Jump to content
Dogomania

Czarus w DT. Szuka najlepszego domku!


Charly

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Charly'][quote name='Weronia']niee, raz tylko obsikał ścianę...[/quote]

jezuuuuu...jak ja kocham takie dogomaniackie domki:loveu::loveu::loveu::placz::loveu::multi:[/quote]

takie są na wagę złota :D

ale ojej jak Czarek patrzy! widzicie to? :loveu:

jestem ciekawa co on czuje :roll: tak po 10 latach wyjść
jacyś ludzie, jakieś domy, coś tu ładnie pachnie


juz piaty raz foty oglądam
[URL]http://img373.imageshack.us/img373/3503/p1080997tc0.jpg[/URL]
matko, on jest podobnej postury do mojego Gacka
tylko starszy (co dla mnie tylko uatrakcyjnia...) i czarny :)
jak ktoś mógł powiedzieć, że on brzydki
taki pies...

mój Gacek tez tak robi jak on na tej focie, z której mam banerek - zamyka tak oczka smutnie

no i uszy ma takie same

Link to comment
Share on other sites

ło matko, dziewczynki!! :D
makijaż fajny??:oops: niektorzy mówią, że zbyt mocny. a ja się maluję tak samo nawet do sprzątania kupek z schronie :evil_lol: tak mam i juz :eviltong:

Czarusia, jak już wspominała Radunia, oddał Pan 10 lat temu (piesek juz miał kilka latek), twierdząc, ze jest brzydki i coś mu się dzieje z sierścią..
no dla nas żaden pies nie jest brzydki.. a już szczególnie nie Czarek.
On jest piękny! i przesłodki!
Cieszy się jak głuptak:D
ale trochę się boi obcych.. albo facetów duzych (niepewnie podchodzi do mojego ojca)
uwielbia mizianie, w szczególnosci smeranie u nasady ogonczyka.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']ło matko, dziewczynki!! :D
makijaż fajny??:oops: niektorzy mówią, że zbyt mocny. a ja się maluję tak samo nawet do sprzątania kupek z schronie :evil_lol: tak mam i juz :eviltong:
[/quote]

nie martw się, ja też się nasłuchałam nie raz, że za mocno :evil_lol: szczególnie jak miałam 15 lat :evil_lol:
no i mama się z nas śmieje, że nawet na spacer z psami rano musimy mieć z siostrą [I]makijaże[/I]... :cool3:

[quote name='Weronia']
Czarusia, jak już wspominała Radunia, oddał Pan 10 lat temu (piesek juz miał kilka latek), twierdząc, ze jest brzydki i coś mu się dzieje z sierścią..
[/quote]

:mad: że co, przepraszam...
(a to nieźle, że oni tak pamiętają co powiedział jakiś pan 10 lat temu!:-o:-?:hmmmm::siara:)

najgorsze jest to, że przez takich za%#@*&^% pieski tak muszą siedzieć po tych schronach latami...
:(

ciekawe jak to jest jak po 10 latach przychodzi ktoś po ciebie... i cię zabiera...
aż mi gardło ściska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']nie martw się, ja też się nasłuchałam nie raz, że za mocno :evil_lol: szczególnie jak miałam 15 lat :evil_lol:
no i mama się z nas śmieje, że nawet na spacer z psami rano musimy mieć z siostrą [I]makijaże[/I]... :cool3:



:mad: że co, przepraszam...
(a to nieźle, że oni tak pamiętają co powiedział jakiś pan 10 lat temu!:-o)[/quote]

no ja bez makijażu z psem wymykam się innym wejsciem do bloku. winda wtedy nie wchodzi w grę :D
ale z nas wariatki!!:evil_lol::eviltong:

noo, mru, w tym schronisku nawet każdy pies ma imię, mimo, że jest ich ponad 200.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']no ja bez makijażu z psem wymykam się innym wejsciem do bloku. winda wtedy nie wchodzi w grę :D
ale z nas wariatki!!:evil_lol::eviltong:

noo, mru, w tym schronisku nawet każdy pies ma imię, mimo, że jest ich ponad 200.[/quote]

od razu wariatki... ;):eviltong:

każdy jeden ma imię? :D łał...
tylko czemu Brutus hihi
może jak był młodszy to był bardziej brutusowaty teraz o zdecydowanie Czarek - pełen czaru i uroku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']bardzo sie ciesze, że Czaruś zazna choć troche dobrego na starsze latka....

