Jump to content
Dogomania

Kaśka Kariatyda - amstaffka z Buku - przegrała z chorobą, odeszła za TM


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fioneczka']z tego co mówiła ab-agnieszka psiaki miały dotrzeć do hotelu w poniedziałek ... chyba że coś się zmieniło a ja nie wiem :oops:

[B]jesli chodzi o opłatę z hotel to liczona jest (jeśli Kaśka dotrze w poniedz) to do 20 kwietnia do 20 maja[/quote][/B]
To tak jak myslalysmy z Asia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Bogosiku, witamy.
Wpłaty na Kasię zawsze na fundacyjne konto poprosimy.

Ja będę jutro robić przelew do hoteliku - 400 zł. Mam na razie 315 zł.
Razem z tymi od Gdusi, które przekaże mi Paweł.

Brakuje nam 85 zł. Ale mam nadzieję, że dotrze.[/quote]
Jezeli brakuje tylko 85zl to rozbije moja swinke i uzbieram te kolejene 10zl i nasza kasienka od wtorku bedzie smacznie spala w hoteliku:) .Jesli psiara121 da jeszcze 40 to razem bedziemy mialy 80zl . Jakos bedzie trzeba uzbierac 5 zl ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gdusia']Jezeli brakuje tylko 85zl to rozbije moja swinke i uzbieram te kolejene 10zl i nasza kasienka od wtorku bedzie smacznie spala w hoteliku:) .Jesli psiara121 da jeszcze 40 to razem bedziemy mialy 80zl . Jakos bedzie trzeba uzbierac 5 zl ....[/quote]

Jeśli będę widziała się z Gdusią dzisiaj, to te 5 zł, jej dam. Jeśli nie to od supergogi poproszę o numer konta. A potem zobaczymy, czy nie będzie trochę więcej. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Jeśli będę widziała się z Gdusią dzisiaj, to te 5 zł, jej dam. Jeśli nie to od supergogi poproszę o numer konta. A potem zobaczymy, czy nie będzie trochę więcej. :cool3:[/quote]
Mam nadzieje ze sie spotkamy :)
Czyli pieniazki juz mamy uzbierane na ten miesiac :):multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psiara121']Teraz to juz sie kompletnie pogubilam :eviltong:
Ja dla kasienki naszej daje 40zl to ile jeszcze trzeba dac?
No to nasza kochana w poniedzialaek pakujesz sie i jedziesz w koncu do hoteliku :multi:[/quote]
Brakuje 85 zl .. Ty dajesz 40zl i ja tez daje 40zl czyli razem mamy 80 zl :) Wiec brakuje tylko 5zl a te 5zl ma dolozyc bambino

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka24']Te 25 zł mogę co miesiąc dokładać Kasieńce do hotelu :-)
Tak długo na jej wątku była cisza, aż wreszcie pojawiła się szansa :loveu:[/quote]

No to extra :) kasa jest to teraz tylko Kasia pakuje walizy i jedzie do hoteliku :)
No jak Kasia by zostala na dluzej w hoteliku (ale mam nadzieje ze nie) to pieniazki sie przydadza :) ja sama od siebie tez dorzuce jakby miala zostac w hoteliku na kolejny miesiac :) ale to jest tak kochane psisko ze powinna szybko znalesc domek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psiara121']No to extra :) kasa jest to teraz tylko Kasia pakuje walizy i jedzie do hoteliku :)
No jak Kasia by zostala na dluzej w hoteliku (ale mam nadzieje ze nie) to pieniazki sie przydadza :) ja sama od siebie tez dorzuce jakby miala zostac w hoteliku na kolejny miesiac :) ale to jest tak kochane psisko ze powinna szybko znalesc domek :loveu:[/quote]
Kasienka napewno szybko znajdzie domek :) One jest za sliczna i za kochana zeby tak dlugo byc bez czlowieka :)

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję że w hoteliku uda jej się szybciutko znaleźć domek.będzie trzeba zrobić piękne zdjęcia i ją mocno rozreklamować.myślę że wybiegana kaśka zyska szczuplejszą sylwetkę i będzie można więcej powiedzieć o niej jak się zachowuje w warunkach bardziej domowych...choć pewnie przy ciepłej pogodzie będzie na zewnątrz ale codzienny kontakt z ludźmi i bieganie na pewno jej się przyda ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']mam nadzieję że w hoteliku uda jej się szybciutko znaleźć domek.będzie trzeba zrobić piękne zdjęcia i ją mocno rozreklamować.myślę że wybiegana kaśka zyska szczuplejszą sylwetkę i będzie można więcej powiedzieć o niej jak się zachowuje w warunkach bardziej domowych...choć pewnie przy ciepłej pogodzie będzie na zewnątrz ale [B]codzienny kontakt z ludźmi i bieganie na pewno jej się przyda[/B] ;)[/quote]
Oj i to bardzo Kasia uwielbia towarzystwo ludzi i jesli to ona jest w centrum zainteresowania :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Supergogo,[/B] mogę prosić numer konta na te wielkie 5 zł. :evil_lol: Byłam w piątek w BUku, widziałam się z Gdusią ale zapomniałam jej dać tę piątkę. Pokazywała mi zdjęcie Pumy. Piękna była na tym zdjęciu, ale dziś widzę świeczuszkę - smutno :-(:-(. Gdyby Kaśka była dłużej w hoteliku to ode mnie co m-c 10 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...