Jump to content
Dogomania

Schronisko MYSŁOWICE /pilne DT i ogł/ oraz psy z Jaworzna odłowione przez SM!!


Ulaa

Recommended Posts

Może przyda się taki wątek.

Oto bezpańskie psy zgłoszone przez Straż Miejską z terenu Jaworzna. Informacje i fotki otrzymujemy bezpośrednio od SM.

Pomóżcie szukać domów tym pieskom...
[SIZE=1]

[B][SIZE=3]JAKAKOLWIEK pomoc jest rozpaczliwie poszukiwana: [COLOR=Red]ogłoszenia, zakładanie wątków[/COLOR], o [COLOR=Red]tymczasach[/COLOR] nie śmiemy marzyć! [/SIZE][/B][/SIZE][CENTER][SIZE=1][B][SIZE=3][U] Szczególnie poszukiwane osoby z Jaworzna do rozlepiania plakatów[/U] [/SIZE][/B][/SIZE]
[/CENTER]
[SIZE=1][B][SIZE=3] - większość tych psów się zagubiła i właściciele nie wiedzą, gdzie ich szukać!

[/SIZE][/B][/SIZE][CENTER][SIZE=1][B][SIZE=5][COLOR=Magenta]Udało się nawiązać kontakt i jest wstęp do schronu w Mysłowicach!
Wreszcie psy tam zapomniane od dawna mają szansę na domy!

Zdjęcia psów na wątku.[/COLOR][/SIZE][/B] [/SIZE]

Straż Miejska
w Jaworznie
tel. (032) 618-16-18


Schronisko dla zwierząt w Mysłowicach ul. Sosnowiecka 16,
tel. (032) 316-08-85

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 979
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ula bardzo wazne- przygotuj prosze dla mnie taki plakat z informacja dla mieszkańców J-na- bez zbednych jakis kolorow, tylko rozróżnij czcionkami na A4, ja to poxeruje i rozdam do oplakatowania w miescie.
Bo wiele osob nawet do dzis nie wie gdzie psy jadą- kiedy tam jest czynne i na jakiej stronie sprawdzic te psy ktore sa odwozone, zrobie akcje informacyjną na cale miasto. Tylko czy na stronce fundacje tez jest takie info jak w tym poście-WAŻNE!. Bo wiele osob nie zapamięta strony [url]www.-[/url] musi byc krótka i zwiężła, lub z tymi zrywkami z adresem np. strony i tel fundacji.
PROSZĘ. Bo juz w pon moglabym zaczac, a w dlugi weekend dopiero moze byc gorąco.

Link to comment
Share on other sites

Otoz to w takim Chrzanowie jestesmy chociaz we trzy a w Jaworznie dosc rozleglym miescie nie ma zywej duszy do pomocy bezdomnym zwierzakom. Chociaz tak naprawde to ja w to nie wierze, nie ma nikogo kto dalby ogloszenie ze poszukujemy chetnych do wspolpracy, zwlaszcza DT.

Link to comment
Share on other sites

Mozna podjyc probe kontaktu z nimi ale na duzo bym nie liczyla skoro oni juz tak dlugo dzialaja na terenie Jaworzna i zadnej dodatkowej duszy do siebie nie zwabili. TOZ Jaworznicki bardziej zajmuje sie edukacja w szkolach i jezdzeniem po schroniskach, a w UM w Jaworznie nie sa mile widziani, co mnie akurat nie dziwi po pierwszym spotkaniu z nimi w Jaworznie w SM.

Link to comment
Share on other sites

Tylko czasem nie myslcie ze wezmiemy sobie jeszcze Jaworzno na glowe, dopoki tam nie powstanie zadna grupa ktora ktos z TOZ lub Mecka nie zorganizuja. Nie ma takiej mozliwosci pomagac jeszcze psom w Jaworznie, moj worek z kasa juz dosiegnal dna i nie mam zadnej mennicy ktora potejemnie moglabym produkowac kase, do dodtkowych wydatkow na paliwo i eksploatacje samochodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Tak, to te Mysłowice...

[B]Dzwonienie nic nie daje. Trzeba zawsze jechać do schronu osobiście (conajmniej raz, a najlepiej raz na 2 tyg), [/B]
[B]powiesić tam plakat....[/B]
[/quote]
Plakat mieli i kiedyś asia-s ufundowała nagrodę 1000zł ( dwa lata temu) ale cisza:( Ja do Mysłowic to mam ponad 250km i zero szans na wizyty, dlatego tak usilnie proszę by się rozglądać w schroniskach. Ja wciąz mam nadzieję ze On gdzieś jest. Myślę że koczuje w jakimś schronie, bo to pies wystraszony i bardzo bojący się wszystkiego:( I tak mi żal że pozwolono mu uciec z nowego ( pierwszego) domu:placz:

Link to comment
Share on other sites

Moze osoba ktorej zginal piesek, zwroci sie z prosba do Mecki i umowi sie z nia jak bedzie miala w ktorys dzien do zaoferowania pomocy to wiem ze chetnie podjedzie do tego schroniska i pomoze poszukac psiaka, bo Mecka zna myslowicki schron, a moze ta osoba z TOZu ona tez jezdzi po schroniskach.

Link to comment
Share on other sites

Nowe:

[QUOTE]W dniu 04.05.08 podrzucono szczeniaka suczkę w pobliżu posesji przy ul.
Nadbrzeżnej. Suczka czeka na nowy dom!!! Informacja u Dyżurnego Straży
Miejskiej w Jaworznie 0-32 61-81-618

[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/9089/jawsz1gj7.jpg[/IMG]


[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6848/jawsz2qq9.jpg[/IMG]
[/QUOTE]

biedna mała sunia :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...