Jump to content
Dogomania

Cavaliery w potrzebie


Recommended Posts

U mnie zawsze znajdzie się dom tymczasowy dla cavaliera. Mieszkam w Białej Podlaskiej (woj. lubelskie).
Również potrzebowałbym tylko pomocy w kosztach weterynaryjnych, ale u nas jest wspaniały lekarz, który bierze tylko za lekarstwa, jeśli trafia do niego taki poszkodowany przez los zwierzak. Leczył wszystkie moje tymczasy. Za swoją pracę nie bierze ani grosza.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobrze,ze są takie super cioteczki na forum i pomogą, temu biedakowi.
Ja mam tez dwie sunie, chłopaka nie wezmę.Poza tym z trzema psami w bloku nie poradzę...no i mąż by raczej nie zgodził sie na trzeciego psa.
Nie wielką pomoc finansową zadeklaruję.
A tak z ciekawości gdzie jest Pszczyna?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam, znajomi zdecydowali się na psa rasy cavalier king charles spaniel. Rodzina mieszka pod Wrocławiem, mają już jednego psa (dorosłą goldenkę), w domu nie ma dzieci. W związku z tym mam pytanie- czy są jakieś cavalierki do adopcji? Wiem, że jeżeli nie znajdą psiaka w potrzebie to kupią rasowego szczeniaka (z rodowodem ZKwP) jednak może jest jakiś szukający domu psiak?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam, szukamy z mężem od jakiegoś czasu cavalierka. Jest nam wiek oraz płeć obojętna. Chcemy dać mu dom oraz przyjąć go do dobrej i ciepłej rodziny. Dodam, że mamy nowy dom z ogrodem. Jesteśmy w stanie pokryć ewentualne koszty leczenia oraz wspomóc inne poszkodowane pieski. Jeżeli byłby taki piesek do adopcji to proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

W katowickim schronisku jest pies w typie cavaliera. Ma nr. 387/13 . [url]http://www.schronisko-katowice.eu/index.php/galeria-cala?func=viewcategory&catid=1[/url]
W tej chwili jest na kwarantannie. W schronie jest kk, więc po kwarantannie byłoby dobrze dla niego aby od razu poszedł do DT lub najlepiej do DS. Pomożecie psiakowi? Ja nie mogę, bo mam kwarantanne w domu... Przywlokłam kk wraz z tymczasowiczka ze schroniska katowickiego.

Link to comment
Share on other sites

Tak czytam i czytam te fora i strasznie ogromnie chciałabym pomóc i mogłabym być domem tymczasowym. Spełniam chyba wszystkie warunki - mam duży dom z ogrodem, mieszkam w cichej i spokojnej okolicy gdzie w około są lasy, pola, łąki, dysponuję samochodem i posiadam oczywiście prawo jazdy, w domu mieszka ze mną tylko kotka Ragdoll, która jest mega łagodna i spokojna oraz dogaduje się nawet z sąsiada psami i kotami i co najważniejsze mam czas i cierpliwość zająć się pomocą tym biednym psiakom. Nie chodzi mi tu tylko o rasę cavallier ale każdą inną także. Chętnie pomogę. Nie pracuję, a mąż ma warsztat za domem w oddzielonym podwórku. Mamy 9-letnią córkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...