Jump to content
Dogomania

3 ZAGłODZONE Pieski Ze Starej Wsi. MargoKasiaCzesio. CAŁA TRÓJKA W NOWYCH DOMACH!


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']emilia,chyba chodziło Ci o Reno 2001, to prawda ,ze jeździ,ale jest z Łodzi,więc koszty byłyby dość duże.
Z Poznanie jest Mrówa,ale nie wiem czy ona nadal jeździ po przygodzie z zepsutym samochodem na 3,5 tysiąca.[/QUOTE]
Nie Poker, Edie 21 wiozla mojá sunié z Bialegostoku do Poznania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Hejka
Jak mi w 2 strony zwrócicie - bom bidna :oops:- we wtorek mogę Margo przewieźć. Jeśli uda się ją dowieźć do Leszna (jestem na wystawie ale w sumie nie umrę jeśli wrócę pociągiem bo jechałabym w autku z psem "jedno-autowym" który raczej nie zaakceptuje 2 psa ) to nawet w niedzielę. Powrót z leszna by kosztował koło 35 zeta.
Przewiezienie psa osobno z Poznania około 70 ... To częsta trasa tak wiec się idzie dostosować :-)

Nie mam niestety teraz czasu czytać wądku - Czy ta suczka jest lękliwa? Będzie w stanie przejechać pociągiem? Jest ktoś w stanie to sprawdzić? To droga na 6 godzin, jeśli suka ma problemy w ten deseń to może lepiej jej podać coś na uspokojenie...[/quote]
[B]Weronia
Może byyś tak odpisała?:diabloti:

Ewcia deklarująca Dt w Katowicach jest w stanie od ręki dać 50zł, więc od zwrotu tylko 20zł.;)
Weronia chyba jestes w stanie pokryc te 20zł>??;)

Jeśli coś nie wypali to zostaje edi.;)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Niech Pani która chce Margo zagada do mnie na gg.
Ps. Ponawiam pytanie z zeszłego posta: czy Margo nadaje się do przewożenia koleją tzn. czy nie będzie się bała huku?

Link to comment
Share on other sites

Problem z serwisem Allegro polega na rejestracji, która trwa kilka tygodni. Jeśli Fundacja nie ma jeszcze konta, to lipa.

A tak przy okazji (sorki za off'a)
Mój Czarnuszek jest dziś w papierowym wydaniu Metra :multi::multi::multi:
Może znajdzie domek :)
Zadzwoniła do mnie Pani w sprawie Czarnuszka. Jest z Częstochowy. Chciała Czarnuszka na działkę. W dzień tam jest, ale w nocy nie. Pani ma tam trzy kotki. Dokarmia też 5 dochodzących.
Czarnuś nie bardzo się nadaje, ale może znacie jakiegoś bidulka z okolic Częstochowy, który mógłby zamieszkać u Pani na działce? Biegał by sobie luzem po jej terenie. Jeśli macie takiego pieska to proszę o kontakt tel. 0-604-126-622. Zaraz muszę znikać z dogo. Popytajcie proszę, może jest jakaś psinka, która by się nadała. O sprawie tak oczywistej jak sprawdzenie domku nie mówię, bo to nie podlega dyskusji. Może być z dalszych okolic, pod warunkiem transportu.

Link to comment
Share on other sites

Margo, a moze byc sunka? (trasnport nie gra roli- wezmé na siebie):
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111891[/URL]

Jesli uznasz ze ma szanse to przedzwonié do Ciebie- rozumiem ze to Twoja kom. zostala podana w poscie.

EDIT: rozmawialam z paniá od Margo. Pani b. zainteresowana adopcjá tej suni.

