Jump to content
Dogomania

Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gameta']Kciuki mocno zaciśnięte. Będzie dobrze ;)
Czy zabrałeś corpus delicti od weta ? Można by bazarek wielkanocny trzepnać ;)[/quote]
Sadyzm Twój nie zna granic :evil_lol:......dosyć, że to ja musiałem z młodym jechać na to rżnięcie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Benia-b'][B]Menrzuś[/B]-jak maluch ?[/quote]
Chyba dobrze......już nawet pierwsze picie było. Sikanko jest bezproblemowe - w nocy nie wytrzymał i oddał dołem kroplówkę ;) Badzo dobrze się prezentuje drepcząc w alfowych majtaskach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Chyba dobrze......już nawet pierwsze picie było. Sikanko jest bezproblemowe - w nocy nie wytrzymał i oddał dołem kroplówkę ;) Badzo dobrze się prezentuje drepcząc w alfowych majtaskach :evil_lol:[/quote]
Dzielny chłopak:thumbs:...choć w sumie bez swoistych atrybutów, to Gacek już chyba bardziej kobiecy:ices_bla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Benia-b']W końcu nastąpił u nas przełom:multi:- Majka przemówiła:multi:
...a więc....jak chcemy sikoo, albo tez insze brzydactwo-to najsampierw łapą zaczepiamy dośc mocno...a jak pańcia nie reaguje na zaczepki...to bierzemy ją w mordę za bety i dostarczamy pod drzwi:evil_lol:..jessu...długo na to czekałam..choć spodziewałam się bardziej łagodnego traktowania:cool1:[/quote]

Beniu strasznie się cieszę :multi::multi::multi: i z braku nocnych kretów też :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

W końcu nastąpił u nas przełom:multi:- Majka przemówiła:multi:
...a więc....jak chcemy sikoo, albo tez insze brzydactwo-to najsampierw łapą zaczepiamy dośc mocno...a jak pańcia nie reaguje na zaczepki...to bierzemy ją w mordę za bety i dostarczamy pod drzwi:evil_lol:..jessu...długo na to czekałam..choć spodziewałam się bardziej łagodnego traktowania:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Się kobitki nie śmiejta ze mnie prostej baby:mad:-ale to mój pierwszy zwirz, z którym nijak sie dogadac nie szło-względem sikania....nie..nie chodzi o to, że Majutka lała w domu-tego już od dawna nie robi(krety w nocy-to choróbsko-więc pomińmy:evil_lol:)....ale spacerków było kilkanascie-jak szczeniaczkowych..nawet Emiska nie chciała już z nią wychodzić-bo za często:evil_lol:.. Teraz się ograniczylismy z wychodzeniem-bo w końcu przemówiła:multi:
Siniaki na nogach i podarte spodnie-to efekty tych przemów-ale radość moja niewspólmierna do strat:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Benia - ja się nie śmieję ... ja zazdroszczę ... :oops:
Żwiras miesiąc temu skończył rok - trzyma dzielnie. I co z tego ? Wszystko przynosi z powrotem do domu. Rozpacz. :placz:[/quote]
Bo to facet, a faceci no cóż...- trochę "późniejsi" i mniej gadatliwi:evil_lol:
Rozkręci się na pewno-trzeba poczekać...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Benia - ja się nie śmieję ... ja zazdroszczę ... :oops:
Żwiras miesiąc temu skończył rok - trzyma dzielnie. I co z tego ? Wszystko przynosi z powrotem do domu. Rozpacz. :placz:[/quote]

Maupa, nie pomyśl, że to głupie, ale próbowałaś wychodzić na dwór z ręcznikiem lub gazetą (w zależności na czym oddaje w domu) ? Wiesz, wychodzisz, chwilę łazisz i rozkładasz - no i czekasz na efekt :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Maupa, nie pomyśl, że to głupie, ale próbowałaś wychodzić na dwór z ręcznikiem lub gazetą (w zależności na czym oddaje w domu) ? Wiesz, wychodzisz, chwilę łazisz i rozkładasz - no i czekasz na efekt :roll:[/quote]

Oj-jak u Maupy tak jak u mnie to spodziewam się, że z dechami pod pachą latac po miescie nie bedzie :evil_lol:
Majka na podkłady(ręczniki) nie chciała nic robić-lepsiejsze były panele:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Benia-b'][B]Menrzuś[/B]-co u Was ? żałoba zakończona?:roll:
Jak się Gacuś czuje?[/quote]
Żałoba w trakcie :placz:.....ale Gacorek sie tym nie przejmuje i bryka już jak dawniej ;)
Dzisiaj będzie miał zdejmowany opatrunek - będzie walka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Żałoba w trakcie :placz:.....ale Gacorek sie tym nie przejmuje i bryka już jak dawniej ;)
Dzisiaj będzie miał zdejmowany opatrunek - będzie walka :diabloti:[/quote]
Zamierzasz pogryźć P. doktor?? nieładnie:eviltong:



Dziś polowanie na kreta zakończyło się sukcesem....rano zrobiliśmy powtórne badania krwi na amylaze i lipaze i wątróbkę..potem spacerek(nie ma jak wytrząśnięcie się w samochodzie-pobudza jelitka) i za dwie godzinki zwarta i gotowa......z ciepłym "g" w lodówce objeździłam całe miasto...Do głowy mi nie przyszło-że polowanie-to nie problem w porównaniu z badaniem na trybsynę..Ani przez chwile nie pomyslałam, żeby oprócz godziny przyjęć, pytac o wykonywanie takich badań.....ależ byłam naiwna...
Zadne laboratorium u mnie w "mieście" nie robi.....w szpitalnym uprzejme kobitki sprawdzały w necie nasz okręg-ale nawet w okolicznych miastach nic nie znalazły.....więc z ciepłym "g" wróciłam do weta, który zrobił oczy jak spodki niedowierzając i stwierdził, że może wysłac....do Niemiec-ale już ciepłe nie bedzie-bo wędruje dwa dni.:placz:
....co by się nie zmarnowało-oddałam do laboratorium i będzie wynik na "stopień strawienia":roll::placz:

Link to comment
Share on other sites

O kurzczę, Benia, nie wiem co powiedzieć :shake: Po to te kciuki były trzymane, żebyś z ciepłym kretem po mieście jeździła ??
Ale lipa :(

Tylko wiesz, oni w tych niemczech to mają takie wszystko oh i ah, to może sami je sobie podgrzeją ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...