Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedny Tysonek, od nas ( ode mnie i Nandy) też go potulkaj, niech wraca szybko do zdrowia.
A co do zapasionych bokserów, to przyznam sie, że nie widziałam, one maja tyle energii, że aż trudno uwierzyc, że mogłyby się zapaść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Siostra']Biedny Tysonek, od nas ( ode mnie i Nandy) też go potulkaj, niech wraca szybko do zdrowia.
A co do zapasionych bokserów, to przyznam sie, że nie widziałam, one maja tyle energii, że aż trudno uwierzyc, że mogłyby się zapaść.[/quote]

Ja sama widziałam zapasione to ze mają energie nie znaczy że nie mozna jej zapasic :( Wiesz czasami właściciele spacery robia takie 5- minutówki :( i to wzystko . Właścwie to każdego psa można doprowadzic do otyłości

Link to comment
Share on other sites

Nanda jak nie pobiega solidnie za ringiem, to jest ciężko chora. Łazi za każdym z tym ringiem w zębach i nie daje się zlekceważyć - trzeba wyjść i zmęczyć psa - nie ma zmiłuj się :lol: :lol:
Ps. Czy rwyraz ringo się odmienia? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

WItam ! co tak cicho?

W poniedziałek Sarcia bedzie miała robione USG podbrzusza. ma cieczke i wetka chce sprawdzic czy wszystko tam w porzadku bo cos jej sie nie podoba ze tak mocno leci...nie wiem czy to normalne...mam nadzieje ze nic moja Sarcia tam nie bedzie miała...

Link to comment
Share on other sites

Przemily bokserek przywieziony 28.05 (wczoraj) ze Starachowic,
czeka na nowy dom -w schronisku w Celestynowie
zajrzyjcie prosze na watek

Psy w potrzebie/Psy w potrzebie/ Psy ze Starachowic przywiezione do Celestynowa 28.05

Jego opis i zdjecia sa na samym poczatku.
Dzieki, Dorota

Link to comment
Share on other sites

Moja słodka,kochana pociecha dzis skończyła 4 miesiące. Na spacerku rzucił sie do dorosłego pittbula :evil: - co to będzie jak dorośnie??? W drodze powrotnej do domciu wskoczył do strumyczka z wielka ilością błotka (i jak on potem wyglądał!!!!). Po powrocie siedział grzecznie i czekał na kąpiel i zawinięty w ciepły kocyk zasnął :roll: Urwis nieprzeciętny :D , trzeba nad nim bardzo wiele pracować ale to przeciez sama przyjemność!!! :cunao: Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

dzień dobry;>
Mam nadzieję, że mnie i mojego Raselka jeszcze pamiętacie...
Postanowiłam Was odwiedzić, odezwać się iii.. pochwalić;). Być może nasza rodzina powiekśzy się o jednego czlonka. Myslimy o zakupie american pit bull terriera [tym razem oczywiście z rodowodem:)].
a co u Was?:>

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich bokseromaniaków.Sunia rosnie i pięknieje w oczach.Przepraszam ze zdjęc jak nie było tak nie ma-miałam duzo róznych problemów i nigdy nie znalazłam na to siły i czasu.teraz takrze żadko bywam na necie.Ale mam nadzieję w końcu nadrobię zaległosci :wink: Niestety mam z sunia mały(duzy)problem ale o nim jest tutaj [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=25697[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...