Jump to content
Dogomania

Pseudohodowla - Halinów


fasolka7

Recommended Posts

[quote name='ARKA']Moja spod Lodzi,z hodowli " Stary kon" hodowla ZWIAZKOWA!:angryy:[/quote]

Widzisz , odpowiadasz na mniej wazne pytania .W sumie akurat to nic nie wnosi do sprawy .Sprawe likwidacji hodowli Sarlej znasz i to dobrze ,ale na ten temat wypowiedzi zero .
Pieknie jest klepac o sterylkach ,o kastracjach o aborcjach ,ale na innym podworku prawda??
Czy te psy tutaj twym zdaniem byly kartoflami by je jak na rynku wydawac?? Czy z tych psow twym zdaniem nie bedzie nastepnych pokolen bezdomnych psow???
Gdzie twoje zasady???

W takim ukladzie zadna odpowiedz ,to tez odpowiedz .Czyli te psy to kartofle i niech sie mnoza ,bo to nie nasza dzialka .

Bralas udzial w tej akcji czy nie?????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='niufek']Widzisz , odpowiadasz na mniej wazne pytania .W sumie akurat to nic nie wnosi do sprawy .Sprawe likwidacji hodowli Sarlej znasz i to dobrze ,ale na ten temat wypowiedzi zero .[/quote]
Posluchaj................i tu sie w jezyk ugyze. Sprawe hodowli pani Sarlej zna kazdy, kto jest na dogo od lat. Wrzuc w wyszukiwarke moze znajdiesz. To interwencja Harlacza a nie Strazy. Pisz, fakty a nie mieszaj celowo. [B]A co to za roznica czy ktos zabiera rasowce czy kundelki i rozdaje je jak kartofle???[/B]:angryy:

[quote name='niufek']
Bralas udzial w tej akcji czy nie?????[/quote]

[B][SIZE=3]Do cholery, w JAKIEJ akcji, w co Ty mnie wkrecasz??[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Posluchaj................i tu sie w jezyk ugyze. Sprawe hodowli pani Sarlej zna kazdy, kto jest na dogo od lat. Wrzuc w wyszukiwarke moze znajdiesz. To interwencja Harlacza a nie Strazy. Pisz, fakty a nie mieszaj celowo. [B]A co to za roznica czy ktos zabiera rasowce czy kundelki i rozdaje je jak kartofle???[/B]:angryy:[/quote]


Przeciez tylko o to mi chodzilo bys sie wypowiedziala na ten temat , czy bylo tak ciezko?? ARKA jako stowarzyszenie jest dla wielu przykladem walki z bezdomnoscia i dziwilo mnie brak tu na watku twej obecnosci .Na watku opisujacym wydawanie psow jak kartofle ,bez sterylek bez sterylek aborcyjnych .Wydawanie suk szczennych jak leci .Chcialam bys tu rowniez jak na innych watkach sie wypowiedziala .Bylo to bardzo wazne .Ty ,ktora na kazdym innym watku ukazuje swoj temperament i zacieklosc w walce z bezdomnoscia pominelas ten watek .
Dlaczego?? Brak czasu??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']Przeciez tylko o to mi chodzilo bys sie wypowiedziala na ten temat , czy bylo tak ciezko?? ARKA jako stowarzyszenie jest dla wielu przykladem walki z bezdomnoscia i dziwilo mnie brak tu na watku twej obecnosci .Na watku opisujacym wydawanie psow jak kartofle ,bez sterylek bez sterylek aborcyjnych .Wydawanie suk szczennych jak leci .Chcialam bys tu rowniez jak na innych watkach sie wypowiedziala .Bylo to bardzo wazne .Ty ,ktora na kazdym innym watku ukazuje swoj temperament i zacieklosc w walce z bezdomnoscia pominelas ten watek .
Dlaczego?? Brak czasu??[/quote]

A czy to ja jedna jestem z organizacji? Jest tu Agata, wystarczy.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']A czy to ja jedna jestem z organizacji? Jest tu Agata, wystarczy.......[/quote]


