Jump to content
Dogomania

GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!


Murka

Recommended Posts

Czyżby obróżka już podziałała???

Zadzwoniła dzisiaj do mnie Pani w sprawie Gacka!
Chciała po niego przyjechać już jutro :razz:, ale wyszło że Pani jest z drugiego końca Polski (na aukcji allegro jest podana lokalizacja Gacka - Wrocław...).
Pani ma dom z ogrodem, trzech synów (18 lat, 6 lat i chyba 14 lat). Chce pieska do domu taki żeby spał w domu na kanapie itp. :loveu: Wcześniej miała boksery.
Gacek się jej baaardzo spodobał.

Tylko na początku wyszło nieporozumienie, bo Pani nie podała imienia psa i myślałam, że chodzi o Roana (Pani mówiła o cudownym rudym psie, zapytałam czy chodzi o Roana - chyba nie dosłyszała bo potwierdziła), a on się do takich warunków nie nadaje, przesłałam Pani mailem inne pieski od nas do adopci nadające się do dzieci, w tym Gacka i coś mnie tknęło, żeby poszukać na allegro aukcji gdzie jest mój podopieczny z lokalizacją Wrocław. No i znalazłam Antka wystawionego przez tomcug ;)
Szybko łap za telefon i dzwonię do Pani, że widziała Gacka, nie Roana i że Gacek jest idealny do takich warunków... Nie wiem tylko czy Pani sobie przez ten czas jakiegoś innego pieska nie upatrzyła, bo powiedziala, że porozmawia z resztą rodziny i da znać jutro o podjętej decyzji :roll:

No więc czekamy...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Murko, a gdzie w takim razie jest Gacek? Tak mi podano chyba, bo skąd bym ten Wrocław wytrzasnęła. :oops:

Już wiem, znalazłam na mapie - sama nazwa wskazuje, że Janów Lubelski to okolice Lublina. Czyli zmienić w aukcji lokalizację, tak? Pytam, bo nie chcę robić dodatkowego zamieszania.

Link to comment
Share on other sites

[B]tomcug[/B], my jesteśmy woj. lubelskie, drugi koniec Polski ;)

[COLOR=Red][B]PANI SIĘ ZDECYDOWAŁA NA GACKA!
Właśnie przed chwilą zadzwoniła![/B][/COLOR]

[B]Szukamy teraz kogoś do wizyty przedadopcyjnej oraz transportu!!!
OKOLICE OLEŚNICY K. WROCŁAWIA![/B]

Link to comment
Share on other sites

Tutaj sa dogomaniaczki z okolicy Wroclawia, to ok. 30 km od Oleśnicy
[url]http://www.dogomania.pl/forum/1849244-post26.html[/url]

Moze jeszcze znajdziemy kogos z samej Oleśnicy :???:

Murko, moze zmien tytul pierwszego postu, zeby wiecej dogomaniakow widzialo, ze jest potrzebna pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka'][B]tomcug[/B], my jesteśmy woj. lubelskie, drugi koniec Polski ;)

[COLOR=Red][B]PANI SIĘ ZDECYDOWAŁA NA GACKA!
Właśnie przed chwilą zadzwoniła![/B][/COLOR]

[B]Szukamy teraz kogoś do wizyty przedadopcyjnej oraz transportu!!!
OKOLICE OLEŚNICY K. WROCŁAWIA![/B][/quote]


To może dobrze, że było w aukcji Wrocław, bo widzę, że pani z okolic Wrocławia. Wierzę, że to szczęśliwy zbieg okoliczności i tak miało być. :loveu: :multi:
Teraz bardzo mocne kciuki, żeby wszystko poszło jak należy!!!!!

Dzisiaj potrzeba mi odrobiny optymizmu. ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Murko[/B] -- pisłam juz wielokrotnie,ze [B]tomcug[/B](:loveu::multi::p) wystawia Antka-(zmieniłam mu imie... od uroku),i chcialam,aby to juz nie Janów..tam uznałam,ze było wszystko, co mozliwe,tym bardziej ,ze mailowo pisałam z Tobą( prytek cos tam),że transport jest mozliwy -wtedy pytałam o Gdynię- no i udało się :loveu:[B]ElzaMilicz[/B]-ona jest 30 km od Wrocławia -napisz do nie z prosbą -ona wie o Antku -wysylałam je zdjęcia i tekst ogłoszenia ...zeby gdzieś zawiesiła...To naprawdę cudowna osoba-ale zajęta ...napisz ty, napisze ja...:oops:-czasami sie boje ,ze ma mnie juz dość:oops:
[COLOR=blue][B]TAK BARDZO CHCĘ ,ABY SIE UDAŁO [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A tak w ogóle, to mija kolejny Gackowy miesiąc :mad:
Mam nadzieję, że to już ostatnie rozliczenie, jakie robię Gacentemu :cool3:

[B]Stan na 13 listopada wynosił +47,35 zł
Wpłaty:[/B]
50 zł KubaP
50 zł ewatr
50 zł Reno2001
15 zł Promyczek
74,35 zł pozostałość po Amisi
100 zł Luna123
56,50 zł terra (bazarki)
9,35 zł terra (bazarki)
30 zł eloise
40 zł voc (bazarek agusizet)
50 zł Reno2001
[B]Razem: 602,55 zł[/B]

[B]Koszty:
300 zł hotelowanie[/B]

602,55 zł - 300 zł = 302,55 zł
[COLOR=Red][B]Stan Gackowego konta na 13 grudzień wynosi +302,55 zł.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']Czekamy, bo jeśli [B]Poker[/B] znajdzie czas by pojechać tam dziś to jeszcze lepiej.[/quote]
Przykro mi ,ale ze względów zdrowotnych nie mogę jechać 40 km.Mam okropne zawroty głowy i nie chcę mieć bum.Mogę dołożyć się do paliwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...