Jump to content
Dogomania

Toś Super Ktoś & Ginka Turbinka


Illusion

Recommended Posts

[quote name='chi23']Noo, na pewno co ciebie wysłałam:cool3:
Co do tych dog chow'ów to w życiu nie widziałam tego na oczy i jestem strasznie ciekawa jak się rzuca i w ogóle, szukałam nawet na allegro czy może ktoś ma na sprzedaż a ich żarcia nie kupujemy i nie wiem skąd takie coś wziąść:eviltong:[/QUOTE]

DogChow = Wham O Fastback Flex :) Okazjonalnie na allegro można dostać, a ogólnie można dostać u pana Radomskiego ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gin kwiczy z radości na widok gumiaka z trixie :loveu: . W następnej kolejności są softy, potem hero pupy, a potem cała reszta (znaczy fastback i CS). Miałam zamiar kupić zestaw gumiaków (tych mniejszych, my mamy duży, więc tym bardziej gorzej lata), ale potem stwierdziłam, że to raczej kiepski pomysł i wzięłam softy, które lepiej latają, a jak ginowe szare komórki dobrze pracują, to lubi je niemal tak samo, jak gumiaki.

Gin czasami ma takie fazy, że nawet fastbackiem szarpie się tak, że mało co reki ze stawu nie wyrwie, ale to raczej rzadko, więc stwierdziłam, że skoro i tak na DCDC w roli zawodników nie wystąpimy, to możemy się bawić sofciakami :).

My Dog Chow'a mamy z seminarium :razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']szczur też pluje dog chowami ;) mają za szeroki rant dla niego. Próbowałaś z mniejszymi twardszymi?[/QUOTE]

U Gin to samo. Może wróciłaby jej faza na zabawę Dog Chowami, gdybym zaczęła lepiej rzucać. Teraz jak niefortunnie wpadnie np. na gumiaka czy softa to za wiele sobie z tego nie robi, ale jak zdarzyło jej się zderzyć z Dog Chowem, to bardzo się demotywowała.
Z mniejszych twardszych to mam właśnie Hero pup 160 i CSy pup (CSy są twardsze od hero). Hero jeszcze jako tako się szarpała, ale one okropnie się niszczą :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']U Gin to samo. Może wróciłaby jej faza na zabawę Dog Chowami, gdybym zaczęła lepiej rzucać. Teraz jak niefortunnie wpadnie np. na gumiaka czy softa to za wiele sobie z tego nie robi, ale jak zdarzyło jej się zderzyć z Dog Chowem, to bardzo się demotywowała.
Z mniejszych twardszych to mam właśnie Hero pup 160 i CSy pup (CSy są twardsze od hero). Hero jeszcze jako tako się szarpała, ale one okropnie się niszczą :shake:.[/QUOTE]

a sonici gummy? ja zawsze polecam, świetne dyski ;) dosyć miękkie, z małym rantem i podobno nie niszczą się tak szybko, są dosyć elastyczne, w rulonik da radę zwinąć, ale z kolei nie tak miękkie jak softy, szczurowi pasują a on też jest francuski piesek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']a sonici gummy? ja zawsze polecam, świetne dyski ;) dosyć miękkie, z małym rantem i podobno nie niszczą się tak szybko, są dosyć elastyczne, w rulonik da radę zwinąć, ale z kolei nie tak miękkie jak softy, szczurowi pasują a on też jest francuski piesek :evil_lol:[/QUOTE]

A to nie wiem, musiałabym zapytać znajomych czy mają, żebym mogła sobie przetestować ;). Zastanawiałam się nawet nad nimi, ale na whippy ich nie było. W Wawie na międzynarodówce tego roku macałam sobie różne dyski hero na jakimś stoisku, ale ciężko mi tak ocenić, czy psu będzie pasować, czy nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']A to nie wiem, musiałabym zapytać znajomych czy mają, żebym mogła sobie przetestować ;). Zastanawiałam się nawet nad nimi, ale na whippy ich nie było. W Wawie na międzynarodówce tego roku macałam sobie różne dyski hero na jakimś stoisku, ale ciężko mi tak ocenić, czy psu będzie pasować, czy nie.[/QUOTE]

no ja też się wahałam, ale nie żałuję ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']no ja też się wahałam, ale nie żałuję ;)[/QUOTE]

Na razie będziemy mordować softy, jak będzie fajnie na nich pracować, to pomyślę o sonicach :).

Swoją drogą, to miałam wcześniej już jednego softa i jak zobaczyłam dzisiaj te nowe to byłam nieźle zaskoczona. Nie wiedziałam, ze ten stary tak się zjechał, tzn. wiedziałam, że na pewno będzie się trochę różnić od nowych, ale nie aż tak :lol:.