Mam dosc twej polemiki .Po twych wypowiedziach mozna myslec ,ze temat ci zwisa i powiewa. Na innych watkach az ci "dym z uszu idzie " gdy czytasz o rozmnazaniu ,o bezmyslnym wydawaniu suk ciezarnych . O tych ludziach piszesz ze sa oszolomy ,nie piszesz ze wolalabys by sie sami wypowiedzieli prawda???Jeszcze raz potwierdzilas mnie w przekonaniu ,ze dla ciebie to jednym wolno ,a innym nie . Zalezy po ktorej stronie sie stoi i kogo zna .Roznica miedzy nami jest prosta: ja nie robie wyjatkow .Nienawidze rozmnazaczy i takich co lekcewaza sobie sytuacje bezdomnosci zwierzat nie tylko w Polsce .Nigdy bym nie podlinkowala kogos komu rozmnazanie lata i powiewa . Ta akcja jest dla mnie : Operacja sie udala ,pacjent zmarl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']Jeszcze raz potwierdzilas mnie w przekonaniu ,ze dla ciebie to jednym wolno ,a innym nie . Zalezy po ktorej stronie sie stoi i kogo zna .[/quote]
Daj spokoj. Znam Jande tak samo jak Ciebie. Znanie nic tu do rzeczy nie ma.

Jutro zadzwonie do Jandy i dowiem sie u zrodla jak ta cala akcja ich wygladala, na jakich warunkach wydawali psy i czy wszystkie juz wydali!

Link to comment
Share on other sites

Arka - ty nie jesteś jedna z organizacji...ale jestes jedyną, która jak sad najwyzszy chce karać wszystkich za niesterylizowanie!!!! więc dobre pytanie...gdzie byłaś Arko?

a czy to są moze sunie z tej interwencji?:cool3:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/west-highland-white-terrier-trzy-suczki-z-pseudohodowli-130810/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Daj spokoj.


Moze czesc psow do Niemiec pojechala, jakas faktycznie szybka akcja bylaby?:roll: Ja oglaszam trzy westki i jakos kolejki po nie, nie ma?:roll:[/quote]


taaa - wszystkie pojechały - pewnie je niufek i pajunia wzięły - pójdą po 500 euro - w koncu kryzys jest i trzeba sobie jakoś radzić:diabloti:- więc same korzyści:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

a może pewne organizacje się do tego przyczyniły...ciekawa jeste po ile w Szwecji dają za yorki, westy i inne:razz: i do tego juz zaciążone:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Daj spokoj. Znam Jande tak samo jak Ciebie. Znanie nic tu do rzeczy nie ma.

Jutro zadzwonie do Jandy i dowiem sie u zrodla jak ta cala akcja ich wygladala, na jakich warunkach wydawali psy i czy wszystkie juz wydali!
Moze czesc psow do Niemiec pojechala, jakas faktycznie szybka akcja bylaby?:roll: Ja oglaszam trzy westki i jakos kolejki po nie, nie ma?:roll:[/quote]


A wymagasz sterylek???
Moze w tym to lezy ,ze kolejki sie nie ustawiaja???
Nie pisz tu o Niemczech , po co mialyby jechac do Niemiec ,skoro na pniu poszly w nieznane w Polsce ??Byle gdzie ,byle jak ,aby szybko .

