Jump to content
Dogomania

Spora kudłatka- w końcu w wymarzonym domku! SZCZĘŚCIA KOCHANIE!


Koperek

Recommended Posts

Koperuś, tylko jak cholera rozwiązać problem transportu? Hm...czy masz kogoś, kto pojechałby autem za zwrotem kosztów (mam na myśli onkę i Szczecin) lub gdyby dla psa i opiekuna były wykupione bilety w obie strony i opiekun miałby gdzie przenocować???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja już osiwiałam myśląc o tych zasranych transportach :-( Już nawet dzwoniłam do wujka, który rozwozi puszki z gołąbkami ciężarówką, czy może nie jedzie w najbliższym czasie do Szczecina- bo miewa takie trasy, ale niestety nie.

Problem w tym, że to jest cholera bardzo daleko:placz::placz::placz:

Próbuję jeszcze ze znajomymi!

Link to comment
Share on other sites

Czy ja dobrze rozumiem: czy jak znajdzie się transport to Kudłata ujdzie z życiem?

Do Szczecina codziennie kursują pociągi relacji Szczecin-Przemyśl i zatrzymują się na Głównym we Wrocławiu. Bez przesiadki jest pociąg po 10.00 i w Szczecinie jest o 15.00. A o 18 z hakiem jest powrotny do Wrocławia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']Czyli transport cały byłby gratis?? I pojechałaby ta ONeczka do Szczecina, tak?? Sorki, że się tak pytam, ale gubię się pomału i staram się wyprostować...[/quote]
[B]Jesteś w stanie do tego czasu zastopować onkę?[/B]

[B]WYJAŚNIĆ JEJ STAN ZDROWIA, BO PANI ZE SZCZECINA CHCIAŁA WYSŁAĆ DLA NIEJ LEKI (POD KĄTEM SUTKÓW, LAKTACJI, JEŚLI JEST ETC.) ALE MUSI WIEDZIEĆ, CO Z ONKĄ, CZY COŚ MIAŁA PODAWANE!!! ??? [/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Elza[/B] przeczytaj proszę wątek ONeczki- coś Wy z tymi transportami motacie:eviltong:

[B]majqa[/B]- jestem w stanie zastopować, a jeśli mi nie wyjdzie to zabieram do siebie- no jak już powiedzialam A to trzeba powiedzieć B. A z wetem to WŁAŚNIE TERAZ strasznie ciężka sprawa- rozmawiałam z p. Ewą- została tylko Dominika- jutro z nią pogadam o dziewczynie- jak Grzesiek będzie to ją przyprowadzi i się może w końcu dowiem, co z tą laktacją itd.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]PLAN, BO ZARAZ OCIPIEJEMY, DWA WĄTKI , A PÓKI CO 3 PSY:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[B]Wersja optymistyczna:[/B]
1. Onka - Lublin
2. Kudłatka Viki - Szczecin
3. 3cia ONKa (ma już wątek :roll: ????) - hotel w Krakowie

[B]Wersja gorsza, jeśli Lublin odpadnie:[/B]
1. Onka - Szczecin
2. Kudłatka - Kraków
3. Pod znakiem zapytania los 3ciej ONki

[B]Koperek![/B]
1. Załóż wątek 3ciej suni, podaj link
2. Wyjaśnij zdrowie wiadomej ONki, proszę
3. Próbuj dodzwonić się do Lublina, bo od tego zależy, co dalej

Według mnie dałabym czas Lublinowi do pn. włącznie. Jeśli nie odbiorą tel., sami się nie skontaktują odpuścić i zostajemy przy wersji gorszej. Do pn. może się pojawić jakaś dodatkowa opcja domkowa, a wtedy do hotelu w Krakowie pójdzie nowa ONka.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie się męczę nad wątkiem trzeciej ONeczki- nie jestem programistą z celującym na świadectwie, dlatego tak mi to idzie...:cool1:

Może tak- rozwiążmy najpierw sytuację ONeczki i Kudłatki, a może przy okazji coś wypadnie z trzecią.

Nie dam jej uśpić! I już!

Za fajna jest...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek'] (...)[COLOR=red][B]Muszę ją zabrać do weta, bo chyba za bardzo ją ten brzuszek pobolewa, za bardzo delikatnie się z nim obchodzi.[/B][/COLOR] (...) [/quote]
[B]Koperek[/B], [B]Negri[/B], czy sunię obejrzał wet? Czy wiadomo, co z jej brzuszkiem?
Niepokoi mnie to. W hotelu poza naszym zasiegiem, jaki wspaniały by nie był, raczej trudno wymagać żeby właściciel organizował suni pomoc weta
i leczenie, jeśli jakieś by było konieczne. Bóle brzucha mogą mieć banalną przyczynę, choć często prawda jest inna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggie1971']Melduję się na wątku Majga:) Ale widzę ,ze jeszcze nic nie wiadomo czy transport do Krakowa będzie potrzebny czy nie. Powiem Wam ,ze mam trochę obawy , to duże psy a ja jadę sama. Nie wiadomo jak psiak będzie znosił podróż samochodem:-([/quote]
Podzielam Twoje obawy :-( , zwłaszcza, że jak piszesz jedziesz sama. Może Koperek miałaby szansę zabrać ją na krótki kurs. Jeśli by było do bani, należałoby podać sedalin, choć dla krótkiego stłumienia.
Ta onka praktycznie jest już bezpieczna, martwi mnie ta niunia, jej brzuszek jest dla mnie pod mocnym znakiem zapytania...w tle jeszcze jedna oneńka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek'](...) tylko bardzo by chciała, żeby psinka była po sterylce, bo ma też starszego psiaka i nie chcialaby niespodziewanych dzieci niańczyć;) (...).[/quote]
Sunia ma swój wiek. Jeśli nie ma przeciwwskazań do sterylki to OK.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...