Jump to content
Dogomania

Czarus w DT. Szuka najlepszego domku!


Charly

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tak naprawę to wolalabym nie przyjmować tych drobnych kwot tylko jedna na budę, poniewaz moja ksiegowa i tam mo duzo pracy a robi nam to charytatywnie. Rozlicza nam obecnie 3 dotacje, każde na innch kontach.
Ale jak nie ma innej mozliwości to oczywiście wysylajcie na "Psi Raj".
Buda będzie na inne ślepki, tak juz jest , ze mamy u siebie kaleki, chore i te , ktorych nikt nie chce. A dla nas one sa najladniejsze. Mamu u siebie nowego mieszkańca , tak kalekiego kotka , ze na jego widok sama łzy sie cisna do oczu. Kulasek też byl z nami w lesie czym nas rozbroil do końca.
Można mu wszystko , spać w łózku, na stole , tylko aby zechcial.

Link to comment
Share on other sites

To co możemy Basiu uzyc Twojego konta fundacyjnego? bo inaczej nic z tego nie będzie:roll:. Justyna mówila mi juz o tym kotku. On zostaje u Was? jak nie może mu jakis wątek zrob- moze ktos sie zlituje nad nim:-(

ja nadal szukam wskazowek jak sie wystawia allegro cegielkowe:oops: PIsala mi kiedys Kasia na gg, ale nie moge sie tego dokopac. Kopie dalej.jakby co to piszcie na gg 8820431.

Link to comment
Share on other sites

...już chcialam ponarzekac, ze nikt nie jest dostepny...az tu nagle pani z duzymi piersiami i w moherowym berecie wytlumaczyla mi tajniki allegra cegielkowego:multi::multi::multi:. Jestem bardzo wdzięczna wyzej wymienionej pani, czyli Izadorze7:loveu: oraz baaaardzo dumna, że ja technicznie bardziej niż słabo uzdolniona wystawię cos takiego jak allegro cegielkowe:multi::multi::multi: :evil_lol:

wiem ze obiecalam ze będzie na dzis, ale jestem chora, zakatarzona i dzis naprawde wymęczona. Kaloryfery też nie dzialają jeszcze:placz: i marzę o cieplym łóżku. . Zyczę wszystkim, a szczególnie Czaruchnie kochanemu slodkich snów...Domek nadchodzi maleńki.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny wprowadzam lekkie zamieszanie (nigdy mi się to nie zdarza:diabloti:). więc nie mogłam spac i myslalam i myslalam i wymyslilam ze dzis wystawie CZarkowi allegro- ale nie cegielkowe tylko zwykle z następujących powodów. Nie chce stracic tego weekendu (jako ze w weekend jest najwiecej wejsc, a Czarecki nie ma dużo czasu). Jednak nie wiemy jak ze zdrowkeim CZareckeigo, czy skorka jest ok. Bo jesli to jakis podstępny grzyb, to koszta wzrosną. I wtedy trzeba by zmienic allegro.

Robic allegro na wyrost pozostawia dziwny posmak...I przeczy całej idei tak naprawdę. do poniedzialku czekac nie chce z wyzej wymienionych powodów
Wiec tak:
1) Czarek dostanie dzis zwykle wyroznione allegro z bardzo pilnym apelem o dom
2) Ra- Dunia (po weekendzie) napisze do wszystkich ludzi, którzy w reakcji na stare allegro oferowali pomoc materialną dla Czarka
3). Ja zaraz wystawie bazarek dla Czareckiego
4). Mocno prosimy takze inne osoby o bazarki

I zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie plus oczekamy diagnoze poniedzialkową

A teraz znikam.

Edit: lekka zmyłka. Pani z moherowym berecikiem i duzymi piersiami zmieniła oblicze i jest przystojną ciocią Józią lub wujkiem Edkiem (dokładnie nie wiadomo jednak piersi brak)

Link to comment
Share on other sites

ahahaha :eviltong: ej ale tam brakuje czegos na awatarku... gdzie Rambo? :-o

tak, wystaw mu allegro
wtedy po ogloszeniach wiele osob pisalo do Raduni
moze chociaz znow go ktos zauwazy i nawet jesli nie domek
to znajdzie sie wsparcie...


mysle o Tobie, Czaruniu
z kazdym dniem normalnie coraz bardziej Cie kocham! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jak przyjde wystawie czareckiemu bazarek. teraz musze isc z psem.

Weroniu nie wpisalam Twojego telefonu, bo wiem ze zawsze jestes zajęta i w terenie.
Wpisalam moje dane i Ra- duni, bo Ra- dunia w weekendy nie ma dostepu do sieci. W ten sposob domki moga do nas dotrzec zawsze:)
A więc domki rad dwa trzy...przybywajcie...przybywajcie....:)

Link to comment
Share on other sites

Ależ allegro , ten tekst , oplakalam sie ze wzruszenia.
Można podać nr. telefonu do mnie tak jak w przypadku Akselka.
Dużo ludzi dzwonilo, pytalo , tlumaczylam jak sie maja sprawy i udalo sie psa uratować. Do tej pory z niektorymi darczyńcami mamy kontakt.Wysylam zdjecia, informacje. Ludzie boją sie oszustów w internecie. Tłumacze, zapraszam do siebie , ludzie musza być pewni , że ich pieniadze bedą przeznaczone na danego psa.

Link to comment
Share on other sites

no pewnie jak wystawimy allegro cegielkowe numer podamy Twoj:loveu:. ono na razie nie jest cegielkowe. bo jesli w poniedzialek okaze sie, ze Czarus ma jakies chorobsko, to trzeba bedzie opisac co i jak i dopasowac ilosc cegielek do diagnozy. dlatego dzis nie wystawilam cegielkowego allegra

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']za godzinę allegro czarusia będzie widoczne na aukcji
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=442690335[/URL]

nie wiem czemu na dole zawsze mam tyle bialego miejsca....[/quote]

Bo dałaś za dużo "enterów". Możesz wejśc w edycje widoczną i pousuwać.

No i mam pytanko jakie dane kontaktowe dać na plakaciku?

Link to comment
Share on other sites

aaa...dzięki:)

kontakt to w sumie do Weroni, ale Weronia jest często zajęta i w rozjazdach, a Ra- dunia nie ma dostępu do sieci przez weekend. i dlatego myslę, że kontakt najlepiej do mnie. zresztą jesli wkrótce mały jednak pojedzie do Basi, to poniższy kontakt będzie korzystniejszy. (to mój)

(0) 785 132 983
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

no bazarek normalnie ekskluzywny :D

Czarek, ja o Tobie nie zapominam
a wiecie, jak tylko wroce to zakladam watek jedmu slicznemu orzeszkowi
zakochacie sie jak nic
Neczka przyslala mi wczoraj fotki
odebralam... i ciagle o niej mysle... bo to suczka :)

starsza suczka
trzeba koniecznie koniecznie znalezc jej domek
poki ma czas
sama bym ja zgarnela, ale nie moge :eviltong::eviltong::eviltong::-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...