Ile ich trafilo w zle rece??Beagle sa trudnymi psami ,wiem cos o tym ,ale te tez kto chcial ,to dostal.Ile ich trafi do schronisk ? Najgorsze w tym jest ,ze one trafia zle zsocjalizowane ,nie wychowane i beda siedzialy w tych schronach wieki . Szczenne suki urodza ,szczeniaki pojda byle gdzie ,aby poszly i co??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']taaa - wszystkie pojechały - pewnie je niufek i pajunia wzięły - pójdą po 500 euro - w koncu kryzys jest i trzeba sobie jakoś radzić:diabloti:- więc same korzyści:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

a może pewne organizacje się do tego przyczyniły...ciekawa jeste po ile w Szwecji dają za yorki, westy i inne:razz: i do tego juz zaciążone:p[/quote]


Tak jest ,juz se rolsa kupilam i czekam na nastepne by mu garaz postawic :evil_lol:

A tak na serio , zastanawiam sie co my robimy ?? Zdzieramy sobie tylki by odpowiedzialnie podejsc do bezdomnosci zwierzat ,a pod naszymi nosami sielanka .Po co ja sie wysilam i tylko kastraty zabieram?? Wiedzac ,ze one dluzej u mnie posiedza ?? Po jaka cholere ja to robie ??
Kastrat potrafi u mnie i 3-6 miesiecy siedziec ,bo jak ludziom mowie ze kastrat ,to juz nie pasuje .Tak w Niemczech tez sa rozmnazacze !!
Czuje sie jakby mi ktos z buta po twarzy dal . Dlaczego nie ma jednosci w mysleniu o sterylkach?? O kastracjach?? Czy to tylko bajka ,ktora sobie ktos wymyslil by idealy stworzyc??
Nabieram przekonania ,ze ta niby walka ,to tylko wielkie gadanie i nic poza tym .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/west-highland-white-terrier-trzy-suczki-z-pseudohodowli-130810/[/URL][/quote]


Te wasze durne zagrywki znam nie od dzis!!:diabloti:

Zmarwie Cie andzia, NIE!!! :loveu: Wlansie napisalam w watku skad sa aby uprzedzic te niufek sugustie, KAZDY sadzi wedlug siebie!!!:evil_lol:
Poza tym bylysmy we dwie,z roznych organizacji i od razu uprzedze,zeby nie bylo znow glupich pytan, nie z Emir.:diabloti:

I wasze "sledztwo" padlo na łeb z hukiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Te wasze durne zagrywki znam nie od dzis!!:diabloti:

Zmarwie Cie andzia, NIE!!! :loveu: Wlansie napisalam w watku skad sa aby uprzedzic te niufek sugustie, KAZDY sadzi wedlug siebie!!!:evil_lol:
Poza tym bylysmy we dwie,z roznych organizacji i od razu uprzedze,zeby nie bylo znow glupich pytan, nie z Emir.:diabloti:

I wasze "sledztwo" padlo na łeb z hukiem.[/quote]



[url=http://arka.strefa.pl/nie%20_rozmnazaj1.html]Czym jest sterylizacja/kastracja?[/url]

A to lektura na podbudowanie sie po ciezkim dniu .

Tyle jesli chodzi o me durne zagrywki . Papier cierpliwy , mozna wszystko pisac .

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4098/westi2dd5.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3265/huskusukiwi2.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9817/huskypiespb7.jpg[/IMG][/URL]

To chyba widac,ze nie psy z interwencji p.Jandy?

Link to comment
Share on other sites

Kobiety :angryy:
Wy się przegadujecie a facet, który ogół dogomaniaków nazwał "swołocią", bo nawet po polsku nie umie poprawnie napisać paru zdań, się cieszy - to woda na jego młyn przecież.
Pomyślcie, że w ogólnym rozrachunku w takich świńskich sprawach liczy się wspólny front ludzi, którym zależy na zmniejszeniu ilości mordowanych, zamęczanych i głodujących zwierzaków a nie na akcjach pod publiczkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']
A tak na serio , zastanawiam sie co my robimy ?? Zdzieramy sobie tylki by odpowiedzialnie podejsc do bezdomnosci zwierzat ,a pod naszymi nosami sielanka .Po co ja sie wysilam i tylko kastraty zabieram?? [/quote]

:roll: no wlasnie tez sie zastaniawiam. Jedna z twoich kolezanek, z zaprzyjaznionej organizacji, kazala jednemy z hycli do siebie zglaszac jak bedzie mial szczeniaczki, ciekawe po co?:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:roll: no wlasnie tez sie zastaniawiam. Jedna z twoich kolezanek, z zaprzyjaznionej organizacji, kazala jednemy z hycli do siebie zglaszac jak bedzie mial szczeniaczki, ciekawe po co?:hmmmm:[/quote]

:crazyeye:, po kiego ciula????Ciekawe co to za numer??

