Jump to content
Dogomania

Czarus w DT. Szuka najlepszego domku!


Charly

Recommended Posts

Mam u siebie 2 ślepki , w ogóle nie widać , że coś im dolega. Gdy już zapoznają się z otoczeniem trudno jest poznać , że nie widzą.
Czekamy na Czarusia ! Dzisiaj bylismy w pobliskim lesie na grzybach, Wszystkie male psy 8 sztuk i koty , chciałysmy im uciec ale się nie udało.
Czarusia tez weżniemy na prawdziwki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='mru']ahahaha :eviltong:
Czarek, pilnuj się :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[SIZE=1]zazdroszczę możliwości zbierania grzybów[/SIZE][/quote]

Twój kot też byl w lesie . One tak nas pilnuja , że nie uda nam sie wyjść aby nas nie widzialy. dzisiaj dowiozlam 3 nastepne koty, już ich nie liczę.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry Czarusiu :)

Super pomysł, żeby poprosić Isadorę :) Mam nadzieję, że się zgodzi. Napisałam do Majqa ale niestety nie jest obecnie w stanie pomóc.
[B]Na jaki numer konta zbieramy pieniążki dla Czarusia??[/B]
Sądzę, że trzeba już to umieścić w pierwszym poście.
Ja od razu wyślę maile z tym numerem i prośbą o pomoc do ludzi, którzy do mnie pisali w sprawie Czarka ;)

Link to comment
Share on other sites

śliczności! zgadnij kto zrobi Ci plakacik :loveu::cool1:

[quote name='Ra_dunia']
Ja od razu wyślę maile z tym numerem i prośbą o pomoc do ludzi, którzy do mnie pisali w sprawie Czarka ;)[/quote]

i bardzo dobrze!
[B]dziadziowej[/B] ostatnio nie widać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][FONT=Century Gothic][SIZE=3]Się melduję na wątku:loveu:.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Century Gothic]Mru dobrze trafiła - w weekend mi zawsze łatwiej trochę czasu wyrzeźbić. Plakacik zrobię dzisiaj wieczorkiem.[/FONT][/SIZE][/quote]

Bardzo wielkie ogromne DZIĘKI:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Weroniu jaki on jest tak ogolnie? jak go oglaszac? jest przytulakiem czy raczej nie? I oczka? ma z tego powodu jakies problemy większe? czy sobie dobrze radzi? Szczeka dużo czy jest spokojny? no i fajnie byloby wiedziec jak sie dogaduje z innymi psami

kto może zrobic plakat?[/quote]


ogólnie, moje drogie.. Czarecki jest... zaje..sty!!!!:loveu:
Przytulaśny, do głaskania, podnoszenia, trzymania na kolankach (ale dopiero, jak kogos blizej pozna),
jak się cieszy- skacze po pas :| jak sprężyna!! albo jak jedzonko czuje. To się czasem zle kończy takie skakania, zwłaszcza, jak właśnie siedzi pod stołem:roll:
Czasem, jak jest w nowym miejscu- niepewnie podchodzi do obcych. zwłaszcza facetów..
Zachowuje czystość w domu- od A do Z dziewczyny - coś niesamowitego!!
Przesypia całą noc spokojnie na swojej szafce:loveu:
Trochę się obija o ściany jeszcze, ale mniej niż na początku.
Ogólnie sobie dobrze radzi.
Wczoraj była u mnie Margo (z zagłodzonych 49.. Stara Wieś- pamiętacie?) ze swoją nową Panią- w odwiedzinach.
Margo jest teraz wielka (jak przyszła do mnie ważyła jakieś 4, 5 kg.. teraz waży 14 :| :D ) i ruchliwa.. Czaruś się trochę zdenerwował, nie wiedział co to za wielka foka lata koło niego i zawarczał :(
On po prostu boi się zbyt gwałtownych ruchów, troszkę nowych miejsc.. i człowieka musi poznać.
Ale kobietki woli!!! Niewątpliwie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][FONT=Century Gothic][SIZE=3]Się melduję na wątku:loveu:.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Century Gothic]Mru dobrze trafiła - w weekend mi zawsze łatwiej trochę czasu wyrzeźbić. Plakacik zrobię dzisiaj wieczorkiem.[/FONT][/SIZE][/quote]

witamy, witamy!!:cool3:
no to Czaruś i plakat będzie miał :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']może Mru mieszka w srodku miasta:)

A Weronia to on widzi cos czy nic?

nie miesci mi się w glowie, ze psiak po 10 latach w schronie zachowuje czystosc. to wpisze tez w allegro- bo to fenomen:)[/quote]

no przecie to jasne, że się grzybów w mieście nie zbiera:eviltong:
Wydaje mi się, że nic nie widzi:(
A nie siusia, nic a nic. Tylko jak jest na nowym miejscu może ściankę obsiusiać- wiadomo, jak to pies. Ale jednowazowo. Jak się na Czarusia krzyknie, żeby nie robił- rozumie i przestaje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...