Jump to content
Dogomania

Cavaliery w potrzebie


Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Witam.mam 24 lata jestem technikiem weterynarii i groomerem.pracuje w lecznicy w krakowie i mam swoj maly salonik strzyzenia.szukam cavaliera do adopcji albo nawet dwuch:) wiek i plec obojetna.moga byc chore do leczenia. chetnie udziele tez domu tymczasowego. mam yorka z interwencji bardzo schorowanego (polamane nogi,krzywy kregoslup,chora watroba i nerki,brak zebow) nie straszne mi leczenie bo jak wyzej wspomnialam pracuje w lecznicy i mam tam duze rabaty. wszystkie oferty z polski prosze kierowac na [email][email protected][/email] lub 514 684 606

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']Najszybciej o cavalierku w potrzebie dowiesz się na forum Cavalierów.
Tam dziewczyny wyszukują w necie jaki i gdzie cavalierek potrzebuje pomocy.
Jest teraz śliczny Rubinowy caviś, ale chyba juz z tego co czytam zarezerwowany.[/QUOTE]


mozesz podac kontakt lub link do tego forum ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']cavalier world kropka eu (cavalier i world razem ;-))
Link ten kopiuję ze strony postu umieszczonego przez rozed_in_black[/QUOTE]

w ogole nie da sie tam zarejestrowac ;) probopje od wczoraj i wdalszym ciagu nie dostalam nic na maila. eh :) tak czy owak gdyby ktos slyszal cos o cavusiu do adopcji prosze mi dawac znac. znalazlam jednego idealna suczka taka jak chcialam ale jest z bydgoszczy.moze ktos dysponuje transportem bydgoszcz-krakow dla takiej suni ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pet-spa']w ogole nie da sie tam zarejestrowac ;) probopje od wczoraj i wdalszym ciagu nie dostalam nic na maila. eh :) tak czy owak gdyby ktos slyszal cos o cavusiu do adopcji prosze mi dawac znac. znalazlam jednego idealna suczka taka jak chcialam ale jest z bydgoszczy.moze ktos dysponuje transportem bydgoszcz-krakow dla takiej suni ?[/QUOTE]

musisz poczekać nie od razu wyślą Ci maila, ja dostałam po kilku dniach

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Cavalierkaa']Jeśli ktoś znalazł by pieska w typie tej rasy do przygarnięcia proszę o kontakt.[/QUOTE]

Jest do oddania cavalier we wroclawiu. wykastrowany . tutaj wiecej info
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Witam! Szukam nowych opiekunów dla mojego pieska. Preston to typowy domiś, uwielbia przebywanie z domownikami i pieszczoty. Lubi gości i nigdy nie jest agresywny. Nie jest najlepszym kompanem dla małych dzieci, lepiej byłoby mu z dorosłymi lub nastolatkami. Nie wymaga częstych spacerów. Za opiekę odwdzięczy się wielką miłością. Posiada rodowód, jest wykastrowany a rodzice są wolni od wady serca (częsty problem u tej rasy).

nr tel.do wlasciciela 506 852 939 [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...