Jump to content
Dogomania

♥ Sonia - let it snow! ;)


LadyK

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]E tam raczej w Polsce sie tak nie mowi [/QUOTE]
nie ? a gdzie ? bo ja słyszę wszędzie, w środkach komunikacji, na ulicach, w szkole, generalnie wszędzie gdzie się da ^^
a OnomatoPeja zakropkowała, więc nie złamała zakazu tu xd


uwielbiam zdjęcia Soniaka *.*

tak mi się przypomniało, wiesz co tam słychać u Neski ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']nie ? a gdzie ? bo ja słyszę wszędzie, w środkach komunikacji, na ulicach, w szkole, generalnie wszędzie gdzie się da ^^
a OnomatoPeja zakropkowała, więc nie złamała zakazu tu xd
[/QUOTE]
Jakos mam kontakt z ludzki z Polski i tak sie nie odzywaja... jak ona by nie zakropkowala to by dogo zakropkowalo... sorry ale jakas kultura osobista tu obowiazuje..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Jakos mam kontakt z ludzki z Polski i tak sie nie odzywaja... jak ona by nie zakropkowala to by dogo zakropkowalo... sorry ale jakas kultura osobista tu obowiazuje..[/QUOTE]
Wiadomo, ze w normalnej dyskusji na nieemocjonalne tematy większość ludzi nie klnie. Ale są w Polsce tacy, którzy klną i bez potrzeby, wszędzie. gadając np. na cały głos w autobusie, idąc ulicą, czy po prostu gadając o pierdołach. A każdego czasem emocje ponoszą ^^
A OnomatoPeja akurat to napisała w formie żartu, więc moim zdaniem nie ma się o co obruszać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Wiadomo, ze w normalnej dyskusji na nieemocjonalne tematy większość ludzi nie klnie. Ale są w Polsce tacy, którzy klną i bez potrzeby, wszędzie. gadając np. na cały głos w autobusie, idąc ulicą, czy po prostu gadając o pierdołach. A każdego czasem emocje ponoszą ^^
A OnomatoPeja akurat to napisała w formie żartu, więc moim zdaniem nie ma się o co obruszać ;)[/QUOTE]

z klawiatury mi to wyjełaś :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...