Jump to content
Dogomania

Nasza wrocławska PSOTKA już w nowym domku!!!


ecci

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spokojnie, spokojnie. Jeszcze Vita. Ta bedzie najgorzej wyadoptowac, bo duza, i rzuca sie na psy. Male psiaki o wiele latwiej wydac, duzych to pelno u nas w schronie we Freiburgu. Pozatym musze ja troche podszkolic najpierw, bo naprawde niewychowana, i zachowuje sie caly czas jak wyrosniety szczeniak.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tak, rozmawialam z Pania, wlasnie weszla z Psotka do domu, byly w lesie na spacerze. Mowila ze Psotka jest przekochana. jej poprzedni pies to duzo szczekal, ale tulic sie niechcial, a Psotka to tylko by na kolanach siedziala u niej. Mowila ze jest bardzo grzecznym psem, ze ze swoim poprzednim musiala omijac inne psy, bo byl agresywny, a Psotka sie ze wszystkimi psami zgadza, nawet je ignoruje, i jak sie rzucaja to odchodzi.
Mowila ze juz ja wszystkie sasiadki poznaly, i mowily skad ma takiego grzecznego i slicznego pieska, i chcialy jej kielbase dac, ale mowila ze ja jej nakazalam trzymac Psotce diete przez to ze miala anemie, i ze im to powiedziala:p. Bardzo dumna byla jak to mowila. :lol: Mysle ze Psotka jest u niej bardzo szczesliwa, bo ma swoja pania tylko dla siebie, a i w lozku spi.;)

Link to comment
Share on other sites

Dzwonila wczoraj domnie pani Psotki, bo kropelki jej sie koncza, i nieweidziala czy ma nastepne zalatwic dla niej na ta anemie co miala, cyz juz nie. Mowila ze wszyscy uwielbiaja Psotke, jak z nia wyjdzie, to sasiedzi wolaja ja kazdy do siebie, zeby ja poglaskac. Jest ulubienca calego domu. Mowila ze Psotka jest w nia zupelnie wpatrzona, i w jej wnuki tez, jak w odwiedziny przyjada. Cieszyla sie jak cudownie miec w koncu psa ktory sie z innymi psami zgadza, moze teraz chodzic na spacery z sasiadkami i ich psami.
Powiedziala mi ze juz by jej nigdy nieoddala, "za zadne pieniadze swiata", -dokladnie przetlumaczone:evil_lol:
Oh, jak ja lubie takie zakonczenia!

A Vita bedzie miala operacje oka pod koniec tygodnia, bo niezagoilo sie zupelnie. Nowa wlascicielka obiecala ze to zrobi, wiec dotrzymuje slowa. Niestety po operacji w schronie jedno oko sie zagoilo, a drugie nie, lzawi ciagle nadal, i juz trzech wetow mowilo ze bez operacji niebedzie lepiej. Operacja bedzie 2 godziny trwala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...