Jump to content
Dogomania

Czarus w DT. Szuka najlepszego domku!


Charly

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ufff... wróciłam... tak prawie ;)
Co do Pani zainteresowanej Czarusiem - nie dzwoniła, ale Państwo mieli pod koniec sierpnia jechać na wakacje za granicę. Sądzę, że mogli jeszcze nie wrócić (przynajmniej mam taką nadzieję).
Charly - czy miałaś może jakiś kontakt z Weronią? Ona jest jednak bliżej spraw schroniska i poznańskiego TOZu. Teraz nawet nie mamy jak konta dla Czarusia złożyć...
Innych zapytań o Czareckiego nie miałam :( ale w końcu był też podany numer do Weronii...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']Nikt do mnie w sprawie Czarusia nie dzwonił.
Dzwoniła jedna dziewczyna w sprawie chyba darów dla pieska. Radunia, czy mogłabyś się z nią skontaktować??? podałabym Ci nr na pw...[/quote]
Parę osób już deklarowało chęć pomocy (również finansowej), ale po pierwsze to nie wiemy co Czarkowi dolega i czy potrzebuje jakiejś specjalistycznej karmy lub lekarstw, po drugie nikt nie jest w stanie dopilnować, żeby Czarek otrzymał wszystko co potrzeba :(
Myślę, że w tym przypadku pomóc można całemu schronisku a nie konkretnemu psu...
Skontaktować się z tą dziewczyną oczywiście mogę :)
Weronia - wybieracie się w może w sobotę do Swarzędza? Jeśli będę żyła po weselu to chętnie bym podjechała i zrobiła nową sesję zdjęciową...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margolka']Radunia, czy macie jeszcze w schronie taką malutką suczkę, typ bardziej ratlerkowaty, z przykurczem tylnych nóżek? Rezydowała "na luzie" od strony wejscia do schronu razem z całą czeredą pobratymców.[/quote]
Margolka - ja nie jestem wolontariuszką w tym schronisku i niestety ostatnio zupełnie nie miałam czasu i możliwości podjechać do Swarzędza :(
tych małych piesków jest całkiem sporo i trudno mi powiedzieć czy akurat wśród nich jest sunia o którą pytasz... Ale skoro jesteś z Poznania, to może wybrałabyś się ze mną w któryś weekend (gdy będą dziewczyny) do schroniska?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Margolka - ja nie jestem wolontariuszką w tym schronisku i niestety ostatnio zupełnie nie miałam czasu i możliwości podjechać do Swarzędza :(
tych małych piesków jest całkiem sporo i trudno mi powiedzieć czy akurat wśród nich jest sunia o którą pytasz... Ale skoro jesteś z Poznania, to może wybrałabyś się ze mną w któryś weekend (gdy będą dziewczyny) do schroniska?[/quote]

Raduniu, w Swarzędzu będę w październiku, wcześniej nie da rady. Pytałam o małą, bo pomyślałam, że może dałoby się coś z tymi nożynami zrobić...
Ogólnie to nie jestem "bezpańska":evil_lol:, udzielam się poza Poznaniem, ale o Swarzędzu pamiętam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margolka']Radunia, czy macie jeszcze w schronie taką malutką suczkę, typ bardziej ratlerkowaty, z przykurczem tylnych nóżek? Rezydowała "na luzie" od strony wejscia do schronu razem z całą czeredą pobratymców.[/quote]

jest taka sunia.
ale czy ona ratrelkowata? taka brązowa, tak??? jest na wątku zbiorczym Swarzędzkim. na 1 stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Parę osób już deklarowało chęć pomocy (również finansowej), ale po pierwsze to nie wiemy co Czarkowi dolega i czy potrzebuje jakiejś specjalistycznej karmy lub lekarstw, po drugie nikt nie jest w stanie dopilnować, żeby Czarek otrzymał wszystko co potrzeba :(
Myślę, że w tym przypadku pomóc można całemu schronisku a nie konkretnemu psu...
Skontaktować się z tą dziewczyną oczywiście mogę :)
Weronia - wybieracie się w może w sobotę do Swarzędza? Jeśli będę żyła po weselu to chętnie bym podjechała i zrobiła nową sesję zdjęciową...[/quote]

Moja droga, nie ma mozliwosci, zeby Czarusia karmić czymś specjalnym przy innych pieskach.
Kobieto- jak w ten weekend nie pojadę do Swarzędza, to mnie zabij.
Dam znać jak będziemy jechać. ale jak już to rano.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...