KTO???????????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Kobiety :angryy:
Wy się przegadujecie a facet, który ogół dogomaniaków nazwał "swołocią", bo nawet po polsku nie umie poprawnie napisać paru zdań, się cieszy - to woda na jego młyn przecież.
[B]Pomyślcie, że w ogólnym rozrachunku w takich świńskich sprawach liczy się wspólny front ludzi, którym zależy na zmniejszeniu ilości mordowanych, zamęczanych i głodujących zwierzaków a nie na akcjach pod publiczkę[/B][/quote]


Naprawde w to wierzysz ?? Bo ja bardzo bym chciala w to znow uwierzyc .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Masz dwie, to dowiedz sie.[/quote]

Wlasnie sie dowiaduje .
To jest bzdura co piszesz . nikt nie pytal i nie prosil by zglaszac szczeniaki , tylko ta dziewczyna nie chciala by trafily do Korabiewic i dlatego je gdzies zawiozly na tymczas .Niech ten hycel jak cos gada ,to niech gada prawde.

ps. szczeniaki to twoja kolezanka teraz zabiera ,a nie moja .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Kobiety :angryy:
Wy się przegadujecie a facet, który ogół dogomaniaków nazwał "swołocią", bo nawet po polsku nie umie poprawnie napisać paru zdań, się cieszy - to woda na jego młyn przecież.
Pomyślcie, że w ogólnym rozrachunku w takich świńskich sprawach liczy się wspólny front ludzi, którym zależy na zmniejszeniu ilości mordowanych, zamęczanych i głodujących zwierzaków a nie na akcjach pod publiczkę[/quote]

I widzisz, takie 'akcje' kaza mi zweryfikowac tez poglady odnosnie dzialan samych organizacji, sposobu odbierania i wchodzenie w posiadanie zwierzat odbieranych z interwencji. To musi dzialac, jak widac, w obie strony dla DOBRA zwierzat. Albo, tak jak jest w proponowanych zmianach do ustawy, powstana w kazdym woj. specjalne schroniska dla zwierzat z interwencji albo organizacja ma swoje schronisko albo udokumentuje posiadanie wystarczajcych srodko finansowych aby zwierzeta odbierane posiadac pod swoja opieka: oplata hotelu, leczenie, kastracja, szczepienia.

Slad po zwierzetach ginie, zwierzetach odbieranych z interwencji.

[quote name='niufek']Wlasnie sie dowiaduje .
To jest bzdura co piszesz . nikt nie pytal i nie prosil by zglaszac szczeniaki , tylko ta dziewczyna nie chciala by trafily do Korabiewic i dlatego je gdzies zawiozly na tymczas .Niech ten hycel jak cos gada ,to niech gada prawde.

ps. szczeniaki to twoja kolezanka teraz zabiera ,a nie moja .[/quote]

:evil_lol:hahah, moja kolezank dziala na swoim terenie, zabiera te psy, ktore potrzebuja pomocy. Do nas jakos hycel nie dzwoni, dziwne nie??:roll:

