Jump to content
Dogomania

Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W niedziele skończyliśmy rok :)

Z okazji urodzin byliśmy na spacerze, gdzie:
1. wykąpliśmy się w śmierdzocym bajorze
2. usiłowaliśmy zjeść kupe z robakami (nasz kolega Baron zjadł troszkę;p)
3. wytarzaliśmy się w....zwłokach kota
4. ganialiśmy takie "pieski" co latają
5. zamęczyliśmy Barona
6. zdobyliśmy nowego przyjaciela- drzewo...tylko mimo, że mocno ciągneliśmy nie chciał dać się zaprosić do domu
7. potem się kąpaliśmy w czystej wodzie: a fee, a beee a nieee...taką krzywdę Agatka w urodziny nam zrobiła :(
8. i poszliśmu spać...Och jacy my już dojrzali :D

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/118/6527c14d81b3112amed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Zapraszamy serdecznie na X Zlot Buldożków, któy odbędzie się w tę niedzielę 10 maja, na Fortach Bema w Warszawie.

Adopcje Buldożków będą obecne, przy naszym stanowisku otrzymacie bezpłatne porady weterynaryjne, uzyskacie informacje o buldożkach do adopcji, kupicie piękne znaczki i naklejki. Wszyscy, którzy kiedykolwiek adoptowali od nas buldożka, otrzymają od nas prezenty , oczywiście na adopcyjne buldożki, mopsy, buldogi i inne "nasze" psy również czekają upominki :-)

Do zobaczenia na Zlocie :-)[/B]

[url]www.zlotbuldogow.u2.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='malagos']a jak ten zlot buldozków, jak sie udał?
Ja to marzę o takim pyszczku, ale rodzina nie :placz:[/quote]
To wytłumacz rodzinie, że ja też byłem przeciwny. Do 5go lipca zeszłego roku buldożka francuskiego zaliczałem do najbrzydszych, najokropniejszych psów. Nie muszę chyba pisać, że od tej pory mój stosunek do tej rasy diametralnie się zmienił :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']O Ty Menrzusiu jeden!!!! jak mogłeś tak myśleć??? Szkoda, że nie wiedziała o tym lavinia przed oddaniem Ci Gacka ..;)[/quote]
Alfa chciała - zakochała się w buldozkach czytając Maupy4 wątek

Zobacz jaką bestię mam w domu :evil_lol:

[IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5822/13azpw.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Do 5go lipca zeszłego roku buldożka francuskiego zaliczałem do najbrzydszych, najokropniejszych psów. Nie muszę chyba pisać, że od tej pory mój stosunek do tej rasy diametralnie się zmienił :evil_lol:[/quote]Menrzuś, czy Ty jesteś pewien, że mieszkasz w Gdańsku? Nie jesteś przypadkiem moim mężusiem?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Benia-b']Menrzuś, czy Ty jesteś pewien, że mieszkasz w Gdańsku? Nie jesteś przypadkiem moim mężusiem?:evil_lol:[/quote]
Po dwakroć nie - jestem ten przez "en" i "rz" :diabloti:
... aaaaa - i mieszkam zdecydowanie w Gdańsku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Benia-b'].....to sie pocieszona czuję:evil_lol:-znaczy jest Was dwóch:cool1:[/quote]
Może masz jakiegoś mojego klona? :diabloti: Jeżeli TZ nie jest łysiejący, to może byc i tym klonem. Na PW możemy obgadać inne znaki szczególne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Może masz jakiegoś mojego klona? :diabloti: Jeżeli TZ nie jest łysiejący, to może byc i tym klonem. Na PW możemy obgadać inne znaki szczególne :evil_lol:[/quote]

Buuuu-jednak jest Was dwóch -mój na pewno nie klon:shake:-bo świecący w nocy wypastowaną łysinką:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...