Jump to content
Dogomania

♥ Sonia - let it snow! ;)


LadyK

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][QUOTE]aha kochana łapeczka a jaka ona będzie mniej więcej duża ?

no trochę za młoda, najlepiej jest jak szczeniak przebywa z mamą do 8 tygodnia.. ale już trudno, tez popełniłam ten błąd ^^[/QUOTE]

ona będzie wielkości cocker spaniela prawdopodobnie :)
i tak dokładnie nie wiadomo ile ma tygodni ;) koleżanka powiedziała tak 'na oko'. ale nie wiem czy nie więcej ma...bo zęby już ma dość duże 6-7 tygodniowego szczeniaka... :roll:

[QUOTE]ALe łapeczka śliczna[/QUOTE]

dziękujemy ;)

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]mam taki świetnym pomysł, ustaw sobie w podpisie odnośnik do galerii będzie lepiej wszystkim do was wchodzić [/QUOTE]

ustawię. tylko obecnie nie działa mi opcja "edytuj podpis" :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati16']ustawię. tylko obecnie nie działa mi opcja "edytuj podpis" :shake:[/quote]
też mi często nie działa.. a masz zrobiony banerek czy odnośnik zrobisz ? :)

aha to malutka kruszynka będzie :loveu::loveu: fajnie tak być od początku w czyjejś galerii, potem jak się porówna dorosłego z maluszkiem to masakra :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Witanko
Czekamy na więcej fotek[/QUOTE]

fotki będą wieczorem ;)

[QUOTE]też mi często nie działa.. a masz zrobiony banerek czy odnośnik zrobisz ?

aha to malutka kruszynka będzie fajnie tak być od początku w czyjejś galerii, potem jak się porówna dorosłego z maluszkiem to masakra [/QUOTE]

bannerek już mam :)

Link to comment
Share on other sites

hej:) Neseczka jest słodziutka:loveu::loveu:a mieszanką spaniela z jakim pieskiem jest??W koncu przyzwyczai się do nowego domku i nie będzie piskała w nocy;)
To w koncu dostałaś ja od koleżanki czy na dzien dziecka od rodziców??Bo już się zamieszałam:roll:;) bedziemy zaglądać:)

a ja mam takie pytanie odnośnie zdjęć, bo chyba w fotoshopie pracujesz, tak?Mam pytanie jak robi sie np. takie serduszko czy takie różowe kwiateczki?;)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][quote name='Anka_ZG']hej:) Neseczka jest słodziutka:loveu::loveu:a mieszanką spaniela z jakim pieskiem jest??W koncu przyzwyczai się do nowego domku i nie będzie piskała w nocy;)
To w koncu dostałaś ja od koleżanki czy na dzien dziecka od rodziców??Bo już się zamieszałam:roll:;) bedziemy zaglądać:)

a ja mam takie pytanie odnośnie zdjęć, bo chyba w fotoshopie pracujesz, tak?Mam pytanie jak robi sie np. takie serduszko czy takie różowe kwiateczki?;)[/QUOTE]

Dzięki :) Jest mieszanką złotej spanielki z jakimś czarnym kundelkiem.
A co do tego jak się u mnie znalazła to było tak,że prawie pół roku przekonywałam rodziców na cocker spaniela,a kiedy dowiedziałam się,że u mojej koleżanki są szczeniaki - mixy cockerów - to zapytałam rodziców i powiedzieli że na Dzień Dziecka mogę sobie wziąźć psiaka od tej koleżanki ;)

serduszko,kwiatki itp to pędzle (lub ang. brushe) ściąga się je z różnym stronek i 'odbija' zdjęciu.[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

wpadłyśmy z rewizytą :lol:.

Neska jest słodziutka i ślicznie wygląda w trawie :loveu: [url]http://img7.myimg.de/IMG60170a109.jpg[/url]

Tylko pamiętaj aby jej w nocy nie ulegać i nie wychodzić do niej kiedy piszczy, tylko dopiero jak się uspokoi. Szybko sie nauczy, a 6-7 tygodni to już jest szczeniak w miarę samodzielny, kiedyś rasowe właśnie w tym wieku się wydawało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']wpadłyśmy z rewizytą :lol:.

Neska jest słodziutka i ślicznie wygląda w trawie :loveu: [url]http://img7.myimg.de/IMG60170a109.jpg[/url]

Tylko pamiętaj aby jej w nocy nie ulegać i nie wychodzić do niej kiedy piszczy, tylko dopiero jak się uspokoi. Szybko sie nauczy, a 6-7 tygodni to już jest szczeniak w miarę samodzielny, kiedyś rasowe właśnie w tym wieku się wydawało.[/QUOTE]

[CENTER]Dzięki :multi: właśnie staram się nie wychodzić do niej jak piszczy :cool3:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...