Jump to content
Dogomania

G Ł O D N E wychudzone szczeniaki az 9! - 6 w nowych domach, Inka [']


missieek

Recommended Posts

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasiatatry']Spokojnie ;) nie ma za co :) mam tylko jedną prośbę.. Czy mogłabyś cyknąć psiakom kilka fotek (choćby 2) jak będą obgryzać kosteczki i wysłać mi na maila, albo wrzucić tutaj :) to tak podnosi na duchu :)[/quote]

pewnie że będą fotki, tylko z kostkami to nie wiem co to za kostki, ale możliwe, że psiaki dostaną je dopiero jak będą trochę odkarmione - teraz jedzą zbyt łapczywie i nie wiem czy się nie podławią - chyba, że to jakieś miękkie kostki :razz:

[quote name='Pysia']Monika - podaj mi numer konta na jaki przelewać pieniążki, bo ludzie od nowofundlandów też chcą pomóc :multi:[/quote]

super, posyłam Ci na gg

Link to comment
Share on other sites

Aha, jeśli uda wam się załatwić tanio sterylkę dla tych 6 suczek, dajcie znać.. W zależności od tego, ile będą chcieli mogę zapłacić za sterylizację jednej bądz dwóch..

Nie mozna tych suczek tak zostawić.. Bo za chwilę się okaże, że któraś bedzie mamą..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiatatry']Aha, jeśli uda wam się załatwić tanio sterylkę dla tych 6 suczek, dajcie znać.. W zależności od tego, ile będą chcieli mogę zapłacić za sterylizację jednej bądz dwóch..

Nie mozna tych suczek tak zostawić.. Bo za chwilę się okaże, że któraś bedzie mamą..[/QUOTE]
ja tez zaplacé za 2 suczki- sterylki

Link to comment
Share on other sites

Moniko - jakby on je od razu potopił, to byłoby bardziej humanitarne, niż patrzenie jak giną w męczarniach z głodu!! Nie wiem co to za sadysta, ale nikt normalny nie mógłby spokojnie na to patrzeć! Na takie coś są paragrafy i ja bym tego nie darowała - dla zasady. Może jakiś inny idiota usłyszałby w radiu co za to grozi i zastanowiłby się co robi....
Sorki ale mnie nerw porwał!:oops:

Link to comment
Share on other sites

To idź do sądu i zobaczymy co zdziałasz bo ja wątpię że cokolwiek - facet zgłaszał do gminy, żeby psy zabrać do schroniska bo sobie nie daje rady i gmina dała znać missieek czy pomoże - do "schroniska" trafiłyby do Ol a tam wszyscy wiemy co by z nimi było...

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, ze chociaż dał znac.. Wiesz, ja myślę, że ludzie sie nie zastanawiają.. U mnie w domu niby cywilizowane ludzie, ale takie glupoty pieprzą, ze az mi sie nie chce do nich przyznawać.. Dobrze, ze mieszkam teraz 400km dalej i jestem raz na 2 mc w domu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiatatry']Dobrze, ze chociaż dał znac.. Wiesz, ja myślę, że ludzie sie nie zastanawiają.. U mnie w domu niby cywilizowane ludzie, ale takie glupoty pieprzą, ze az mi sie nie chce do nich przyznawać.. Dobrze, ze mieszkam teraz 400km dalej i jestem raz na 2 mc w domu :)[/quote]

ja tam tego gościa nie będę chwalić, bo wiadomo, że nalezało sukę pilnować, ale prawda jest taka, że świadomość Polaków jest strasznie kiepska - zwłaszcza na wsiach - dlatego trzeba wspierać ludzi takich jak missieek i jej Rodzina - praca jaką Oni wykonują uświadamiając ludzi w okolicy w kwestii sterylizacji, jaką masę bezdomnych psów i kotów sami wysterylizowali, jest bezcenna!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...