Jump to content
Dogomania

G Ł O D N E wychudzone szczeniaki az 9! - 6 w nowych domach, Inka [']


missieek

Recommended Posts

[COLOR=black][FONT=Verdana]Jak nie chciałaś kości czułam już, że to coś poważnego. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Potem jednak Dziewczyny tak walczyły. Dziękuję Wam za to.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Ja nie zrobiłam nic ... tylko kibicowałam, zaciskałam kciuki.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Tego nie wiemy na pewno, ale wierzymy i mamy nadzieję, że istnieje inny świat, może inna czasoprzestrzeń, gdzie jest lepiej, gdzie nie czuje się bólu i lęku, głodu i samotności, gdzie nie ma znaczenia czy to człowiek czy zwierzę, gdzie ma znaczenie BYĆ.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Piszę to wszystko pewnie wyłącznie dla siebie ...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Może jest to forma oczyszczenia, może brak pogodzenia się z tym co nastąpiło. Tak wielu spraw nie rozumiem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Cholewcia ... Maleńka ... [/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']:placz::placz::placz: zrobilyscie wszystko. uklony za to dziewczyny, Ineczka miala wiécej milosci niz nie jeden pies nie zaznal przez cale zycie. zyla i umarla szczésliwa. dziékujé Wam za niá.[/quote]

Malawaszko, Dziewczyny, właśnie dokładnie tak...
Śpij spkojnie Dziewczynko, bądź szcześliwa, bez bólu...
Ineczko (')

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...