mial plytke ze zdjeciami o hodowcy wiec postaram sie je zamiescic jak najszynciej :wink:

Oki czekamy z niecierpliwością na zdjęcia Twojego małego boksia :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...