Jump to content
Dogomania

Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!


Tosia2

Recommended Posts

Tak Anetko, to jest Lara i przebywa u Gajowej z dogo w Konstancinie. W razie czego do niej bezpośrednio trzeba się kierować... :)

W kwestii adopcji psa bez rozmowy się nie da, bo niesposób obcego człowieka wyczuć przez maila czy smsa... To ważna decyzja, a takich ludzie w żadnj dziedzinie życia nie podejmują w takiej formie... Jeśli ktoś chce psa i ma to być świadoma decyzja, powinien o niego jak najwięcej wypytać, by wiedziec czyto zwierzak dla niego... Przez smsy to przeważnie jest zapytanie "a ile kosztuje albo czy na pewno rasowy bo kundla nie szuka..." Wybacz, ale jeśli dla kogoś to jest priortetem to ja nie mam z nim o czym rozmawiac................

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no wlaśnie,ale to są tylko moje przypuszczenia co do kosztów rozmów itp..może jednak ta Pani dzwoniła,ale ja chyba jeszcze w mailu podawałam nr do Twojej Mamy..wysłałam Ci maila z ta rozmową,więc może jeszcze sie uda jakoś skontaktować z tą Panią..ona podała swój numer telefonu,więc może skoro przez maila ze mną "rozmawiała"to może napisać jej maila w sprawie kontaktu no nie wiem widać,że była zainteresowana,mnoże jednak zadzwoni...napisała w mailu "proszę o kontakt" i podała numer ale jeszcze muszę sprawdzić mogę jeszcze raz wysłać Ci te wypowiedź jak chcesz..a codo sterylizacjoi,moja Wegusia teraz też jest akurat tydzień po i lata w ubranku po domu..Pusia i Niko ostrożnie podchodzą,nie męczą jej,za to Pusia "męczy" nas jak trzeba za nia biegać,ale jak ja lubię jak ona nas tak "męczy":lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobre wieści!!! Właśnie do nowego domku pojechała Pegi a w poniedziałek jedzie Zula !!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Jest też fajna Pani zainteresowana Uszatką, więc trzymamy kciuki !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam właśnie małe podliczenie i wygląda na to, że na dzień dzisiejsy mamy 22 psiaki z czego Zula idzie do domku w poniedziałek, Uszatka na 99% w niedzielę, a Filutka przy dobrych wiatrach we wrześniu, co da wynik 19 szt....

No no... Zbliżamy się do przyzwoitości....hihi... ;)

Niestety pewna psina z dogo zapadła mi w serce i nie wiem, co robic... Nie piszę póki co która, bo może znajdzie się lepszy tymczasik, gdzie będzie jedna, czy ewentualnie druga w domu, a nie 20sta..... :oops:

Link to comment
Share on other sites

ja Chaplinka i elfika juz od dawna obserwuje..nawet chcialam wziac Dziadunia,ale niestety...nie moglam na szczescie znalazl super domek(Tosiu mozesz Mamie powiedziec swojej ze piesek z Orzechowic bez stopki stary z guzami ma domek mam nadzieje ze bedzie poamietala bo z nia rozmawialam)..Tinusia bez noska prawdopodobnie bedzie miala domek ale zeby nie zapeszac nic nie bede mowic na razie..caluje pozdrawiam aha ptysio cudenko fajne super ma domek..ja kurcze chcialabym przyjac jakas starenka biede ktorej nikt nie chce:(:( niestety na razie nie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosia2']Dobre wieści!!! Właśnie do nowego domku pojechała Pegi a w poniedziałek jedzie Zula !!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
[/quote]

Dzięki dziewczyny, ale tak jak pisałam, Zula ma już domek w którym była nawet w odwiedzinach... Państwo biorą urlop i w poniedziałek zabierają szczęściarę! Wkleję oczywiście fotki... Domek jest suuuper! :)

Link to comment
Share on other sites

Hej!Uszatka jest u mnie :)Jest bardzo kochana i od początku czuje się jak u siebie.Ma ogromny apetyt, byłysmy już na 2 godz. spacerze.Jest bardzo towarzyska do psiaków, ale... już mnie broni!:evil_lol:Jak podeszła do nas wielka suka owczarek i zaczęła warczeć to Uszatka się na nią rzuciła nie na żarty :-o w ostatniej chwili odciągnęłam.W małym ciele wielki duch jak się okazuje :lol:

Link to comment
Share on other sites

No proszę, proszę.... Jestem w szoku!!! ;)

A tak wyglądał przyjazd Uszki ok. 22:00 :oops:

...powitanie....
[IMG]http://img60.imageshack.us/img60/4936/uszkapowitaniejz3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img60.imageshack.us/img60/9387/uszkakanapajr3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/2466/uszkapodstoemjv6.jpg[/IMG]
...jeszcze tylko formalnosć.... ;)
[IMG]http://img375.imageshack.us/img375/5686/uszkaumowada8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ziele77']Na adopcję nigdy nie jest za późno ;) Fajnie wyszła Uszatka pod tym stołem, to elektryzujące spojrzenie :cool3:[/quote]

Fajnie, fajnie... Jak to dobrze ze nie masz gum pod blatem... hihi ;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...