Jump to content
Dogomania

wychudzona i zaniedbana Rea po 11 latach wyrzucona z domu! ;( MA DOM!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 965
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Doda kiedy tak własnie ze starością jest - niby z psiakiem wszystko OK. i nagle go ścina z nóg :-( Moją Hasa [*] miała trzy takie kryzysy - nie jadła nie piła, nie wstawała w ogóle - za tym trzecim razem poprostu zasneła juz na zawsze... :-(
Trzymam Tuska za Was bardzo mocno kciuki, czekamy na wieści!

Link to comment
Share on other sites

Zasłużyła sobie na wszystko, co najlepsze....pewnie teraz śmiga za patykami i butelkami ze swoimi kudłatymi przyjaciółmi:eggface: i zajada jabłka z kiszonymi ogórkami:icon_roc:
Staram sama siebie pocieszać, że była szczęśliwa, a teraz nic ją już nie boli, ale mnie nadal boli:-( tym bardziej, że pustki nie zapełnię nowym towarzyszem, bo rodzice się już nie zgodzą. Pokochali Reę i nie chcą tego przechodzić po raz kolejny.
Dziękuję Wam za to, że Jesteście właśnie tacy, jacy Jesteście:loveu:
Dziękuję w imieniu swoim, rodziców i Reuni:angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tuska222']Zasłużyła sobie na wszystko, co najlepsze....pewnie teraz śmiga za patykami i butelkami ze swoimi kudłatymi przyjaciółmi:eggface: i zajada jabłka z kiszonymi ogórkami:icon_roc:
Staram sama siebie pocieszać, że była szczęśliwa, a teraz nic ją już nie boli, ale mnie nadal boli:-( tym bardziej, że pustki nie zapełnię nowym towarzyszem, bo rodzice się już nie zgodzą. Pokochali Reę i nie chcą tego przechodzić po raz kolejny.
Dziękuję Wam za to, że Jesteście właśnie tacy, jacy Jesteście:loveu:
Dziękuję w imieniu swoim, rodziców i Reuni:angel:[/QUOTE]

kochana, a my dziękujemy Tobie :loveu: Rea miała na Świecie swojego aniola, którym byłaś i nadal jesteś własnie Ty...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

A ja dopiero teraz się dowiedziałaqm o Rei.... Chyba wolę ją pamiętać taką jak na spacerach - jeszcze w Zabrzu... Goniącą za rzuconą plastikową butelką, zabawnie zaczepiającą mego synka, pędzącą z nim w wyścigu... Dobrze, że trafiła na dobrych ludzi. Zasłużyła sobie na to dobro...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...