Jump to content
Dogomania

NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!


Murka

Recommended Posts

  • Replies 736
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciesze sie bardzo, mam już namiary na pana Kierownika i jutro będę dzwonić. Chyba, że zadzwoni do mnie pierwszy. I w tedy się dogadamy konkretnie.
Dziś dowiedziałam się trochę o żywieniu Pumci. Mój Pilscer - pies jest wybredny w jedzeniu, lubi dobroci same. Myślę, że w tej kwestii sie dogadają. :-)
A mój mąż kupił dziś obrożę solidną, jak sie nie będzie sprawdzała to kupimy szelki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Będzie jechał Kierownik, w środę rano będzie u nas po Pumę :multi:[/quote]
Murko, czy to informacja jest pewna?
Lucynka to blyskawica, rozmawialysmy o 18.30, a o 20. jest juz wiadomosc, ze kierownik jedzie :multi: Super :klacz:

Czyli Dziubakk odbiera sunie od p.kierownika z Lodzi? Uczestniczy w spotkaniu nasza niezawodna Reno jesli zgra sie terminowo?

PS. Jeszcze chcialam zapytac nt. nowych psiakow do hoteliku - czy kierownik jakies psiaki przywiezie? Bo nie wiem czy wplacac na ratlerke.

Link to comment
Share on other sites

Zeskrobiny na pewno juz nie da sie zrobic :shake: Za krotki termin :shake:
Mam mocna wiare w to, ze to nie jest nic zarazliwego, w przeciwnym razie inne psy z boksu dawno by juz byly chore np. Bianka, Figa. A Figa pojechala do Niemiec i nic Fundacja nie pisala, zeby sie cos dzialo.
Takze mysle, ze Blacky moze przyjechac.

Czyli kierownik bierze ze schroniska na pewno 'moja' ratlerke, moze Blacky Blue. Z hoteliku zabiera Pumcie i Bariego. Czesciowo za transport na trasie Mielec-Janow-Lodz-Mielec placi Lucynka, reszte Tundra?

Murko, czy masz jakas mocna obroze dla Pumy?

Link to comment
Share on other sites

Reno,
transport rozlozy sie na Pume i Bariego. Nowe psiaki i Korunia jada przy okazji. Glownym celem jest zawiezienie Pumy do nowego domu, a Bariego do Kalisza.

Cioteczki, decydujmy co z Blacky :hmmmm: Czy damy rade z utrzymaniem kolejnego psa, ktory bylby finansowany ze wspolnej kieszeni, jesli Blacky nie pojechalaby?

Link to comment
Share on other sites

Mi Lucynka powiedziała, że transport do Łodzi finansuje sama :roll:

Co do Blacky, to zofia&sasza obiecała, że będzie ją sponsorować w całości wraz z ewentualnymi badaniami itp. ;)

Jak Puma będzie jechać z Kierownikiem to jestem o nią całkowicie spokojna :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...