Jump to content
Dogomania

Schronisko MYSŁOWICE /pilne DT i ogł/ oraz psy z Jaworzna odłowione przez SM!!


Ulaa

Recommended Posts

ma ksiązeczke zdrowia z hodowli i wpisana jest rasa "beagle" oglądał ją taki jeden facet co na wystawy jeździ, nawet ją mierzył i ma dobre wymiary rasy
psy z rodowodem kosztują ok 1000zł szczeniak, a bez rodowodu beagle ok 400

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 979
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=1]Na necie, są też szczeniaki Beagla, które mają w przyszłości stojące uszka (zamiast rodowodu)[/SIZE] :evil_lol: [SIZE=1]Beagle to? Zgodnie z Twoją teorią tak. A ja mam w domu do oddania 100% owczarka katalońskiego i nikomu bzdur nie opowiadam, że rasowy. Rodowodu nie ma, to i traktuje jako najpiękniejszego kundelka. A to, że u nas nie ma hodowli tej rasy i pewnie był sprawadzny z Hiszpanii lub Portugali, to inna sprawa. Psa trzeba kochać za to, że jest przyjacielem, a nie za rodowód. Tego papierka i tak nie przypniesz do obroży. Chcesz mówić że rasowy, twoja sprawa. Wiele osób też mnie pyta jakiej rasy jest moja 100% kundel Blanka[/SIZE] ;)

Niestety nie ma zdjęć piesków w I poście. Może warto tam wstawić kilka zdjęć. Czasami szuka się jakiegoś konkretnego psa i to ułatwia sprawę. Zwykle nie mam czasu wertować całego długiego wątku, żeby dowiedzieć się, czy jest coś w tym typie i nadal szuka domku. Po świetach (pn-wt) mogę podjechać do schroniska z aparatem jeśli jest taka potrzeba. Potrzebny ktoś w asyście.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2924/090407160549.jpg[/IMG]

Co jest przyczyną takiego stanu rzeczy? Został taki znaleziony i przywieziony do schronu, czy pogryziony w boksie?

Jakiej wielkości jest psiak, jaka płeć, wiek, co o nim wiadomo?

Dlaczego wet nie podjął się leczenia? Czy ktoś interweniował?

Nie możemy zostawić go bez pomocy. Zakażenie i TM!

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Czy może ktoś sprawdzić w piątek 10/04 domek w Dąbrowie Górniczej? Sprawa pilna, bo w sobotę rano mogę go zabrać do domku:[/SIZE][/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dt-hotelik-albo-zniknie-niespelna-roczny-mini-maksik-ma-3-dni-134833/index13.html#post12111012[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulugula'][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2924/090407160549.jpg[/IMG]

Co jest przyczyną takiego stanu rzeczy? Został taki znaleziony i przywieziony do schronu, czy pogryziony w boksie?

Jakiej wielkości jest psiak, jaka płeć, wiek, co o nim wiadomo?

Dlaczego wet nie podjął się leczenia? Czy ktoś interweniował?

Nie możemy zostawić go bez pomocy. Zakażenie i TM![/quote]

Zaznaczam... Jak można pomóc temu psiakowi ???

Link to comment
Share on other sites

Zulugula-o ile mogłabys mnie zabrać z Katowic-to chetnie podjadę do schronu.Mam nadzieje że tym razem się uda:)
Na PV.wyślę ci nr.tel.
A swoje drogą super że coraz więcej osób wchodzi na wąteczek psiulów:)

Z benem ciężka sprawa jak nie zna sie charakteru a ciężko go określić jak w schronie niema wolentaritu-zgadzam się w 100%Z Kubą.

I trzeba zastanowić się nad założeniem albo wątków psiaków albo założyć nowy wątek,z aktualnymi zdjęciami na pierwszej.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co napisać
zaczynam się zastanawiać czy to wszystko ma sens :shake::shake::shake:
nie miałam pojęcia, że to mnie będzie tyle kosztować
i że nic nie jestem w stanie zrobić mam ogromnego doła jak Wielki Kanion albo jak Dziura Ozonowa:placz::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zulugula']Dlaczego wet nie podjął się leczenia? Czy ktoś interweniował?[/QUOTE]Nie znam mysłowickiego schroniska, ale różne rzeczy o nim słyszałam... W nie każdym schronisku weci zajmują się takimi "bzdurami" :shake: :-(.

[quote name='zulugula']Nie możemy zostawić go bez pomocy. Zakażenie i TM![/quote]To może wątek byś mu założyła? Tu się zaraz rozgardiasz zrobi...
Jak mu można pomóc? Trzeba by gozabrać ze schroniska, innejopcji chyba nie ma. Tylko gdzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Nie znam mysłowickiego schroniska, ale różne rzeczy o nim słyszałam... W nie każdym schronisku weci zajmują się takimi "bzdurami" :shake: :-(.

To może wątek byś mu założyła? Tu się zaraz rozgardiasz zrobi...
[B] Jak mu można pomóc? Trzeba by gozabrać ze schroniska, innejopcji chyba nie ma. Tylko gdzie?[/quote][/B]
Maciaszek zulugula pisała wcześniej że może go wziąć do siebie i pisała też z prośbą o sprawdzenie domu w Dąbrowie Górniczej.

Link to comment
Share on other sites

Do siebie go zabrać nie mogę. Mam zajęty tymczas. Mogę go zawieźć gdzieś do hoteliku, nawet do Warszawy (lub przy trasie katowickiej). Trzeba psiakowi pomóc. Sam się do weta nie wybierze. Jutro nie mam możliwości popytać o ceny i miejsca w hotelikach. Czy ktoś może to sprawdzić?

Nowy wątek psa:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-sam-do-weta-nie-pojdzie-siedzi-w-klatce-ranny-pies-135386/#post12116568[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img238.imageshack.us/img238/6175/5a59df7ean8.gif[/IMG]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#008080][I] Z okazji Świąt Wielkanocnych:
miłości,która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych,które pozwalają lżej oddychać
i szczęścia, które nie jednokrotnie ocala nam życie.

[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...