Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,witam serdecznie,dawno mnie juz tutaj nie bylo.

Na poczatku wszystkich serdecznie pozdrawiam i starych znajomych bokseromaniakow i nowych,ktorzy odwiedzili to forum.

U mnie i u Aresa wszystko w jak najlepszym porzadku.No Areskowi troszke sie przytulo,chocaz staram sie zapewnic mu duzo ruchu.Ale tlumacze to sobie tak,ze byla zima :wink: a na wiosne napewno zrzuci z wagi.Oj ja ja zaluje ,ze nie moge sie z Wami spotkac na zlocie bokseromaniakow.I my poznalibysmy sie i nasz psiaki kochane,ale trudno.Ares znow zrzuca tony siersci a jak to wyglada u was???Ja nie moge nadarzyc ze sprzataniem.

A tak wogole to zaczelismy brac udzial w przeroznych zabawach organizowanych w psim parku miedzy innymi w agilitach.Sprawia to Aresowi wielka frajde z reszta mi takze.A ile przy tym smiechu jest.Radze wszystkim wlascicielom bokserow,ktorzy jeszcze nie brali udzialu w tego rodzaju sporcie aby sprobowali,naprawde warto !!!!

A tak wogole to Kwleszek Demon jest pieknym psiakiem,widzialam fotki na Twojej stronie.Aga co tam u Ciebie i Sarki???Aireedhelien jak tam Twoja sunia??? Sylwie i boksery ,Mrowka i reszta bokseromaniakow jak tam wasze boksy i co u Was slychac???

Pozdrawiam bardzo serdecznie,buzka

Link to comment
Share on other sites

Aga co tam u Ciebie i Sarki???

WItaj...oj jak dawno cię nie było...

CIesze sie, że u Was wszystko wporządku...ciekawe kiedy siespotkamy...

U mnie i u Sar tez jest wszystko w porządku. Sarcia zdrowa, a to najwazniejsze..

Ola pozdró rodziców i rodzeństwo...

Link to comment
Share on other sites

Wiatm

Agga swietnie ze z Sara wszsytko ok.A jak tam Twoje studia???

Dzieki za pozdrowienia

Aireedhelien rozumie Cie doskonale.Przed Aresem mialam jamniczka,suczke wabila sie Figa.Byla przeurocza.Jak dostawala cieszke to mialam urwanie glowy.Gdy wychodzilam z nia na spacer krecilo sie pelno psow,brrr to bylo straszne.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Olu milo Cie czytac znowu!! Tak dawno nie bylo Ciebie tutaj.. :( Zaniedbujesz :nono:

U nas wszystko dobrze. Zaczelismy z Mejkiem PT ale neistety bylismy dopiero na dwoch lekcjach bo byly ciagle odwolywane spodowu pogody :-? Ale od dzis zrobilo sie ladnie..

Ale dzisiaj bylam zla na Mjeka :evil: Bylysmy sobie na laczce i spotkalismy znajomego psa, wiec puscilam M. Biegali i biegali az wkoncu sie polozyli- myslalam ze na trawie. I gdy chcialam wziasc juz go na smycz to :o :o kapalo z niego. Lezal sobie w kaluzy-pelno blota, lisci :evil:

Myslimy o agility. Narazie Mejk jest za mlody na takie cos. Wogole nidzie w poblizu nie ma, jedynie trzabybylo jezdzic a to troszke kosztuje... :-? Kto wie moze i przez ten czas dopoki Mejkowi bedzie mozna juz skakac zrobia w naszym miescie.. :D :wink:

Pozdrawiamy! Wysciskaj Aresa! Masz moze jakies nowe zdjecia??? Wpadaj do nas czesciej..

Link to comment
Share on other sites

Mrowka obiecuje sie poprawic :) bede zagladac tu Was czesciej :)

Pewnie Mejk byl prany po tym spacerku :) ja nigdy nie zapomne spacerku gdy moj Ares wytarzal sie w... odchodach innych psow.Tak strasznie smierdzial,ze nie moglam wytrzymac brr :evilbat:

Mrowka gdy tylko bedziesz miec okazje to zapisujcie sie z Mejkiem na agility.Mowie Ci zabawa jest swietna i dla psa i dla Ciebie.Ja sama podchodzilam do tego z rezewa dopoki nie sprobowalam,teraz zachecam kaazdego.

Mam pelno nowych fotek,tylko jak wiecie jestm laikiem w tych sprawach i nie mam pojecia jak wrzuca sie je na dogomanie :(

Ares wysciskany,dziekuje.Ty takze wysciskja Mejka :)

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Taak Mejk od razu do wanny.. :lol: Biedak nie lubi sie kompac.. ciagle jakis podkurczony.. Ale kompiel byla szybka :)

No mniejmy nadzieje ze sie poprawisz :P :wink: NA agility bym bardzo chciala chodzic tylko akorat musze mieszkac w takim miescie gdzie nie ma zadnego osrodka :evil: :-?

Jak chcesz to ja z checia zamieszcze tu zdjecia Aresa! No problem :lol:

Tylko wyslij na maila [email protected]

Mejk wysciskany- spi teraz.. po spacerku zmeczony. Naszczekal sie na..... opone. Pewnie myslal ze moze w kazdej chwili mu zrobic albo mi,,, :lol: :lol:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

witajcie...

co tam u was słychac...

U nas zimno i mokro...wstrętna pogoda...

Wystawa w Opolu sie zakończyła...Ja byłam tylko wczoraj i to na chwilkę...

Dziś nie mogłam być szkoda, były boksie... :-?

Wczoraj kubpiłam Sarze zabawkę, niech ma babcia na stare lata ... :D

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.

Troszkę nas nie było tu, jesteśmy. Demon w porządku. Dorośleje, robi sie z niego coraz grzeczniejszy i spokojuniejszy piesek. Chodzimy na długie spacery, często kilkunasto kilometrowe. Wyraźnie nabrał kondycji i nie ma problemu z bieganiem przez 2-3 godziny. Z takiego spaceru z jego najlepszym kumplem mamy fotki www.stronademona.republika.pl. Kumpel to Portos jest nieco jaśniejszy i ma większy krawat. Pies wariat :D jest tak żywy, wręcz nadpobudliwy, że nie chciał bym go układać. I właściciej nie układa Portosa, tylko pies swojego pana :lol: .

Jest jednak przy tym bardzo sympatyczny i przyjacielski.

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia swietne! Demon pewnie zadowolony ze spacerkow nnioo i ma sie z kim wyganiac, wybawic :D Zazdroszcze! My za bardzo niemamy gdzie chodzic zeby nei bylo ludzi.. :-? Wszedzie ktos musi chodzic noo a teraz cieplutko sie zrobilo (teraz pada, a jutro na szkolenie :x )

Pies wariat :D jest tak żywy, wręcz nadpobudliwy

Dokladnie on jest chyba tak jak moj Mejk :D :wink: Ciekawa jestem czy cos spowaznieje.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

baster30 :bigok: GRATULACJE.

kwleszek ile Demon ma? jest slodzuta psiuta

ja mam( kurcze w czwartek skonczyla 11 miesiecy) suczke zolta z krzyzykiem na piersi. jestem w niej zakochana i ja i moja druga polowa i cala moja rodzina i jego i wszyscy sasiedzi z bloku i dzieciaki z osiedla. to moj pierwszy pies i wybor byl 100% trafiony

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...