jak ktoś mógł powiedziedzieć, że on jest brzydki...taki słodki pysiaczek

na jakie konto będziecie zbierac fundusze na niego, przesłałabym jakiś mały grosiczek...[/quote]

dziękujemy. Na Basi fundacje mysle lub najpierw do Weroni, bo nie wiemy ile te badania wyniosą. Kochana Kikou wstrzymaj się jeszcze i zobaczymy co nam jutro Weronia powie. Bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

moje drogie Czarek okupuje kuchnię:)
ma tam poduchy i sobie śpi :)
nie robi siusiu w domu!!
czeka, aż z nim wyjdę :)
ogólnie super!
plakaty to dobra myśl. My przez rozwieszanie plakatów po osiedlach znalazłyśmy domki nie jednemu pieskowi.

Jutro idziemy do weta.
Myślę, że nie weźmie więcej, niż cena badania krwi (chyba 40 zł)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']no ja bez makijażu z psem wymykam się innym wejsciem do bloku. winda wtedy nie wchodzi w grę :D
ale z nas wariatki!!:evil_lol::eviltong:
[/quote]

noo :roflt: :evil_lol:

ale fantastyczne wieści u Czarusia - po cichu mu kibicuję i trzymam :kciuki: cały czas bo kocham takie staruszki cudowne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']noo :roflt: :evil_lol:

ale fantastyczne wieści u Czarusia - po cichu mu kibicuję i trzymam :kciuki: cały czas bo kocham takie staruszki cudowne :loveu:[/quote]

(malawaszka, a ja Ci ciągle wiszę info o tych pieskach ze Swarzędza.. nie mysl sobie, że zapomniałam. ale ciągle coś wypada.. albo nie ma pracownika, albo drugi nic nie wie, albo się poklocimy:/ i wiesz.. ale pamiętam ciągle i obiecuję poprawę.)

Czarecki to niezły rozrabiaka. właśnie rozpracowuje możliwości wejścia na szafki :|

Biedak obija się pysiem o wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia'](malawaszka, a ja Ci ciągle wiszę info o tych pieskach ze Swarzędza.. nie mysl sobie, że zapomniałam. ale ciągle coś wypada.. albo nie ma pracownika, albo drugi nic nie wie, albo się poklocimy:/ i wiesz.. ale pamiętam ciągle i obiecuję poprawę.)
[/quote]

a wisisz wisisz! i ja Ci tego moja droga nie odpuszczę :diabloti: i nie obiecuj tylko się dowiedz co nieco bo szkoda psiaków - to nie dla mnie te info a dla nich :razz:


a Czaruś biedaczek niczego nie nauczony przez te lata w schronie to zasad nie zna, że niekoniecznie po szafkach się chodzi w domu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

jestem pod wrażeniem, że on nie sika w domu. po 10 latach w schronie. cudo:multi:

edit: Weroniu postaraj się mu zrobić jakies fajne zdjęcie z dobrej wysokości (najlepiej siedząc lub leżąc;) tzn. z jego wysokosci), które potem bedziemy mogli wykorzystac do ogloszen.

Link to comment
Share on other sites

No po prostu cudowny psiak :D
Weronia - ja mam dobry aparat to możemy się umówić na sesję zdjęciową ;)
Tak się zastanawiałam nad domniemaną agresja Czarka... może przeprowadzić test przy użyciu mojego psa?
No i wyprawka dla Czarka ;) szeleczki i ładna smyczka by się przydały... tylko rozmiar muszę znać :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...