[B]Czy ktos ma telefon do Madzik77 zebym mogla jej to przekazac, bo to ona zalozyla wátek sunki.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diuna B.']Może jednak warto spróbować rejestracji na Allegro? ja rejestrowałam się miesiąc temu itrwało to 4 dni.[/quote]
Jesli organizacja nie ma dzialanosci gospodarczej to chyba nie moze nic sprzedawac, nawet na allegro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joannka']Jesli organizacja nie ma dzialanosci gospodarczej to chyba nie moze nic sprzedawac, nawet na allegro.[/quote]

Może, może, nie każda sprzedaż jest działalnością gospodarczą, nie mówiąc o tym, że przecież wpływy z tej sprzedaży mają zostać wykorzystane na cele statutowe, a nie na czyjeś pensje itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaP']Może, może, nie każda sprzedaż jest działalnością gospodarczą, nie mówiąc o tym, że przecież wpływy z tej sprzedaży mają zostać wykorzystane na cele statutowe, a nie na czyjeś pensje itp.[/quote]

Dokładnie, kaska z cegiełek idzie przecież na psiaki czyli podstawowy cel działalności naszego np. Stowarzyszenia.
A zarejestrować się warto, bo opłaty na Allegro małe nie są, a tak można bezpłatnie wystawiać psiaki.
Trzeba im wysłać odpis z KRS i zaświadczenie z banku - oryginał, że podane konto należy do danej organizacji i jeszcze informację o osobie uprawnionej do obsługi konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Dokładnie, kaska z cegiełek idzie przecież na psiaki czyli podstawowy cel działalności naszego np. Stowarzyszenia.
A zarejestrować się warto, bo opłaty na Allegro małe nie są, a tak można bezpłatnie wystawiać psiaki.
Trzeba im wysłać odpis z KRS i zaświadczenie z banku - oryginał, że podane konto należy do danej organizacji i jeszcze informację o osobie uprawnionej do obsługi konta.[/quote]
Qrcze, a nam mowili ze nie mozemy bo nie mamy dzialalnosci, nawet ksiegowa..., musze to dokladnie sprawdzic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joannka']Qrcze, a nam mowili ze nie mozemy bo nie mamy dzialalnosci, nawet ksiegowa..., musze to dokladnie sprawdzic.[/quote]

Ja tez to ostatnio słyszałam. Proponuję najpierw dobrze poczytac przepisy, bo w razie co z fiskusem zartów nie ma :shake:.

Link to comment
Share on other sites

NIe jestem do końca pewna, ale niedawno zetknęłam się z info, że to zależy właśnie od statutu. I jaka to jest Fundacja. Jeśli non-profit to musi mieć możliwość wykonywania działalności na rzecz Fundacji i jej celów satatutowych. Nie pamiętam szczegółów, więc sprawdźcie to lepiej.
Ze stowarzyszeniami też jest różnie. W zależności od formy mogą, lub nie, zbierać pieniądze na cele statutowe. Tak jak wspomniałam pewności nie mam, ale tak mi się po łepetynie kołacze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39'][B]Weronia[/B]
[B]Może byyś tak odpisała?:diabloti:[/B]

[B]Ewcia deklarująca Dt w Katowicach jest w stanie od ręki dać 50zł, więc od zwrotu tylko 20zł.;)[/B]
[B]Weronia chyba jestes w stanie pokryc te 20zł>??;)[/B]

[B]Jeśli coś nie wypali to zostaje edi.;)[/B]
[/quote]

ok, 20 zł- jasne!
Tylko pamiętaj, że ja załatwiłam transport samochodem do Krakowa za darmo za ok 2 tyg. To nie wiem jak lepiej..
Bo ten transport pociągiem jak by wyglądał?? tzn ktos by przyjechał specjalnie?
(wiem, ze moze juz była mowa o tym, ale nie wiem gdzie i nie mam czasu szukać)

Link to comment
Share on other sites

Margo:loveu:
[IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9995/01yj8.jpg[/IMG]
Margo i Kasia
[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8578/p1030885tc1.jpg[/IMG]

Kasia:loveu:
[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5020/03jm2.jpg[/IMG]

Largo- Czesio:loveu:
[IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2394/p1030858me1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6569/05zb9.png[/IMG]
[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3987/p1030882sg2.jpg[/IMG]
[B][SIZE=3]
Dziś pieski były u weterynarza- zostały zaszczepione, pazurki obcięte, dostały leki na skórę, i odrobaczone po raz drugi.[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...