Jump to content
Dogomania

Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(


siekowa

Recommended Posts

dzisiaj rano rozmawialam z P. Haliną. szczerze wieści niepokojące.
P. Halina jest nieco podlamana bo Stinek chodzi w kolko i sie obija. zalatwia się jak wstaje (po snie). dzis byl spacer o 4 rano. dzisiaj nie chciał jeść.
za bardzo nie wiedziałam co mowic jak uslyszalam taki podlamany glos i nie chcialam bardziej zalamywac p. haliny jeszcze bardziej opierdzielaniem jej.. za to, że.. Stinek przyjechal do domu i zostal wykąpany - 2x stres ogromny dla niego.. i jeszcze mial wizyte w lecznicy, badania, krew. to dodatkowy stres. wszystko na raz a jakby nie bylo on nie wie za pewne co się dzieje. Ale miejmy nadzieje ze dalej będzie lepiej. jutro zostanie pierwszy raz sam. trzymajcie kciuki za Tą Dwójkę!
i dostałam zdjęcie Stinka ze spaceru :)
niestety mam na telefonie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ojejku no to faktycznie, jak mówisz... kąpiel to po paru dniach dopiero :(
Mo tez nam płakał ;), jak go wykapaliśmy nawet po paru dniach...

no traci zapach i dupa :( i wszystko nowe
to całe jego życie było ten zapach ;)
a starszy psiak tym gorzej znosi :(

na pewno będzie dobrze :)
Stinek, nie bój się :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Stinki wcina, jest lepiej. zaczął zagarniać swój kocyk i układać jak mu się podoba :) chodzi na dłuuugie spacerki, narzuca tempo :crazyeye:
dzisiaj tez juz dostalam smsa ze wczoraj byl o 21 na spacerze i teraz spiii i nie budzi sie na razie.

i wyniki badan bardzo dobre. no i ma grzywke podwiazaną. jak ma zapalone swiatlo to sie mniej obija

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mija drugi tydzien Stinkiego w nowym domu:lol:Jest coraz lepiej nawet chwilami mysle ze zmiana w zachowaniu Stinkiego jest ogromna w stosunku do pierwszych dni.:multi:Nie biega z przerazeniem w kołko ,kiedy wstanie i nie znajdzie mnie kładzie się przy drzwiach wejsciowych i czeka.Nadal jeszcze przychodzę w dzień ale staram się wydłużać czas mojej nieobecnosci:razz:na spacerek poranny wychodzimy między 6 a7,a wieczorem miedzy 19 a 20.Mysle że przez zime nabierzemy do siebie zaufania to będziemy mogli więcej się przemieszczać bo narazie nowe miejsca bardzo go stresują:razz:Pozdrowienia od Stinkiego:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jego swiat juz sie zmienil!! I to o cale 180 stopni. Ma spokoj i czlowieka ktoremu na nim zalezy:)
I to wszystko dzieki Pani! i Grubiej Rybie, ktora polaczyla Was w jedna rodzine:)

i jak bedzie Pani miala troche czasu to prosze w imieniu wszytkich o jakies zdjecia Stinka. Bo to prawdziwy miod na nasze serca:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sprawy tylko że zdjecia zamieszcza moja córka a ona mieszka w Lublinie- będzie w niedzielę więc doślemy zdjęcia.Stinki własnie czuwa w przedpokoju ale na spacerek jeszcze musi poczekać:roll:przez te dwa tygodnie przytył 1kg:multi:Koty trochę pchykają ale on nic sobie z tego nie robi:roll:

Link to comment
Share on other sites

Haliza witamy na dogomanii. :loveu:

Trochę mnie tu nie było, a tu takie wieści. Cieszę się ogromnie.
Nie mogę się już doczekać, jak przyjedziemy z Kubą do Krasnegostawu. Obiecuję, że wpadniemy z wizytą. :) O ile oczywiście zostaniemy zaproszeni. :cool3:

Życzę powodzenia i przesyłam buziaki dla Stinka. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cieszę sie może bardzo się denerwowałam i mariola bardzo się o nas martwiła :roll:ale bardzo nie chciałam skrzywdzic Stinkiego:shake:chciałam żeby odnalazł się w nowym domu bez zbędnych stresów ale były sprawy nie do uniknięcia(inne zwierzaczki)teraz największym naszym problemem jest szczotka i grzebień:placz:ucieka kiedy tylko próbuję go uczesać.A ty Agnieszko z Kubą zawsze macie wstęp wolny nie musicie czekać na zaproszenie:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...