Jump to content
Dogomania

♥ Sonia - let it snow! ;)


LadyK

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja się radzę zastanowić, czy opinia nie została postawiona słusznie. Skoro Neskę oddałaś bo goniła kury i temu Panu bardzo się podobała, to szczeniak mógłby sobie upatrzyć coś równie fajnego na co można polować, a jakaś miła sąsiadka mogłaby się w nim zakochać i tak, kto wie, oddałabyś drugiego pieska. Osoba, która jest odpowiedzialna za adopcję, ma na celu znalezienie jak najlepszego, bezpiecznego domu dla psa. Tyle z mojej strony :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']A ja się radzę zastanowić, czy opinia nie została postawiona słusznie. Skoro Neskę oddałaś bo goniła kury i temu Panu bardzo się podobała, to szczeniak mógłby sobie upatrzyć coś równie fajnego na co można polować, a jakaś miła sąsiadka mogłaby się w nim zakochać i tak, kto wie, oddałabyś drugiego pieska. Osoba, która jest odpowiedzialna za adopcję, ma na celu znalezienie jak najlepszego, bezpiecznego domu dla psa. Tyle z mojej strony :)[/QUOTE]

[B]w starciu z rodzicami nie jeden polegnie ;)
Może i masz racje może i nie.Tyle że bie można narażać jednego istniena bo to nie do końcaetyczna,chociażkórai tak skończy na talerzu...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus'][B]w starciu z rodzicami nie jeden polegnie ;)
Może i masz racje może i nie.Tyle że [B]bie można narażać jednego istniena bo to nie do końcaetyczna,chociażkórai[/B] tak skończy na talerzu...[/B][/QUOTE]

Praktycznie nie zrozumiałam co napisałeś :roll: :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...