Jump to content
Dogomania

Schronisko MYSŁOWICE /pilne DT i ogł/ oraz psy z Jaworzna odłowione przez SM!!


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 979
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam sygnał, że w Jaworznie na skrzyżowaniu ulic Olszewskiego i Fabrycznej, takim mini rondku na środku w klombie z kwiatkami leży pies. Nie wiem czy żyje czy nie. Czy ktoś go tam przeniósł czy co. Nie mogę tam podjechać. Jak macie jakis kontakt do ludzi z Jaworzna to przekażcie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nie oddawajcie tej babie jamnika bez sprawdzenia - to jakaś dziwna sprawa bo wydaje mi się, że ona wszędzie wydzwania i natychmiast chce jamnika, a Isadora pisała na jamniczym watku, że ma złe dośw. z jakąs kobietą z Dąbrowy która chciała/wzięła (nie wiem) jamnika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']wiem że było coś w typie, ale czy jeszcze jest nie mam pojęcia- mogę sprawdzić
pytanie , czy ta osoba jest zdecydowana na 100 % ( w Mysłowicach nie wolno robić zdjęć - więc byłaby to ''RANDKA W CIEMNO'')[/quote]

A dlaczego nie można robić zdjęć? Toż to spadają szanse na jakiekolwiek adopcje :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani bardzo bardzo potrzebuję Waszej pomocy.
Mojej rodzinie mieszkającej w Jaworznie 28 czerwca wieczorem w okolicy ul. Długoszyńskiej zaginął pies mojej kuzynki. Jest to pies w typie owczarka, klapnięte uszka pięknota. Rodzina przeszukała już wszystkie zakamarki Jaworzna i okolic, byli w straży miejskiej i tylko Pan Bóg wie gdzie jeszcze, próbowali się czegokolwiek dowiedzieć.
Jesteście ich i moją ostatnią deską ratunku. W dniu jutrzejszym będę miała zdjęcia psa. Za wszelką pomoc będę wdzięczna - pies tęskni za nimi a oni za nim. Jakby co to proszę o mail na priv. Jutro postaram się wkleic zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Jezeli SM go nie wylapala, to trzeba porozwieszac plakaty z fotka psa i wspomniec o nagrodzie, dac ogloszenia do prasy lokalnej, to wszastko mialo juz byc dawno zrobione, ale szansa zawsze jest i nie trzeba sie poddawac :shake: tutaj na tym watku tez nalezy wkleic fotke, jak rowniez w dziale zaginionych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Jezeli SM go nie wylapala, to trzeba porozwieszac plakaty z fotka psa i wspomniec o nagrodzie, dac ogloszenia do prasy lokalnej, to wszastko mialo juz byc dawno zrobione, ale szansa zawsze jest i nie trzeba sie poddawac :shake: tutaj na tym watku tez nalezy wkleic fotke, jak rowniez w dziale zaginionych.[/quote]

O plakatach rzeczywiście nie pomysleli, natomiast Pan w Straży Miejskiej powiedział, że tyle psów jest wyłapywane w ciągu ostanich dni, zenie jest jest w stanie wszystkich pamiętać. Powiedział im też, że jest duże prawdopodobieństwo że pies trafił, bądź trafi do schroniska w Mysłowicach. Byli tam i niestety wtedy go tam nie było. Jest to wielka prośba przede wszystkim do tych którzy bywają w schronie w Mysłowicach, bo pies rzeczywiście mógł i może tam trafić.

Link to comment
Share on other sites

Z jakas nieodpowiednia osoba rozmawialiscie w SM, sprobujcie jeszcze raz lub wklej fotke jest niezbedna, To nieprawda ze wylapuja duzo psow gdyz maja limit i tylko 6 lub 7 moga wylapac w jednym miesiacu, jeszcze w roku ubieglym robili fotke kazdemu psu ktorego wylapywali.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mogę poogłaszać te pieski jeśli jeszcze są w schronisku?

Biały to pies czy suczka? Mogę prosić o numery boksów?

[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2206/090407160800.jpg[/IMG]

[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3779/090407160836.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj uciekł w Szczakowej mój tymczasowicz z tego wątku.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlaty-uciekl-z-dt-jaworzno-okolice-pomozcie-nam-go-zlapac-134040/index40.html[/URL]

Straż Miejska powiadomiona,czekam na razie z plakatami czy pies pojawi się w nocy do jedzonka.

Gdyby ktoś go widział proszę o informacje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...