Jump to content
Dogomania

Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(


siekowa

Recommended Posts

[quote name='mariolka']rozmawiałam już przez tel. z P. Haliną. rozmawiała już z nią także "szefowa" z azylu.
no i jestesmy umowieni na wtorek na wspolne ogledziny :multi:[/quote]

:multi::multi::multi: Oby się wszystko udało!!! :multi::multi::multi:

Ja w weekend będę w Krasnymstawie. Jeśli jeszcze będziecie mieć wątpliwości, mogę spotkać się z panią Haliną i porozmawiać "na żywo".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak autobusem to 521 z centralnego, a z inncyh dworcow musisz dojechac na waszyngtona czy wiatraczna i ten 521 i wysiadasz z petli


A jak samochodem do jedziesz na traktat lubelski i skrecasz na wawer (czyli w prawo) potem w pierwsza a lewo takim polkolem jakby;p i caaaaly czas prosto, tak jak przystanki 521

Potem w Miedzeszynie na rondzie skrecasz w lewo i z ronda od razu w prawo i znowu prosto az do Falenicy. I za takim brazowym domem z cegly( przy dworcu) skrecasz w prawo. Jedziesz przy poczcie, mijasz apteke i na rozdorzu lekko skrecasz w lewo i jedziesz prosto (to jest chyba Poezji) i jedziesz prosto az do takiego nowego osiedla. I przy osiedlu skrecasz w lewo. jedziesz chwile prosto i pierwsza w lewo(kosodrzewiny) i prosto chiwle i po lewej masz brame ze znaczkiem azyu(brazowa brama). Jak wyjdziesz z samochodu to psy z biura zakomunikuja ze ktos stoi pod brama i ktos przyjdzie Ci otworzyc:)

Link to comment
Share on other sites

Nie mi dziękujcie. Podziękujcie pani Halinie. Ja tylko pośredniczyłam.

Pani Halina zachwycona i zakochana po uszy w Stinku. :loveu::loveu::loveu:

A tak na marginesie, pani Halina uczy się korzystania z internetu i może za jakiś czas będziemy mieć kolejną dogomaniaczkę. :razz:

Trzymam kciuki za Stinka i panią Halinę. Niedziela już za 3 dni. :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...