[quote name='niufek']Czy ty sobie teraz kpiny robisz?? Najpierw unikasz komentarzy , potem niech sie SdZ sama wypowie , a teraz to??
Oni sie nawet nie starali by te psy na tymczasach umiescic , co ty tu za teksty sypiesz .[/quote]
Czytaj ZE ZROZUMIENIEM a bedziesz wiedziala co pisze!!! mam Ci powtorzyc? DLA MNIE NIE MA ZNACZENIA, czy to psy rasowe, czy nie, czy krowy, czy konie, czy swinie. ZWIERZETA ODBIERANE INTERWENCYJNIE.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:evil_lol:hahah, moja kolezank dziala na swoim terenie, zabiera te psy, ktore potrzebuja pomocy. Do nas jakos hycel nie dzwoni, dziwne nie??:roll:[/quote]
I po co te sztuczna zadyme robisz?? Chodzi o hycla pana G . prawda??
Wielu dogomaniakow woli od niego zabrac psy ,bo sie o nie boja .
W sumie temat jest inny . Pytalam dlaczego nie wystapilas tu na watku tak energicznie jak na innych .Dlaczego nie skrytykowalas postepowania SdZ .
Ja juz wiem dlaczego .Mysle ,ze nie tylko ja .
ps. czy ty masz jedna kolezanke ,czy wiecej???Jesli tylko te jedna ,to nie wiesz wszystkiego .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']I widzisz, takie 'akcje' kaza mi zweryfikowac tez poglady odnosnie dzialan samych organizacji, sposobu odbierania i wchodzenie w posiadanie zwierzat odbieranych z interwencji. To musi dzialac, jak widac, w obie strony dla DOBRA zwierzat. Albo, tak jak jest w proponowanych zmianach do ustawy, powstana w kazdym woj. specjalne schroniska dla zwierzat z interwencji [B]albo organizacja ma swoje schronisko albo udokumentuje posiadanie wystarczajcych srodko finansowych[/B] aby zwierzeta odbierane posiadac pod swoja opieka: oplata hotelu, leczenie, kastracja, szczepienia.

Slad po zwierzetach ginie, zwierzetach odbieranych z interwencji.[/quote]

Czy ty sobie teraz kpiny robisz?? Najpierw unikasz komentarzy , potem niech sie SdZ sama wypowie , a teraz to??
Oni sie nawet nie starali by te psy na tymczasach umiescic , co ty tu za teksty sypiesz .
A to o srodkach finansowych jest najlepsze :diabloti:. Ciekawe kogo stac na ratowanie zwierzat bez pomocy finansowej ???????

Nie trzeba miec schroniska by pomagac zwierzetom ,wystarczy miec tymczasy ,to nawet lepsze od schroniska .Zreszta ,twoja kolezanka schroniska nie ma i tez interwencje robi , ty tez robisz interwencje ,a czy schronisko masz???
A wiec .
SdZ zmoczyla tylek po pachy ta akcja . Byla to akcja jak Ewa &Flatki napisala po prostu pod publike by sie w odpowiednim momencie przed odpowiednimi przedstawicielami wykazac i tyle .Im te psy lataly kolo tylka .Delegacja byla ,widziala co miala widziec i po jej wyjezdzie psy poszly jak jajka na targowisku .
Kazdy to widzi tylko ARKA nie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek'] Pytalam dlaczego nie wystapilas tu na watku tak energicznie jak na innych .Dlaczego nie skrytykowalas postepowania SdZ .
Ja juz wiem dlaczego .Mysle ,ze nie tylko ja .
[/quote]
Ja tez i nie tylko ja, wiem dlaczego wystapilas TAK WLASNIE ENERGICZNIE na tym watku:diabloti:

Napisalam Ci, ze nie intersowalam sie doglebnie sprawa a mam obowiazek??

[quote name='niufek']A to o srodkach finansowych jest najlepsze :diabloti:. Ciekawe kogo stac na ratowanie zwierzat bez pomocy finansowej ???????[/QUOTE]
Caly czas pisze: O zwierzetach ODBIERANYCH INTERWENCYJNIE!!

[quote name='niufek']
To ci powiem .
Jakis debil puscil suke z cieczka na ulice ,doszlo do starcia , jeden pies prawie to przyplacil swym zyciem .Teraz boimy sie czy wszystko z nim bedzie ok. Teraz rozumiesz dlaczego?????????
[/quote]
Wogole jakąs suczke czy wlasnie suczke z tej interwencji???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...