[IMG]http://img822.imageshack.us/img822/7591/img7258l.jpg[/IMG]

(niestety wpadłam na pomysł, że może go umyję w wodzie i płynie do mycia naczyń, zszedł czerwony kolorek i został "srebrny" :lol:)

Link to comment
Share on other sites

Softy bardzo się nie niszczą właśnie ze względu na swoją giętkość, materiał z jakich zostały wykonane :). Dyski standardowe typu CS albo hero pup niszczą się o wiele bardziej i szybciej, nasze hero pupy mają niektóre dziurki niemal na wylot :eviltong:. DogChow też ma w niektórych miejscach niezłe zadziory i dziurki. Dodam jeszcze, że zadziory w sofcie nie są tak nieprzyjemne, jak w standardowych dyskach, gdzie najlepiej od razu je usunąć.

Kiedy otworzyłam paczkę z nowymi softami pierwsza różnica, jaką zauważyłam to taka, że one są mniejsze :crazyeye:. A w zasadzie, to nasz stary soft zrobił się większy, bo od szarpania się "rozciągnął" i jakby nieco spłaszczył (nadal przyzwoicie lata). No, a potem różnice takie, że nowe softy nie były takie sponiewierane, ale długo nie musiałam się nimi z Giną bawić, żeby nie pojawiły się pierwsze wgłębienia. A takie ładne były te dyski :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion'][SIZE=1]A gdzie zaproszenie?[/SIZE] :eviltong:

O tak! No i mam nadzieję, że niedługo (tj. jak nauczę się rzucać) powstanie filmik, na którym Gin będzie latać z czymś takim w pyszczku :cool3:

[/QUOTE]

Gdzie takie coś kupiłaś tak w ogóle?:)


[quote name='evel']To ma być podziurkowany? :evil_lol: Z naszego jednego flexa prawie wypada środek, bo KTOŚ wyżarł dziury dookoła :evil_lol:[/QUOTE]

Ciekawe kto? Przecież nie Zu, ona by tak nie mogła!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']DogChow = Wham O Fastback Flex :) Okazjonalnie na allegro można dostać, a ogólnie można dostać u pana Radomskiego ;)[/QUOTE]


Aha;) Jak już jesteśmy w temacie to zastanawiam się jeszcze czy na DCDC trzeba ciepać Dod Chow'ami czy można mieć własne frisbee? Bo niektórzy mają swoje a inni rzucają dog chowami i tak mi to po głowie chodzi jak oglądam filmy z występów:evil_lol:

[quote name='ladySwallow']No pewnie, że nie - evel sobie obgryza w ramach odstresowania :lol:[/QUOTE]


I wszystko jasne:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Gdzie takie coś kupiłaś tak w ogóle?[/quote] Zamawiałam na allegro, ale użytkownik, który je sprzedawał to również właściciel sklepu pelna-miska.pl ;). [quote]No pewnie, że nie - evel sobie obgryza w ramach odstresowania [/quote] Ciekawa teoria :D. [quote]Jak już jesteśmy w temacie to zastanawiam się jeszcze czy na DCDC trzeba ciepać Dod Chow'ami czy można mieć własne frisbee?[/quote] Są pewne dyski dopuszczone do zawodów, a jak nie przyniosło się swoich dysków, to rzuca się DogChow'ami ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Tego nie wiem, musiałabyś zapytać kogoś, kto startował, ale wydaje mi się, że nie :shake::evil_lol:.[/QUOTE]



Szkoda:evil_lol: ale jeszcze kogoś zapytam. Tak mi się wydaje, bo na zdjęciach z treningów pojawiają się te dekle;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WeronikaM'][URL]http://img217.imageshack.us/img217/6807/img7152n.jpg[/URL] :loveu: genialne :D:D[/QUOTE]

Bez przesady, ale dziękuje :).

[quote name='chi23']Szkoda:evil_lol: ale jeszcze kogoś zapytam. Tak mi się wydaje, bo na zdjęciach z treningów pojawiają się te dekle;)[/QUOTE]

Ja taki dysk dostałam na seminarium, czasami jak ma się odpowiednie znajomości to można załatwić sobie te dyski z promocji karmy nie kupując jej :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oj przydałyby, przydały... Niestety gapa ze mnie i zostawiłam w piątek aparat w Warszawie i dostanę go dopiero jutro :roll:.

Najświeższe fotki jakie mam, to Gin w swoich nowych szelkach (foty robione komórką :lol:)
[IMG]http://img585.imageshack.us/img585/796/img0080qs.jpg[/IMG]

[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4493/img0077yd.jpg[/IMG]

[IMG]http://img651.imageshack.us/img651/4871/img0076bzj.jpg[/IMG]

A tak wyglądają z bliska
[IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7875/img0083cq.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...