Jump to content
Dogomania

Zuzia/Kora ON,był strach-jest zbyt wielka chec obrony-DŁUG W HOTELU błagamy o pomoc


agamika

Recommended Posts

[quote name='agamika']Pierwszy post kilka dni temu uaktualniłam, ale juz nie zdżyłam tu napisać ( mam male problemy z ciągłością netu )


KORA wyszła na plus ! :multi:

[B]BARDZO DZIĘKUJE WSZYSTKIM CO O NIEJ NIE ZAPOMNIELI I O TYCH CO SIE DOŁĄCZYLI [/B]

Julian - ja ciągłe jestem w szoku wpłaty .:oops:. bardzo dziękuję:loveu:


Majku, bo dług byl taki ... ale dzięki pomocy wielu osób dług zniknął ( Tobie dziękuje również ) - zreszta rozliczenia są uzupełniane w pierwszym poście



_______________________________________________________

"tylko" ciagle tego domu brak :(
A ona tak kocha ludzi wbrew pierwszym pozrom ,tak bardzo stara sie robic wszystko by tylko zadowolić człowieka :-( ... tak myśląc o tym doszłam do wniosku, ze mimo ze fizycznie chyba jej nigdy nic nie dolegało, to tak skrzywdzonego przez człowieka psa ciężko znaleźć ... bo ona rob tylko to czego jej nauczono, z uwielbienia dla nas .. a jest to jedyną przeszkodą w znalezieniu jej domu ...[/QUOTE]
[B]Agnieszko, [/B]ja nie zapomniałam, tylko mąż jest na zasiłku, więc wszystko się u nas zmieniło...
Bardzo mi przykro...
Pozdrawiam i trzymam kciuki za moją ulubienicę.
Należy jej się wspaniały domek.
A tu różyczka dla [b]agamiki[/b] z mojego ogródka.

[IMG]http://i27.tinypic.com/34jdd8k.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Piękna róża Marzenko - do Agamiki pasuje jak ulał! :) Trzymam więc kciuki nie tylko za domek dla Korki, ale również za Ciebie i Męża. A przy okazji zapraszam na nasz wątek - zobacz jak się Tośka (kiedyś Tobia - pamiętasz?...) miewa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='agamika'][url]http://www.dogomania.pl/threads/191010-Bluzy-bluzki-TOPY-r%C3%B3%C5%BCne-rozmiary-KORA-PROSI-O-WSPARCIE-do-26.08?p=15201713#post15201713[/url]


UFFF,POL DNIA SIE MECZYŁAM Z ZAKŁADNIEM WATKU, DRUGIE POL Z MERZENIEM CIUCHÓW[/QUOTE]

Ale było warto! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Witaj jestem tu na prosbe Joli, jak moge pomoc, czy mozna do tego hoteliku wyslac karme, czy wtedy bedzie taniej?Pozdrawiam:)[/QUOTE]

Rozmawiałam z Panem Tomkiem :) powiedział ze karma może być :)

[quote name='Jola+Rani+Sari']Jak to możliwe, żeby u takiej fajnej suni było tak cicho w wątku???[/QUOTE]

bo przez 2 lata to już nie bardzo jest co pisać . :shake:



a tak z innej beczki to dobrze ze Kora sobie te kąpiele błotne robi , ostatnio wytarzała sie w [I]"czymś" [/I]:mad: , ale jej "SPA " załatwiło problem


.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...