Jump to content
Dogomania

Schronisko MYSŁOWICE /pilne DT i ogł/ oraz psy z Jaworzna odłowione przez SM!!


Ulaa

Recommended Posts

Witam Schronisko Mysłowiece!!!

Czy możemy liczyć na zdjęcia psów do adopcji z Waszego schroniska, skoro nikt z nas nie może ich u Was osobiscie zrobić????

Przecież dogo służy do pomocy. Tak więc rozumiem, że Wasza obecnośc na tym wątku do tego zmierza. Czyż nie???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 979
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zulugula jeszem tego samego zdania. Schronisko nie ma swojej strony na ktorej wysatwialo by psy do adopcji, wolontariat ktorego nie ma w schronisku moglby wiele zdzialac, zwlaszcza umieszczanie psow do adopcji. Ma ze p. dyrektor jednak zmieni zdanie i zechce wspolpracowac, wstawiajac chociaz fotki psow na tym watku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']schronisko ma nową stronę, aktualizowaną w miarę na bieżąco
[URL]http://toz-myslowice.cba.pl/[/URL][/QUOTE]


Niby jest, ale nawet zdjęć nie mozna skopiować. Nie ma informacji o psie (charakter, zachowanie). Gdzie mozna znaleźć zdjęcia reszty piesków? Po głowie chodzi mi głównie taki z kojca nr 3 (narożny) ok. 40 cm, szorstkowłosy, o masci pszenicznej - bardzo łagodny i przyjacielski.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='zulugula']Niby jest, ale nawet zdjęć nie mozna skopiować. Nie ma informacji o psie (charakter, zachowanie). Gdzie mozna znaleźć zdjęcia reszty piesków? Po głowie chodzi mi głównie taki z kojca nr 3 (narożny) ok. 40 cm, szorstkowłosy, o masci pszenicznej - bardzo łagodny i przyjacielski.[/QUOTE]

proponuje wysłać maila z prośbą o więcej info i zdjęć [COLOR=red][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [COLOR=Black],[/COLOR] [COLOR=Black]nam nigdy nie odmówiono[/COLOR] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='lunarmermaid']A ja nie rozumiem jednego.
Schronisko pisze,że pies ponad 3 tygodnie przebywał w punkcie zatrzymań w Wodzisławiu.
Jakim sposobem,skoro uciekł [B]1[/B] [B]września[/B] a [B]19 września [/B]został oddany do adopcji po 2 tygodniach kwarantanny??!!
Więc chyba ktoś tutaj trochę mija się z prawdą.
Skoro pies byl 3 tygodnie w Wodzisławiu i potem 2 tygodnie kwarantanny schroniskowej to mógł iść do adopcji dopiero ok.10 października a psa już wtedy nie było....

Gdzieś tu brakuje logiki.[/QUOTE]

te schronisko t jest jedna wielka paranoja.skoro tak bardzo chca dobra dla swoich podopiecznych to dlaczenie niechca dobrze dla mojeg psa?ja wam powiem dlaczego...BO GO NAJNORMALNIEJ W SWIECIE SPRZEDALI!!byl to rasowy labrador,piekny,swietnie zbudowany,zdrowy.A ost Pan policjant z komendy z mysłowic zadzwonil do mnie i chcial doprowadzic do konfrontacji z kierowniczka schroniska.ale co mi po tej konfrontacji?to mu powiedzialam ze ja chce konfrontacji z psem.bo ja do tej pory niejestem pewna w 100% czy to jest wogole moj pies...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prokuratura umorzyła sprawe bo jak twierdzą:''niema dowodów na to że scgronisko popełniło czyn zakazany lub karalny"......jestem zalamana....moja mama juz postawila krzyzyk na tego psa....a mi tak na nim zalezy....ale juz niewiem co mam robic....musze go odnalesc...codziennie wieczorem sie modle o niego...

Link to comment
Share on other sites

To sie odwolaj, masz 7 dni, przeciez to nie chodzilo o to ze schronisko popelnilo czyn zakazany czy karalny, ale Ty masz prawo do psa bo jest Twoj i obowiazkiem kierownictwa schroniska jest doprowadzenie do odebrania psa i zwroceniu go Tobie.Kto Ci napisal wogole doniesienie do prouratury, na kierownictwo schroniska za czyn ktorego nie popelnilo. To jakas paranoja.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

A mnie się to schronisko w ogóle nie podoba te ich działania...sa jakies ciemne...:shake: Nie mogłam nawet wejść do schroniska bo pracownik nie chciał mnie wpuścić :roll: szkoda, że była dopiero 15.00 a do schroniska można wejść do godź 16.00 Mnie się to schronisko nie podoba od kiedy usłyszałam, że oni dostają 1000zł za psa...ale czy to prawda nie wiem nie oskarżam myślę tylko głośno...

Link to comment
Share on other sites

Można przez murek trochę podejrzeć ;) nie dużo ale boksy widać...duże klatki bez zadaszenia w klatkach 7-8 bud i psy.Czy dużo w każdej klatce psów nie wiem dokładnie bo mogą być pochowane w budach..ale jak ja była padał deszcz a psy bez zadaszenia tylko te budy. W Milowicach chociaż jest zadaszenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CatAngel']A mnie się to schronisko w ogóle nie podoba te ich działania...sa jakies ciemne...:shake: Nie mogłam nawet wejść do schroniska bo pracownik nie chciał mnie wpuścić :roll: szkoda, że była dopiero 15.00 a do schroniska można wejść do godź 16.00 Mnie się to schronisko nie podoba od kiedy usłyszałam, że oni dostają 1000zł za psa...ale czy to prawda nie wiem nie oskarżam myślę tylko głośno...[/QUOTE]

i wg Ciebie ten 1000 zł za psa to dużo? mają przyjmować za darmo i z energii kosmicznej utrzymywać zwierzęta? ja nie bronie tego schroniska bo wiem, ze to nie jest dobre schronisko - żadne nie jest dobre, gdzie nie wpuszcza się ludzi, wolontariuszy - bo ma się coś do ukrycia... a najlepsze znalazłam wczoraj - pani Grażyna Fałek, która jest sekretarzem generalnym Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce uważa to piekiełko za dobre schronisko, gdzie wydaje się duże pieniądze na walkę o ratowanie zwierząt :mdleje: aaaaaa trzymajcie mnie! może ktoś powinien ją uświadomić????? [url]http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,35253,8371656,Schronisko_najlepiej_oddac_organizacji.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...